M jak miłość, odcinek 1588: Romans Magdy z ukochanym córki zniszczy rodzinę Budzyńskich. Andrzej nie zdoła zapobiec tragedii

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1588: Romans Magdy z ukochanym córki zniszczy rodzinę Budzyńskich. Andrzej nie zdoła zapobiec tragedii

M jak miłość, odcinek 1588: Romans Magdy z ukochanym córki zniszczy rodzinę Budzyńskich. Andrzej nie zdoła zapobiec tragedii

2021-05-10 20:49

W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) straci głowę dla ukochanego córki Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek)! Jedna impreza bez męża wystarczy, by Magda poczuła coś więcej do nauczyciela Ani (Gabriela Świerczyńska), polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak). Ona także od pierwszego wejrzenia oczaruje Adama, który w 1588 odcinku "M jak miłość" nie zniesie myśli, że Magda jest mężatką. Tak rozpocznie się romans Magdy, który zniszczy rodzinę Budzyńskich? Choć w małżeństwie Magdy i Andrzeja żadnego kryzysu nie ma, to co połączy Budzyńską z ukochanym Ani wpłynie na losy całej rodziny. Andrzej nie zdoła nic zrobić, by nie doszło do tragedii.

"M jak miłość" odcinek 1588 - poniedziałek, 10.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Magda z "M jak miłość" zdradzi Budzyńskiego z Adamem Wareckiem? Jej idealne małżeństwo zacznie się walić w 1588 odcinku "M jak miłość" kiedy po świetnie zdanym egzaminie na studiach prawniczych żona Andrzeja będzie świętować w barze Otara (David Gamtsemlidze) z koleżanką Olgą (Angelika Kurowska) i jej młodszym bratem Adamem. Między Magdą i Wareckim zacznie od razu iskrzyć, ale w 1588 odcinku "M jak miłość" okaże się, że znają się już dość dobrze, bo bawili się razem na jednej ze studenckich imprez. Oczywiście Budzyński nie będzie miał o tym pojęcia. Od pierwszego wejrzenia Magdę i Adama połączy szczególna więź. Zostaną kim więcej niż dobrymi znajomymi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Dramatyczny poród u Mostowiaków! Marysia nawet nie wiedziała o tej ciąży

W 1588 odcinku "M jak miłość" Magda – po wspólnej zabawie na studenckiej imprezie – od razu poczuje do Adama sympatię. Nieświadoma, że Warecki jako nauczyciel języka polskiego pracuje w szkole, do której chodzi Ania. Także Warecki będzie za to Budzyńską naprawdę oczarowany. Jego siostra Olga wyjawi Magdzie w 1588 odcinku "M jak miłość", że Adam dosłownie oszalał na jej punkcie.  - Na tej wrześniowej imprezie wpadłaś mu w oko... Serio. Był lekko podłamany, jak się dowiedział, że jesteś szczęśliwą mężatką... - wyzna.

Z pozoru niewinne spotkanie Magdy i Adama w 1588 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądało jak randka! A do tego Budzyńska powierzy bliskiemu przyjacielowi sekret, który będzie trzymała w tajemnicy przed Andrzejem. Co gorsze, Budzyński nie będzie miał pojęcia co tak naprawdę dzieje się nie tylko w sercu Magdy, ale i Ani.

M jak miłość. Ania zakocha się w nauczycielu. Polonista Adam Warecki to były kochanek Magdy! To się źle skończy dla Budzyńskich

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1588: Magda zmieni się nie do poznania. Budzyński będzie musiał słuchać skarg na żonę!

Mimo, że w 1588 odcinku "M jak miłość" Budzyńscy domyślą się, że córka ma nową sympatię, a jej związek z Damianem (Oliver Proctor) wisi na włosku, to nie będą mieli pojęcia, że chodzi o nauczyciela, a do tego sporo starszego od niej mężczyznę, który zakochał się w Magdzie! Tymczasem zauroczona Ania w 1588 odcinku "M jak miłość" zerwie z Damianem w brutalny sposób. Powie chłopakowi, że ich związek nie ma żadnej przyszłości i złamie mu serce. Odrzucony Damian zupełnie się załamie.

Między Anią i Magdą w 1588 odcinku "M jak miłość" dojdzie do poważnej rozmowy o jej nowym wybranku. Córka Budzyńskiego ani słowem nie wspomni macosze, że chodzi o nauczyciela języka polskiego. Kiedy Magda spróbuje 15-latkę pocieszyć, że może jeszcze nie wszystko skończone, Ania wyzna jej, że kocha kogoś innego. - Jak znam życie, to pewnie poszło o jakąś głupotę, tak? Zobaczysz, że zaraz się pogodzicie… - Nie, to koniec… - Daj spokój, przecież na pewno jakoś się dogadacie! - To niemożliwe, bo ja... zakochałam się w kimś innym... - powie nastolatka.

Niestety w kolejnych odcinkach "M jak miłość" znajomość Magdy z Adamem przerodzi się w romans, a nieszczęśliwie zakochana w nauczycielu Ania nie będzie mogła tego znieść. Rodzina Budzyńskich się rozpadnie!

M jak miłość odc. 1588. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1588. Adam Warecki (Wojciech Świeściak), Magda (Anna Mucha)
Najnowsze