M jak miłość, odcinek 1583: Wielki pożar na Deszczowej! Dzieci Kingi i Piotrka w niebezpieczeństwie! - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1583: Wielki pożar na Deszczowej! Dzieci Kingi i Piotrka w niebezpieczeństwie! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1583: Wielki pożar na Deszczowej! Dzieci Kingi i Piotrka w niebezpieczeństwie! - ZDJĘCIA

2021-04-06 15:04

W 1583 odcinku "M jak miłość" bliska osoba doprowadzi do tragedii Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)! W domu na Deszczowej wybuchnie pożar, a wszystko przez jeden głupi pomysł. Kinga w "M jak miłość" ma przed sobą bardzo trudny czas. Nie dość, że jej bistro podupadnie, a ona nie będzie umiała sama sobie poradzić, to jeszcze czeka ją koszmar w domu. Ona i Piotrek nie są przygotowani na dramat w rodzinnym gniazdku. Kto skaże Zduńskich na tragedię pożaru?

"M jak miłość" odcinek 1583 - poniedziałek, 19.04.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1583 odcinku "M jak miłość" Kinga przeżyje koszmar. Po zwolnieniu Ali (Alicja Ostolska), Ewki (Jowita Chwałek) i Lilki (Monika Mielnicka), bistro podupadnie. Dziewczyny zorganizowały przecież skandaliczną imprezę, gdzie interweniowała policja, strasząc Zduńską sądem! Żona Mateusza (Krystian Domagała) skompromitowana wyjedzie do Australii, ale Ala się nie podda. Wkrótce w "M jak miłość" będzie błagać Zduńską o powrót do pracy. Osłabiony skład personelu w bistro pogorszy się, kiedy kucharz również złoży wypowiedzenie. Załamana Kinga będzie musiała radzić sobie sama, a to początek jej wielkich kłopotów! 

Przeczytaj: ​​​​​M jak miłość: Kinga i Staszek będą ratować Alę po stracie Rafała. Koszmar morderstwa brata powróci! Nastolatka znów spróbuje się zabić?

M jak miłość. Ala nie odpuści sobie Rafała. Posunie się jeszcze dalej, żeby z nim być

W 1583 odcinku "M jak miłość" z pomocą Kindze ruszy Franka (Dominika Kachlik), która pomoże jej w gotowaniu i cateringu w lokalu. To jednak nie załatwi problemów Zduńskiej, które przede wszystkim rozpętają się w jej rodzinnym domu. Po niedawnym kryzysie jej i Piotrka, wydawałoby się, że nic ich nie zniczy. Nic bardziej mylnego, bo w "M jak miłość" czeka ich tragedia, za którą będzie stał nie kto inny, jak Marszałek (Emilian Kamiński), który wpadnie na najgłupszy pomysł z możliwych. Zduńscy oniemieją! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1582: Marcin odnajdzie Izę i dzieci na ulicy! To potrząśnie Chodakowskim

M jak miłość, odcinek 1583, Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583, Marszałek (Emilian Kamiński), Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

W 1583 odcinku "M jak miłość" Marszałek przyjdzie na Deszczową z fajerwerkami. Niestety szybko się okaże, że kompletnie nie umie się nimi obsługiwać, bo fajerwerki wybuchną! W chwilę rozpęta się pożar, a przecież ogień potrafi w krótkim czasie zniszczyć dorobek życia. Zduńscy będą przerażeni, ale na szczęścia nic się nikomu nie stanie. Marszałek narazi się na wściekłość Kingi i Piotrka i tym razem przesadzi. Nie wiadomo jeszcze jak duże zniszczenia poczyni pożar, ale na pewno Marszałek doprowadzi do skrajnie niebezpiecznej sytuacji. 

M jak miłość, odcinek 1583, Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583, Marszałek (Emilian Kamiński)
M jak miłość, odcinek 1583, Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1583, Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze