M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie! To koniec ich kariery?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie! To koniec ich kariery?

M jak miłość, odcinek 1589: Aneta i Olek będą walczyć o życie! To koniec ich kariery?

2021-05-10 21:44

W 1589 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy popiel) będą musie razem zawalczyć o życie pacjentki! Sytuacja będzie wyjątkowo trudna, bo w dodatku oboje bardzo ją polubią.... Niestety, w 1589 odcinku "M jak miłość" nawet duża wiedza medyczna obojga i doświadczenie Olka, mogą nie pomóc. Chodakowscy mogą zacząć się bać, bo wkrótce sytuacja, która ich spotka, może być początkiem końca ich kariery!

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek będą mieli szansę współpracować, by ratować życie. W szpitalu, w którym oboje pracują będzie przebywać wyjątkowa pacjentka, która wzbudzi ich ogromną sympatię. Los młodej piłkarki w "M jak miłość" okaże się jednak niesprawiedliwy, bo dziewczyna będzie wymagać operacji, by móc kontynuować pasję i karierę. Chodakowscy staną przed trudnym zadaniem i będą szykować się do pierwszej, wspólnej operacji. Dotąd nigdy im się to nie zdarzyło! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński powie Patrycji, że to koniec! Odbierze jej mowę kiedy usłyszy od męża, że odchodzi - ZWIASTUN

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

Aneta w "M jak miłość" miała spore problemy, żeby dopuszczono ją do stołu operacyjnego. To Argasiński (Karol Strasburger) uwziął się na żonę Olka i nie chciał przypisać jej żadnej operacji. Wszystko się zmieni w 1589 odcinku "M jak miłość", kiedy Chodakowscy będą mieli operować młodą piłkarkę. Niestety szybko się okaże, że cała sytuacja wymknie się spod kontroli, a lekarze będą musieli dokonać wszelkich starań, żeby uratować życie dziewczyny!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Aneta i Olek w "M jak miłość" w życiu nie spodziewaliby się, że operacja piłkarki zmieni się w walkę o jej życie! A właśnie tak będzie wyglądać sytuacja w 1589 odcinku "M jak miłość". Chodakowscy będą musieli włożyć całe zaangażowanie i wiedzę, żeby dziewczyna nie zmarła na stole operacyjnym... Ta sytuacja z pewnością ich do siebie zbliży, ponieważ takich rzeczy się nie zapomina. Aneta na pewno nie spodziewa się, że jej pierwsza operacja z mężem może zakończyć się czyjąś śmiercią...

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze