M jak miłość, odcinek 1585: Kryzys u Zduńskich. Kinga nie poradzi sobie ze stratą tego, o co tak walczyła

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1585: Kryzys u Zduńskich. Kinga nie poradzi sobie ze stratą tego, o co tak walczyła

M jak miłość, odcinek 1585: Kryzys u Zduńskich. Kinga nie poradzi sobie ze stratą tego, o co tak walczyła

2021-04-25 12:03

W 1585 odcinku "M jak miłość" czarne chmury znów zawisną nad Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek). Chociaż przetrwali kryzys małżeński, wygląda na to, że wielkie kłopoty dopiero przed nimi. Zduńska w 1585 odcinku "M jak miłość" załamie się, bo będzie już wiedziała, że niedługo straci coś, o co walczyła wiele lat. Natłok problemów odbije się na jej psychice, a ona nie będzie miała już sił. Piotrek zrobi coś zaskakującego, żeby spróbować zażegnać kolejny kryzys, ale tym razem może być za późno.

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1585 odcinku "M jak miłość" Kinga będzie załamana, bo jej problemy zaczną ją przerastać. Nie tak dawno w "M jak miłość" prawie rozstali się z Piotrkiem, potem Marszałek (Emilian Kamiński) wywołał pożar na Deszczowej, a teraz może stracić ukochaną pracę. Bistro zacznie być w fatalnej sytuacji, a Zduńska poczuje, że traci źródło utrzymanie i tylko Piotrek jest w stanie jakoś utrzymać rodzinę. Szybko się jednak okaże, że z jego pensji prawnika nie są w stanie żyć i utrzymywać czwórkę dzieci, a do tego cały czas dokładać do interesu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1586: Argasiński powie Patrycji, że to koniec! Odbierze jej mowę kiedy usłyszy od męża, że odchodzi - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1585 ZWIASTUN. Ula i Bartek wpadną z narkotykami. Kinga zamknie bistro i wystawi Frankę?

Kinga i Piotrek w 1585 odcinku "M jak miłość" znajdą się w poważnym kryzysie.

- Kochanie, nie mogę patrzeć jak się gryziesz... Przecież ustaliliśmy, że dajemy sobie pół roku, a potem zobaczymy co dalej z bistro  - zacznie Piotrek.

- A co jeśli bistro padnie? Jest sens to wszystko przedłużać? Jak długo damy radę ciągnąć z twojej pensji? Czy to w ogóle ma sens? 

- Bistro to kawał naszego życia, włożyłaś w nie mnóstwo serca i pracy 

- Ale mamy czworo dzieci, musimy być realistami. Piotrek, spójrzmy prawdzie w oczy, jest początek miesiąca, opłaciłeś rachunki, ludzi... - podsumuje Kinga w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków - ZWIASTUN

Kryzys u Zduńskich w "M jak miłość" zacznie przybierać na sile. Jedynie z pensji Piotrka długo się nie utrzymają, a do tego Kinga będzie miała poczucie, że zawiodła. Czwórka dzieci i duży dom to nie są małe wydatki. W końcu w "M  jak miłość" Zduński zrobi coś zaskakującego. Przyłoży się, żeby poprawić żonie humor. Odwiedzi ją w bistro i wspólnie spędzą romantyczne chwile. Puści romantyczną muzykę i poprosi kobietę do tańca. Zajmie jej głowę, żeby nie myślała o problemach. Piotrek stanie na wysokości zadania i nie pozwoli, żeby żona się załamała. Jedyną szansą na wyjście Zduńskich z kryzysu będzie Franka (Dominika Kachlik), która może pomóc w uratowaniu biznesu. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze