M jak miłość, odcinek 1574: Iza przyzna się matce Marcina do zdrady! Padną gorzkie słowa

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1574: Iza przyzna się matce Marcina do zdrady! Padną gorzkie słowa

M jak miłość, odcinek 1574: Iza przyzna się matce Marcina do zdrady! Padną gorzkie słowa

2021-02-26 10:29

W 1574 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) nie wytrzyma i przyzna się matce Marcina (Mikołaj Roznerski) do zdrady! Targana wielkimi wyrzutami sumienia Chodakowska będzie szukać rozwiązania problemu. Nakłamała mężowi, a on dowie się "prawdy" od Bosackiego (Dariusz Kordek) i zobaczy seks taśmę. Niedługo w "M jak miłość" spakuje się i ucieknie ukochanej i dzieci. Załamana Iza w 1574 odcinku "M jak miłość" będzie go szukać, aż w końcu nie poradzi sobie i wyzna Aleksandrze (Małgorzata Pieczyńska) co zrobiła jej synowi, jak wielki błąd popełniła.

"M jak miłość" odcinek 1574 - poniedziałek, 15.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1574 odcinku "M jak miłość" Iza będzie przerażona, bo Marcin od niej ucieknie! Dowie się o rzekomej zdradzie żony i nie wytrzyma. Będzie przekonany, że podczas służbowego wyjazdu do Krakowa, kobieta uprawiała seks z Michałem (Paweł Deląg). Tak naprawdę to Jan ustawił całą sytuację, dodał współpracownikom narkotyków do drinków i zamontował kamerę w pokoju hotelowym. Nagrał seks taśmę i wkrótce w "M jak miłość" pokaże wszystko Marcinowi, który ucieknie od żony i dzieci! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie Dawida

M jak miłość, odcinek 1574: Marcin po rozstaniu z Izą zacznie pić! Będzie go błagać, żeby do niej wrócił

Iza w 1574 odcinku "M jak miłość"  będzie szukać męża, który ją zostawi. Pójdzie do agencji detektywistycznej, ale nie zastanie tam Marcina. 

- Co się stało? Pokłóciliście się? - zapyta się Karski.

- Wyszedł wczoraj w nocy, gdzieś pojechał... Nie wiem, dokąd... - Chodakowska będzie załamana.

- Nie chcę się wtrącać w wasze sprawy, ale może będę mógł ci jakoś pomóc? 

- Nie będziesz mógł... Ja... To wszystko moja wina. I muszę to załatwić sama... - skomentuje Iza. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Janek będzie chodził dzięki Olkowi. To Chodakowski przeprowadzi ryzykowną operację

W końcu w 1574 odcinku "M jak miłość" prawda o rzekomej zdradzie dotrze do większej ilości osób. Nawet Aleksandra zareaguje na kryzys Chodakowskich. Iza w końcu wyzna prawdę. 

- Szymek mówił mi, że coś się stało, wywnioskowałam z jego słów, że się pokłóciliście. Marcin wyjechał... Ty płakałaś... Co się stało? Marcin coś zrobił? - Aleksandra zacznie podejrzewać syna.

- Nie... To ja... coś zrobiłam - Iza przyzna się do błędów. 

Wygląda na to, że Chodakowska w "M jak miłość" doskonale zdaje sobie sprawę, że kompletnie zawiodła Marcina. Kryzys może długo ich nie opuścić. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze