M jak miłość, odcinek 1588: Magda przyzna się Budzyńskiemu co ją łączy z Adamem! Szokujący finał imprezy - ZWIASTUN

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1588: Magda przyzna się Budzyńskiemu co ją łączy z Adamem! Szokujący finał imprezy - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1588: Magda przyzna się Budzyńskiemu co ją łączy z Adamem! Szokujący finał imprezy - ZWIASTUN

2021-05-10 20:49

W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) bezczelnie wykorzysta zainteresowanie Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), który zdecydowanie oszaleje na punkcie Budzyńskiej. Podczas imprezy z przyjaciółmi w 1588 odcinku "M jak miłość" Magda wyzna Andrzejowi (Krystian Wieczorek), co łączy ją z przystojnym nauczycielem. Zrobi to w najgorszy możliwy sposób, a Budzyński aż się zagotuje. Ukochana ośmieszy męża przy znajomych i wkrótce może tego bardzo pożałować. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1588 odcinku "M jak miłość" Andrzej mocno się zdziwi, kiedy przy zaproszonych gościach, upokorzy go własna żona! Wszystko przez nową znajomość Magdy z Wareckim, która nawiązała się na nowo przez siostrę Adama. Mężczyzna bardzo zainteresuje się Budzyńską i od razu weźmie sprawy w swoje ręce. Wkrótce w "M jak miłość" nauczyciel dowie się, że Magda straciła prawo jazdy i zaoferuje pomoc. Przerwie jej kolację z mężem i przyjaciółmi!

- Przepraszam, że tak późno, ale wysłałem ci wizytówkę tego ośrodka, który prowadzi mój znajomy. Możemy przed twoim egzaminem poćwiczyć razem na placu manewrowym. Parkowanie, jazdę po łuku - powie przez telefon Adam.

- Słuchaj, to bardzo ci dziękuję, to bardzo miła propozycja. Chętnie, ale zadzwoniłabym do ciebie później, bo teraz mam gości.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

M jak miłość, odcinek 1588 ZWIASTUN: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Pierwszy seks Kamila i Anity. Werner oświadczy się Sandrze?

Andrzej w 1588 odcinku "M jak miłość" od razu zainteresuje się nocnymi pogawędkami żony.

- Co za Adam? - zapyta Budzyński.

- A taki mój znajomy. Nie znasz. Młody, przystojny. Chyba mu się spodobałam, bo właśnie mi zaproponował, że mnie pouczy na placu manewrowym. A że jest cierpliwy, nie wyzłośliwia się i jest czarujący, to chyba się będę musiała zgodzić - powie Magda, nie zważając na to, że przy stole siedzą wszyscy znajomi i właśnie w ich oczach kompromituje męża.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Jasiek odzyska miłość swojego życia! To nie będzie Lotta

W 1588 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie wyraźnie zaskoczony słowami żony.

- Ja serio pytam... - powtórzy Budzyński, który pomyśli, że słowa Magdy to jakiś żart.

- Ja mówię całkiem poważnie. Straciłam dzisiaj prawo jazdy. Na trzy miesiące... Dostałam 500 zł. mandatu i 10 punktów karnych, a w związku z tym, że miałam już 17, to przesądziło sprawę. No, także ja mogę pić! - wykrztusi z siebie Magda. 

Okaże się, że Andrzej w "M jak miłość" nie miał pojęcia o tym, co wyprawia żona. 

Najnowsze