M jak miłość, odcinek 1588: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Zostawi Budzyńskiego i trzaśnie za sobą drzwiami. Pójdzie o bzdurę

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1588: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Zostawi Budzyńskiego i trzaśnie za sobą drzwiami. Pójdzie o bzdurę

M jak miłość, odcinek 1588: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Zostawi Budzyńskiego i trzaśnie za sobą drzwiami. Pójdzie o bzdurę

2021-05-10 20:52

W 1588 odcinku "M jak miłość" pomiędzy Magdą (Anna Mucha) i Andrzejem (Krystian Wieczorek) dojdzie do burzliwej sprzeczki, po której wzburzona Magda wyjdzie z domu, trzaskając drzwiami. Czy idealnemu małżeństwu będzie groził poważny rozłam w związku? Andrzej przekonany o doskonałości swojej żony zacznie w końcu dostrzegać jej wady. W 1588 odcinku "M jak miłość" zauważy, że jego żona nie odnajduje się w każdej sytuacji, co w delikatny sposób spróbuje jej wytknąć. Jak na jego słowa zareaguje Magda? Kryzys u tej pary w "M jak miłość" będzie miał poważne następstwa!

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Wydawać by się mogło, że w "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) oraz Andrzej (Krystian Wieczorek) to wzór idealnego i zgodnego małżeństwa. Ale w 1588 odcinku "M jak miłość" pomiędzy zakochanymi małżonkami dojdzie do nieprzyjemnej kłótni o zaparkowany samochód. Andrzej po raz kolejny zwróci żonie uwagę, że nie potrafi poprawnie parkować i ponownie zastawiła sąsiada, dlatego musiał interweniować. Uwaga męża nie spodoba się Magdzie, która będzie odpierała zarzuty męża, twierdząc, że w niczym tutaj nie zawiniła.

- Skarbie - zwróci się pieszczotliwe do żony Andrzej w 1588 odcinku "M jak miłość".

- No i o co chodzi? Co to za alarm? - zapyta Magda.

- Sąsiad. Po raz kolejny musiałem przeparkować twój samochód. I tak się zastanawiam, kiedy nauczysz się porządnie parkować - spyta kąśliwie Andrzej.

- No nie, nie, nie, nie. Przepraszam Cię bardzo. On się czepia. Tym razem bardzo dobrze zaparkowałam - odpowie odrzucająco Magda.

- Znaczy tak nawet bardzo dobrze. Jeśli chciałaś zatarasować mu wyjazd to trafiłaś w punkt - skwituje Andrzej.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1588: Napalony Kamil na imprezie u Magdy i Budzyńskiego zszokuje wszystkich! Pokaże jaki jest nieobliczalny - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1588 ZWIASTUN: Kryzys u Magdy i Andrzeja! Pierwszy seks Kamila i Anity. Werner oświadczy się Sandrze?

Po burzliwej wymianie zdań w 1588 odcinku "M jak miłość" do Magdy zadzwoni telefon, z którego dowie się, że niebawem ma odbyć się egzamin. W popłochu pójdzie się szykować, z kolei siedzący na kanapie Ania (Gabriela Świerczyńska) oraz Werner (Jacek Kopczyński) ironicznie pogratulują mu uszczypliwej uwagi wymierzonej w żonę.

Andrzej w 1588 odcinku "M jak miłość" postanowi naprawić swój błąd. Po wyjściu żony z pokoju po konsultacji z Anią i Maćkiem (Franciszek Przanowski) skruszony przeprosi żonę, jednakże ona tak łatwo mu nie daruje.

- Skarbie słuchaj przepraszam Cię bardzo. Nie chciałem, być złośliwy - powie Andrzej.

- Oczywiście tylko ostatnio złośliwość to twoje drugie imię - odpowie mu kąśliwie.

- Naprawdę? - dopyta.

- Przestań to nie ja. To ten sąsiad napiął się. Teraz groził, że następnym razem zadzwoni na Straż Miejską - spróbuje się tłumaczyć.

- Straż Miejską? Z powodu parkowania? Prawidłowego tak? To musi mu się bardzo nudzić. Smutne życie ma chłopak - wyrzuci.

Patrz też:M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie! To koniec ich kariery?

W tym momencie w 1588 odcinku "M jak miłość" Andrzejowi wpadnie do głowy pewien pomysł, którym będzie chciał załagodzić sytuację. Jednakże wyjawi go żonie w bardzo niefortunny sposób, czym jeszcze bardziej rozwścieczy Magdę, która będzie już wystarczająco zdenerwowaną nadchodzącym egzaminem. Andrzej w 1588 odcinku "M jak miłość" zaproponuje jej prywatne lekcje doszkalające.

- Słuchaj, a może dzisiaj po twoim egzaminie byśmy poćwiczyli razem parkowanie. Co Ty na to? Dałbym Ci kilka lekcji. Przypomniałabyś sobie znaki, przepisy - zaproponuje.

- Wiesz co...nie, to jest fantastyczny pomysł. I co może jeszcze jakiś egzamin na koniec dnia? Bo jeden dziennie mi nie wystarczy tak? - odpowie ironicznie Magda i wyjdzie z domu trzaskając drzwiami. Po jej wyjściu w 1588 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie będzie krył swojego zdumienia ta sytuacją, z kolei dzieci ponownie pogratulują mu niewłaściwego rozwiązania sprzeczki.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1587: Koniec Jaszewskich. Olga odejdzie od Mariusza, żeby dalej kryć zbrodnie ich syna Dawida - ZWIASTUN

Na szczęście jeszcze w 1588 odcinku "M jak miłość" para się pogodzi. Na parkingu Magda nie będzie mogła znaleźć kluczyków do auta, jednakże szybko z opresji wybawi ją jej ukochany. Powie żonie, żeby aż tak nie przejmowała się egzaminem i pamiętała, że na pewno da sobie radę, gdyż on w nią wierzy. Życzy jej powodzenia i powie, że bardzo ją kocha.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1588: Romans Magdy z ukochanym córki zniszczy rodzinę Budzyńskich. Andrzej nie zdoła zapobiec tragedii

Jednak taka postawa Andrzeja nie załagodzi do końca konfliktu między nimi. W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda spotka nauczyciela Ani, Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), którego poznała na jednej ze studenckich imprez. Od razu przypadnie jej do gustu z resztą z wzajemnością. Czy Magda w ten sposób spróbuje odegrać na mężu i wda się w romans z młodszym od niej Adamem?

Najnowsze