M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński powie Patrycji, że to koniec! Odbierze jej mowę kiedy usłyszy od męża, że odchodzi - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński powie Patrycji, że to koniec! Odbierze jej mowę kiedy usłyszy od męża, że odchodzi - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński powie Patrycji, że to koniec! Odbierze jej mowę kiedy usłyszy od męża, że odchodzi - ZWIASTUN

2021-04-25 21:56

W 1586 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) wyzna Patrycji (Alżbeta Lenska), że zamierza już skończyć z tym co dla nich obojga jest takie męczące. Przez krótką chwilę żona ordynatora pomyśli, że nareszcie jej nieudane małżeństwo dobiegnie końca, że to Jerzy ją zostawi i odejdzie. Bo przecież wiele razy ostrzegał, że nigdy nie da jej rozwodu. Ale przebiegły Argasiński w 1586 odcinku "M jak miłość" będzie miał inne plany wobec ukochanej i ich wspólnej przyszłości. Patrycji odbierze mowę kiedy usłyszy co chce zrobić mąż, z którym jest tylko dla pieniędzy, bo kocha Łukasza (Jakub Józefowicz). Zobaczcie ZWIASTUN "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Małżeństwo Argasińskich skończy się w 1586 odcinku "M jak miłość"?! Choć Patrycja nie będzie miała odwagi odejść od męża, który zapewnił jej życie w luksusie, ale jednocześnie zamknął w klatce, to mocno się zdziwi kiedy Jerzy podejmie za nich dwoje decyzję, która zaważy o wspólnej przyszłości. Już jakiś czas temu w "M jak miłość" Argasiński wspomniał żonie, że chce odejść, lecz wtedy nie brała jego słów na poważnie. Właśnie wtedy ostatecznie rozstała się z Łukaszem, wypędzając kochanka z domu! Jednak Jerzy będzie planował gwałtowny zwrot w życiu i karierze wybitnego profesora ortopedy.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Dlatego w 1586 odcinku "M jak miłość" wezwie do siebie Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), którego mianuje swoim następcą! Zachłanny na władzę i pieniądze ordynator będzie chciał zrezygnować nie tylko ze względu na Patrycję. Akurat w tym czasie mroczna przeszłość Argasińskiego znów da o sobie znać, a w szpitalu pojawi się bandyta, który będzie szantażował lekarza. W 1586 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Argasiński ma na sumieniu paskudne sprawy i trzyma z przestępcą, bo ten ma na niego jakieś haki.

Ale po powrocie do domu w 1586 odcinku "M jak miłość" Argasiński zapowie Patrycji, że ma już dosyć, że to koniec. - Wszystko sobie przemyślałem i zamierzam z tym skończyć... Żonę ordynatora aż zamuruje. Pojawi się błysk nadziei, że wreszcie pozbędzie się męża, którego nie kocha od lat, ale jest z nim dla wygody. - Co cię tak irytuje! - doda Jerzy.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1586: Olek zajmie miejsce Argasińskiego. Odda mu władzę i pieniądze pod pewnym warunkiem!

Wyraz twarzy Patrycji w 1586 odcinku "M jak miłość" będzie mówił wszystko. Argasiński poświęci karierę lekarza, ale nigdy nie pozwoli jej odejść! Nadal będzie zgrywał kochającego, troskliwego męża, który dba tylko o dobro ukochanej. Tyle tylko, że prawda o małżeństwie Argasińskich będzie zupełnie inna, a ich idealny związek to tylko pozory.

- Po prostu pieniądze naprawdę nie są warte ani twoich nerwów, ani twojego zdrowia. Tylko musisz mi dać trochę czasu. To trochę potrwa, ja nie mogę wszystkiego tak zostawić z dnia na dzień... - zapewni Jerzy w 1586 odcinku "M jak miłość". Patrycja nie okaże jednak ani krzty radości. Szybko ucieknie od męża, żeby dłużej na niego nie patrzeć. - Tak, wiem, to bardzo dobra decyzja. A teraz przepraszam, uciekam spać...

M jak miłość odc. 1586. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość odc. 1586. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Patrycja (Alżbeta Lenska), Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Najnowsze