M jak miłość, odcinek 1573: Tajemnica matki Anety ujawniona! Zdradzi jej wszystko, kiedy żona Olka wyleci z pracy

M jak miłość, odcinek 1573: Tajemnica matki Anety ujawniona! Zdradzi jej wszystko, kiedy żona Olka wyleci z pracy
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Tajemnica matki Anety ujawniona! Zdradzi jej wszystko, kiedy żona Olka wyleci z pracy

W 1573 odcinku "M jak miłość" matka (Hanna Śleszyńska) Anety (Ilona Janyst) będzie tak bardzo chciała pomóc córce, załamanej wyrzuceniem jej z pracy przez Argasińskiego (Karol Strasburger), że zdradzi jej swój największy sekret! Iwona odsłoni swój najsłabszy punkt, ale uda jej się w 1573 odcinku wywołać uśmiech na twarzy córki. Jaką prawdę Aneta usłyszy od matki - sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Aneta przez tragiczny wypadek zostanie wyrzucona z pracy przez Argasińskiego - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. To doprowadzi do poważnej rozmowy matki z córką - żona Olka zwierzy się Iwonie, że już nie wierzy w siebie jako lekarza. I wtedy jej matka ujawni swoją największą tajemnicę!

- Przecież to było twoje wielkie marzenie: zostać lekarką!

- To było tak dawno temu… I ostatnio coraz częściej myślę, że zwyczajnie się do tego nie nadaję. Lekarz powinien być ciepły, otwarty, empatyczny, a ja… wiesz, jaka jestem. Wredna zołza.

- Lekarz przede wszystkim powinien być zaangażowany i kompetentny...

- Z tym też miewam problemy.

- Jeden błąd nie przekreśla wszystkiego - zacznie tłumaczyć Anecie matka. - Wyciągnij z niego wnioski i zasuwaj dalej!

- Mamo, ty mnie nigdy nie zrozumiesz! Twoje życie zawodowe to jest pasmo sukcesów. A ja? - wzburzy się mocno Aneta. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1577: Janek umrze?! Podczas operacji Olka pojawią się straszne komplikacje, będzie potrzebna krew. Sonia tego nie przeżyje

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO
M jak miłość odc. 1573. Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Aneta (Ilona Janyst)

I w tym momencie 1573 odcinka "M jak miłość" matka Anety zdecyduje się "wyjąc asa z rękawa" i ujawnić swoją największą tajemnicę! Jaką prawdę pozna o Iwonie żona Olka (Maurycy Popiel)?

- Co ty wygadujesz? Przecież u mnie też różnie bywało.  Byłaś wtedy malutka, pewnie tego nie pamiętasz - zacznie swoją opowieść Iwona. - Wiele lat temu wspólnik wygryzł mnie z gabinetu. Przejął cały sprzęt, w który zainwestowałam wszystkie swoje oszczędności! Byłam zrozpaczona! Myślałam, że to koniec, że się poddam...

- No, ale ty dałaś sobie radę.

- I ty tez dasz! My, dziewczyny, w tym nieprzyjaznym, męskim świecie musimy być twarde!

Po tych słowach matki w 1573 odcinku "M jak miłość" na twarzy Anety pojawi się coś na kształt nadziei.

- Znam cię jak nikt inny - Iwona pójdzie za "ciosem". - Teraz masz kryzys, jesteś zmęczona, zniechęcona, przemęczona... Ale będzie lepiej. Wiem, że będzie!

- Niezła ściema, mamo, ale dobrze się tego słuchało... Dzięki - Aneta w końcu uśmiechnie się.

Czy Iwona zdradził córce tajemnicę swojej największej porażki w 1573 odcinku "M jak miłość"? A może to Aneta będzie miała rację podejrzewając mamę o kłamstwo? Pewne jest jedno - rozmowa z matka bardzo Anecie pomoże!      

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2412: Macocha Klary doprowadzi ją do ruiny. Pojawi się znikąd i zniszczy życie jej i Huberta!

M jak miłość odc. 1573. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Aneta (Ilona Janyst)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1573. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Aneta (Ilona Janyst)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze