M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków - ZWIASTUN

2021-04-24 7:38 Agnieszka Pyź
M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585: Paweł i Franka w Grabinie ogłoszą radosną nowinę. Barbara odda im majątek Mostowiaków

W 1585 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) i Paweł (Rafał Mroczek) zrobią krok naprzód w swoim związku, a Zduński będzie wreszcie gotów na odważną decyzję! Szalona góralka rozkochała go w sobie do tego stopnia, że zapomni o serii miłosnych porażek i rozpocznie z Franką nowy etap w życiu. Para zamieszka razem! Zaraz potem w 1585 odcinku "M jak miłość" zakochani pojadą do Grabiny, by ogłosić radosną nowinę rodzinie Mostowiaków. Szczęśliwa Barbara (Teresa Lipowska) od razu wyczuje, że coś jest na rzeczy. Dlatego w euforii zapowie wnukowi i jego wybrance, że teraz Grabina należy do nich. Odda im wszystko? Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1585 - poniedziałek, 26.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł z 1585 odcinku "M jak miłość" sprawią rodzinie wielką radość. Związek Zduńskiego z szaloną, energiczną i temperamentną góralką z Bukowiny Tatrzańskiej wkroczy w taką fazę, że podaruje dziewczynie klucz do swojego serca i mieszkania. Oczywiście zakochana Franka od razu zgodzi się do niego wprowadzić, choć wcale nie będzie pewna czy z jego strony może liczyć na prawdziwą, wielką miłość. Bo Paweł w 1585 odcinku "M jak miłość" nie zdobędzie się na wyznanie jej słów - "kocham cię". Nic dziwnego, że Frankę ogarną lekkie wątpliwości, do których dojdą także rodzinne problemy i kłopoty w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) gdzie dopiero co została menadżerką.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1589: Łukasz znów będzie ojcem! Patrycja w ciąży nie powie mu o dziecku

Nowa dziewczyna Pawła z "M jak miłość" tak łatwo się nie poddaje, dlatego zacznie działać kiedy usłyszy od Zduńskiej, że ta rozważa zamknięcie bistro. Opracuje nowy plan ratowania interesu Kingi, w który wtajemniczy Pawła. Dlatego w 1585 odcinku "M jak miłość" wyciągnie go do Grabiny, gdzie będzie czerpać inspirację do ważnych zmian jakie zajdą w kawiarni Zduńskiej. Po drodze na wieś do Mostowiaków Franka poruszy jednak drażliwy temat swojej rodziny. Odbierze bowiem niepokojący telefon od cioci z Bukowiny, że stryj Jędrzej Gutowski (w tej roli Piotr Majerczyk).

- Ciekawa rodzinka... Ciotka dzwoniła, żeby mnie ostrzec przed stryjem... - wyjawi Pawłowi w 1585 odcinku "M jak miłość". - Którego ty rzekomo nie widziałaś? Wy nie możecie tak normalnie porozmawiać, jak dorośli ludzie? - zapyta zaskoczony Zduński. - To skomplikowane. I tak byś tego nie zrozumiał. Góralska saga z zaskakującymi zwrotami akcji! - podsumuje Franka, lecz w 1585 odcinku "M jak miłość" nie wtajemniczy ukochanego bardziej w rodzinne sprawy.

Po chwili w 1585 odcinku "M jak miłość" płynnie przejdzie do tematu wspólnego mieszkania. Nadal niepewna czy Paweł naprawdę tego chce.  -A co jeśli będziesz tego żałował?

- Chcesz mnie zniechęcić?

- Chcę ci dać ostatnią szansę! Jeszcze możesz się wycofać... -wyzna Franka. - Dziękuję za ostrzeżenie, ale chyba zaryzykuję! - utnie szybko temat Paweł.

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią

Sprawdź też: M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Testament zmarłego dziadka zmieni wszystko w życiu Zduńskiego – WIDEO

A w Grabinie w 1585 odcinku "M jak miłość" będzie na Pawła i Frankę czekało wyjątkowe powitanie. Barbara i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) oszaleją za szczęścia na ich widok. Zwłaszcza, że będą wyglądali na naprawdę dobraną parę. - Już zapomniałam jak tu u was fajnie. Prawdziwa sielska wieś! - oceni dziewczyna Zduńskiego. Seniorka rodu będzie zachwycona takim podejściem.- No pewnie! I właśnie dlatego powinniście tutaj częściej wpadać. - Ja bardzo chętnie! - zapewni Franka. Jednak Paweł w 1585 odcinku "M jak miłość" nie odważy się wspomnieć, że zamieszkał z dziewczyną. 

Kiedy zakochani w 1585 odcinku "M jak miłość" poproszą babcię o zgodę na spacer do sadu i zimową sesję zdjęciową, Barbara aż się zdziwi. - Jak to czy możecie? Jesteście u siebie! - doda do wnuka i nowej wnuczki, przekazując im symbolicznie Grabinę na własność. - Coś z tego będzie... - rzuci pod nosem przy Marysi. - Masz na myśli Frankę i Pawła? Czy zdjęcia? - zapyta Rogowska z uśmiechem. - I jedno i drugie! - doda Mostowiakowa. Kto jak kto, ale ona potrafi przewidzieć takie rzeczy w rodzinie.

Pobyt w Grabinie w 1585 odcinku "M jak miłość" będzie dla Franki inspiracją, żeby przeprowadzić rewolucję w "Bistro za rogiem". Zmieni nazwę na "Bistro zielony sad". Wymyśli też nowe menu - "Fit, eko i healthy" - składające się z koktajli, regionalnych produktów od dostawców w Grabinie z cydrem z jabłek z sadu Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) na czele!

M jak miłość, odcinek 1585: Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1585: Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1585. Franka (Dominika Kachlik), Paweł (Rafał Mroczek), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze