M jak miłość, odcinek 1586: Aneta pozna krymialną przeszłość Argasińskiego! Zmusi ją do przestępstwa i zaplanuje okrutną zemstę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1586: Aneta pozna krymialną przeszłość Argasińskiego! Zmusi ją do przestępstwa i zaplanuje okrutną zemstę

M jak miłość, odcinek 1586: Aneta pozna kryminalną przeszłość Argasińskiego! Zmusi ją do przestępstwa i zaplanuje okrutną zemstę

W 1586 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) spróbuje zmusić Anetę (Ilona Janyst) do popełnienia przestępstwa! Ordynator kliniki ortopedii wykorzysta władzę i swoje umiejętności manipulanta, żeby nakłonić podwładną do karygodnego czynu. Ale czy na pewno mu się to uda? Argasiński nie do końca wie z kim ma do czynienia, ale i Aneta stąpa po bardzo cienkim lodzie. Kto wygra tę wojnę? Na pewno w 1586 odcinku "M jak miłość" Chodakowska pozna prawdziwą twarz szefa. Znany profesor chirurgii ma za sobą kryminalną przeszłość!

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1586 odcinku "M jak miłość" Argasiński nagle zmieni swój stosunek do Anety. Dotąd ja upokarzał na każdym kroku, zabronił jej operować, aż tu nagle – cud! Co się stanie?

Argasiński w 1586 odcinku „M jak miłość” zacznie być nadskakująco uprzejmy, grzeczny, a nawet miły wobec doktor Chodakowskiej. Początkowo Aneta pomyśli, że to efekt wdzięczności dla Olka za uratowanie całej kliniki. Ale kiedy ordynator jednak obieca, że wpisze ją do grafiku operacji, Aneta nabierz podejrzeń. I jak się szybko okaże – słusznie! Czego będzie chciał od niej ordynator?

Otóż szacowny Argasiński będzie oczekiwał od podwładnej w 1586 odcinku "M jak miłość", aby napisała negatywną opinię dla sądu o stanie zdrowia jego kumpla, kryminalisty Hermana (Piotr Łukawski). Chodziło będzie o to, aby poświadczyć, ze bandzior jest zbyt chory, aby pójść siedzieć.

- To dość delikatna sprawa. Pacjent jest moim dobrym znajomym. Został niesłusznie oskarżony... Sam nie bardzo mogę się tym zająć, nie wypada mi. Poza tym natłok obowiązków, rozumie pani! Bardzo liczę się z pani opinią. I jestem pewny, że będzie zgodna z moją! - zapowie Anecie ordynator. 

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2423: Pożegnalny prezent Witka dla Michaliny. Oburzy się, bo liczyła na namiętny seks z nastolatkiem

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka
M jak miłość, odc. 1582: Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm

Kiedy jednak Aneta po badaniu pacjenta w 1586 odcinku „M jak miłość” uzna, że „pacjent” jest zdrowy i może odbyć karę więzienia, Argasiński dostanie ataku szału!

- Zawiodłem się na pani! Podejmuje pani złe decyzje! Bardzo złe! - Argasiński będzie wrzeszczał na Anetę. - Nie tak się umawialiśmy!

- Umawialiśmy się, że zbadam pana znajomego. W mojej ocenie nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby odbył karę. Pobyt w więzieniu w najmniejszym stopniu nie zagraża jego życiu ani zdrowiu. - wyjaśni szefowi doktor Chodakowska.

- Proszę jeszcze raz przejrzeć dokumentację... - ordynator da Anecie „ostatnią szansę”.

- Nie ma takiej potrzeby. Wszystko dokładnie przeanalizowałam, a swoje wnioski zawarłam w opinii!

Zapowiada się na to, że w 1586 odcinku „M jak miłość” wojna Anety z Argasińskim wkroczy w nowa fazę. Trudno powiedzieć do czego to wszystko doprowadzi, ale nowe oblicze Argasińskiego nie wróży dobrze.

Argasiński to już nie tylko szacowny, bogaty lekarz – to także ordynator ustosunkowany w półświatku! Jak zakończy się ta coraz bardziej niebezpieczna wojna Anety z szefem będziemy śledzić od 1586 odcinka „M jak miłość.

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1582: Olek znów stanie przed sądem? Uratuje całą klinikę. Argasiński będzie mu wdzięczny do końca życia

M jak miłość, odc. 1573: Argasiński (Karol Strasburger), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1573: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany