M jak miłość, odcinek 1586: Olek zajmie miejsce Argasińskiego. Odda mu władzę i pieniądze pod pewnym warunkiem!

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1586: Olek zajmie miejsce Argasińskiego. Odda mu władzę i pieniądze pod pewnym warunkiem!

M jak miłość, odcinek 1586: Olek zajmie miejsce Argasińskiego. Odda mu władzę i pieniądze pod pewnym warunkiem!

2021-04-22 15:12

W 1586 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) zostanie następcą Argasińskiego (Karol Strasburger). To właśnie zdolnego , młodego ortopedę ordynator w klinice wyznaczy na stanowisko nowego szefa. Powód? Argasiński w 1586 odcinku "M jak miłość" postanowi odejść z pracy na dłuższy czas, zgodnie z obietnicą, którą dał żonie Patrycji (Alżbeta Lenska). Jednak powód będzie też zupełnie inny. Chodakowski uwierzy jednak, że ordynator oddaje mu władzę ze względu na jego kompetencje. Tylko Aneta (Ilona Janyst) wyczuje, że coś jest na rzeczy. I faktycznie, Argasiński postawi Olkowi jeden warunek.

"M jak miłość" odcinek 1586 - wtorek, 27.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W co w "M jak miłość" będzie grał Argasiński? Bezwzględny ordynator już nie raz pokazał do czego jest zdolny, zwłaszcza wobec podwładnych kobiet. Obrzydliwy seksista, który przy każdej okazji pokazuje Anecie swoją wyższość w zawodzie lekarza i chirurga ma sporo na sumieniu. W 1586 odcinku "M jak miłość" tajemnice Argasińskiego zaczną powoli wychodzić na jaw kiedy w szpitalu zjawi się jego podejrzany przyjaciel, bandyta Herman (Piotr Łukawski). Szantażowany ordynator będzie musiał dla niego złamać prawo, ale w 1586 odcinku "M jak miłość" najpierw spróbuje zrobić z Anety kozła ofiarnego! Tyle tylko, że Chodakowska okaże się bystrzejsza i sprytniejsza.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Co innego Olek, który w 1586 odcinku "M jak miłość" będzie chłonął jak gąbka pochwały szefa. Nawet wtedy kiedy Argasiński popełni fatalny błąd i będzie chciał operować pacjentkę w bardzo kiepskim stanie. Ordynator wezwie Chodakowskiego do siebie, by jakoś to załagodzić, żeby sprawa nie wyszła na jaw. - Chciałbym z panem zamienić dwa słowa na temat mojego dłuższego urlopu i oczywiście pana sukcesji... - zacznie. Ale zaraz potem w 1586 odcinku "M jak miłość" wspomni o pomyłce, która mogła chorą kosztować nie tylko zdrowie, ale i życie.

- Mam jeszcze jedną sprawę, chciałbym, żeby ta dzisiejsza sytuacja, wie pan... - poruszy niewygodny temat. Olek w 1586 odcinku "M jak miłość" postanowi chronić szefa, nie zważając na konsekwencje. - Tak oczywiście, to zostanie między nami.

Argasiński w 1586 odcinku "M jak miłość" będzie się tłumaczył Chodakowskiemu tak, by mu uwierzył. - Widzę, że się świetnie rozumiemy. Oczywiście sam powinienem zlecić to badanie, ale ostatnio mam mało czasu i zbyt dużo spraw na głowie...- Pewnie, wszystkim nam się to zdarza - odpowie Chodakowski. - Wie pan jak to jest, problemy rodzinne. Żona się ostatnio źle się czuje i to się przenosi na pracę... - wyjaśni ordynator, który jeszcze ma sporo "za uszami".

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Ordynatorowi aż opadnie szczęka. Nie będzie już cieniem Olka

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński to zwykły bandyta! To dlatego zadaje się z przestępcą i ukrywa mroczną przeszłość

Szczęśliwy Olek w 1586 odcinku "M jak miłość" już będzie się szykował do roli ordynatora, nie zdając sobie sprawy co się kryje za awans na następcę Argasińskiego. Pochwali się nawet Anecie, że odniósł sukces, na który tak ciężko pracuje już od dawna. - Argasiński wreszcie docenił moją pracę. Wziął mnie dzisiaj na rozmowę i ponowił propozycję. Część obowiązków miałbym przejąć już teraz. Nie pogratulujesz mi?

Aneta w 1586 odcinku "M jak miłość" będzie podejrzewała najgorsze. Zwłaszcza po tym jak odkryje co knuje Argasiński z przestępcą, który próbuje uniknąć odsiadki w więzieniu. Słowem jednak nie wspomni o tym mężowi. - Nie, gratuluję. Od dawna ci się to należało. Chociaż szczerze, ja nie wierzę, że Argasiński weźmie ten dłuższy urlop. Nie odda władzy i pieniędzy. Nie taki ktoś jak on!

- On nie jest święty, ale czy ty przypadkiem kochanie nie jesteś do niego uprzedzona? - Przynajmniej nie jestem naiwna jak ty! - rzuci Aneta w 1586 odcinku "M jak miłość". - A przepraszam, co on ci takiego zrobił?!- zapyta Olek, lecz nie doczeka się odpowiedzi. Aneta nie powie ukochanemu w co ją chciał wrobić ordynator.

M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger, Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Argasiński (Karol Strasburger, Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1586. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1586. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze