Barwy szczęścia, odcinek 2412: Macocha Klary doprowadzi ją do ruiny. Pojawi się znikąd i zniszczy życie jej i Huberta!

2021-03-05 10:27 Małgorzata Pala
Barwy szczęścia, odcinek 2412: Macocha Klary doprowadzi ją do ruiny. Pojawi się znikąd i zniszczy życie jej i Huberta!
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2412: Macocha Klary doprowadzi ją do ruiny. Pojawi się znikąd i zniszczy życie jej i Huberta!

Ojciec Klary (Olga Jankowska) w "Barwy szczęścia" umrze, a jej macocha Irena (Małgorzata Krzysica) zjawi się znikąd i każe zrzekać się spadku. Chociaż Klara miała z ojcem kiepski kontakt, taka informacja to jednak szok. Nie będzie miała pojęcia, że przebiegła macocha w 2412 odcinku "Barwy szczęścia" zjawi się tylko po to, by doprowadzić ją do ruiny. Chytra kobieta zacznie mącić i doradzać odrzucenie spadku, bo podobno Olgierd (Tomasz Sobczak) miał same długi. Przez Irenę, Klara i Hubert (Marek Molak) mogą stracić wszystko!

"Barwy szczęścia" odcinek 2412 - wtorek, 23.03.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2412 odcinku "Barwy szczęścia" Klara oniemieje, kiedy dowie się, że jej ojciec nie żyje. To macocha Irena przekaże jej tę informację i od razu każe zrzec się spadku po Olgierdzie. 

- Nie był dobrym ojcem... - podsumuje Irena. 

- Ani człowiekiem. Skrzywdził nie tylko mnie, ale moją mamą i pewnie jeszcze wiele innych osób. (...) Zostawił nas, gdy moja mama zachorowała na stwardnienie rozsiane, nie interesował się mną, gdy umarła, a po latach chciał wyłudzić ode mnie alimenty - wyzna szczerze Klara. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2400: Dramat Huberta po namiętnej nocy z Klarą! Popełni poważy błąd i doprowadzi do śmierci człowieka?

Barwy szczęścia. Bożena i Bruno zostaną rodzicami! Będą mieli syna. Jak to możliwe, skoro jest bezpłodny?

Po skromnym pogrzebie w 2412 odcinku "Barwy szczęścia" Klara zacznie rozmawiać z Ireną o spadku po ojcu.

- Podejrzewam, że zostawił same długi - powie Klara. - Dlatego powinnaś jak najszybciej zrzec się spadku. Nie martw się, we wszystkim ci pomogę - Irena będzie nieugięta. 

Następnie w "Barwach szczęścia" okaże się, że Olgierd przepisał Klarze restaurację, a ona zbada sprawę i wyjdzie na jaw, że ojciec nie miał żadnych długów! Knajpa funkcjonuje dobrze i generuje zadawalające zyski. Klara i Hubert będą w szoku, bo domyśla się, że podła Irena chciała zabrać im wszystko i zostawić z niczym. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 97: Ula i Marek znów razem szczęśliwi. Zanim wróci z Grecji wybaczy jej zdradę? - ZDJĘCIA

Wkrótce w "Barwy szczęścia" Klara dowie się prawdy. Podła macocha chciała oszukać Pyrkę!

- Według moich informacji ojciec nie był zadłużony. Oszukała mnie pani - powie dziewczyna, a w zamian usłyszy wyzwiska pod swoim adresem! 

- Ten spadek należy się mnie i nie zamierzam się nim dzielić! - wykrzyczy Irena.

Wygląda na to, że Klara i Hubert będą musieli się bardzo natrudzić, żeby wygrać walkę z chciwą macochą, która chciała ich zrujnować. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze