M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków

M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków - ZWIASTUN

2021-04-24 7:38

W 1585 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zrobią krok naprzód w swoim związku, a Zduński będzie wreszcie gotów na odważną decyzję! Szalona góralka rozkochała go w sobie do tego stopnia, że zapomni o serii miłosnych porażek i rozpocznie z Franką nowy etap w życiu. Para zamieszka razem! Zaraz potem w 1585 odcinku "M jak miłość" zakochani pojadą do Grabiny, by ogłosić radosną nowinę rodzinie Mostowiaków. Szczęśliwa Barbara (Teresa Lipowska) od razu wyczuje, że coś jest na rzeczy. Dlatego w euforii zapowie wnukowi i jego wybrance, że teraz Grabina należy do nich. Odda im wszystko? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z 1585 odcinku "M jak miłość" sprawią rodzinie wielką radość. Związek Zduńskiego z szaloną, energiczną i temperamentną góralką z Bukowiny Tatrzańskiej wkroczy w taką fazę, że podaruje dziewczynie klucz do swojego serca i mieszkania. Oczywiście zakochana Franka od razu zgodzi się do niego wprowadzić, choć wcale nie będzie pewna czy z jego strony może liczyć na prawdziwą, wielką miłość. Bo Paweł w 1585 odcinku "M jak miłość" nie zdobędzie się na wyznanie jej słów - "kocham cię". Nic dziwnego, że Frankę ogarną lekkie wątpliwości, do których dojdą także rodzinne problemy i kłopoty w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) gdzie dopiero co została menadżerką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Nowa dziewczyna Pawła z "M jak miłość" tak łatwo się nie poddaje, dlatego zacznie działać kiedy usłyszy od Zduńskiej, że ta rozważa zamknięcie bistro. Opracuje nowy plan ratowania interesu Kingi, w który wtajemniczy Pawła. Dlatego w 1585 odcinku "M jak miłość" wyciągnie go do Grabiny, gdzie będzie czerpać inspirację do ważnych zmian jakie zajdą w kawiarni Zduńskiej. Po drodze na wieś do Mostowiaków Franka poruszy jednak drażliwy temat swojej rodziny. Odbierze bowiem niepokojący telefon od cioci z Bukowiny, że stryj Jędrzej Gutowski (w tej roli Piotr Majerczyk).

- Ciekawa rodzinka... Ciotka dzwoniła, żeby mnie ostrzec przed stryjem... - wyjawi Pawłowi w 1585 odcinku "M jak miłość". - Którego ty rzekomo nie widziałaś? Wy nie możecie tak normalnie porozmawiać, jak dorośli ludzie? - zapyta zaskoczony Zduński. - To skomplikowane. I tak byś tego nie zrozumiał. Góralska saga z zaskakującymi zwrotami akcji! - podsumuje Franka, lecz w 1585 odcinku "M jak miłość" nie wtajemniczy ukochanego bardziej w rodzinne sprawy.

Po chwili w 1585 odcinku "M jak miłość" płynnie przejdzie do tematu wspólnego mieszkania. Nadal niepewna czy Paweł naprawdę tego chce.  -A co jeśli będziesz tego żałował?

- Chcesz mnie zniechęcić?

- Chcę ci dać ostatnią szansę! Jeszcze możesz się wycofać... -wyzna Franka. - Dziękuję za ostrzeżenie, ale chyba zaryzykuję! - utnie szybko temat Paweł.

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Testament zmarłego dziadka zmieni wszystko w życiu Zduńskiego – WIDEO

A w Grabinie w 1585 odcinku "M jak miłość" będzie na Pawła i Frankę czekało wyjątkowe powitanie. Barbara i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oszaleją za szczęścia na ich widok. Zwłaszcza, że będą wyglądali na naprawdę dobraną parę. - Już zapomniałam jak tu u was fajnie. Prawdziwa sielska wieś! - oceni dziewczyna Zduńskiego. Seniorka rodu będzie zachwycona takim podejściem.- No pewnie! I właśnie dlatego powinniście tutaj częściej wpadać. - Ja bardzo chętnie! - zapewni Franka. Jednak Paweł w 1585 odcinku "M jak miłość" nie odważy się wspomnieć, że zamieszkał z dziewczyną. 

Kiedy zakochani w 1585 odcinku "M jak miłość" poproszą babcię o zgodę na spacer do sadu i zimową sesję zdjęciową, Barbara aż się zdziwi. - Jak to czy możecie? Jesteście u siebie! - doda do wnuka i nowej wnuczki, przekazując im symbolicznie Grabinę na własność. - Coś z tego będzie... - rzuci pod nosem przy Marysi. - Masz na myśli Frankę i Pawła? Czy zdjęcia? - zapyta Rogowska z uśmiechem. - I jedno i drugie! - doda Mostowiakowa. Kto jak kto, ale ona potrafi przewidzieć takie rzeczy w rodzinie.

Pobyt w Grabinie w 1585 odcinku "M jak miłość" będzie dla Franki inspiracją, żeby przeprowadzić rewolucję w "Bistro za rogiem". Zmieni nazwę na "Bistro zielony sad". Wymyśli też nowe menu - "Fit, eko i healthy" - składające się z koktajli, regionalnych produktów od dostawców w Grabinie z cydrem z jabłek z sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na czele!

M jak miłość, odcinek 1585: Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1585: Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze