M jak miłość, odcinek 1573: Tragiczny wypadek zmieni życie Anety. Argasiński wyrzuci ją z pracy?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1573: Tragiczny wypadek zmieni życie Anety. Argasiński wyrzuci ją z pracy?

M jak miłość, odcinek 1573: Tragiczny wypadek zmieni życie Anety. Argasiński wyrzuci ją z pracy?

W 1573 odcinku "M jak miłość" prawdopodobnie zakończy się kariera lekarska Anety (Ilona Janyst). Tragiczny wypadek, podczas którego pani doktor wykaże się niezwykłym hartem ducha doprowadzi do tego, że podły Argasiński (Karol Strasburger) wyrzuci ją z pracy! Co gorsze, załamana Aneta zacznie mieć poważne wątpliwości, czy w ogóle nadaje się na lekarza... Zapowiada się na to, że jeden bohaterski wyczyn w 1573 odcinku "M jak miłość" na zawsze zmieni życie żony Olka (Maurycy Popiel).

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Na to, że Argasiński pozbędzie się Anety ze szpitala zanosi się od dawna w "M jak miłość". Niestety, wszystko wskazuje  na to, że w 1573 odcinku serialu ordynator dopnie swego i wyrzuci doktor Chodakowską na bruk!

W 1573 odcinku "M jak miłość" zacznie się od tego, że Aneta zachowa się jak dobry człowiek i lekarz. Żona Olka zatrzyma się na widok dziewczynki potrąconej przez starszego chłopaka, jadącego z zawrotną prędkością na hulajnodze. Aneta udzieli dziecku natychmiastowej pomocy, ale przez to spóźni się chwilę do pracy. A podły Argasiński tylko na to będzie czekał... 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1570: Przerażające odkrycie Barbary o chłopaku Basi. Wystarczy, że spojrzy na zdjęcie, które Dawid dał Basi

M jak miłość. Koniec Anety. Ohydny ordynator zniszczy jej karierę lekarską, bo nie będzie go chciała - WIDEO
M jak miłość odc. 1568. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Janyst)

Kiedy Aneta wbiegnie do szpitala w 1573 odcinku "M jak miłość" ponury szef wezwie ją natychmiast do siebie "na dywanik". I tak w gabinecie ordynatora-zboczeńca ambitna doktor Chodakowska usłyszy, że Argasińskie ma zamiaru przedłużać z nią umowy!

Kiedy żona Olka w 1573 odcinku "M jak miłość' zjawi się zapłakana w domu pocieszać będzie ją matka (Hanna Śleszyńska). Ale Aneta będzie coraz bardziej przekonana, że po prostu nie nadaje się to trudnego, "męskiego" zawodu lekarza i Argasiński ma rację...

Na szczęście w 1573 odcinku "M jak miłość" zadzwoni też telefon. Kiedy Aneta go odbierze i usłyszy pełne radości podziękowania mamy uratowanej dziewczynki, wróci do niej duch bojowy. Czy zawalczy o swoje dobre imię i stanowisko z manipulantem Argasińskim?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1575: Dom matki Janka otoczony przez policję! Zabójca, który do niego strzelał znów dopadnie Morawskiego?

M jak miłość odc. 1568. Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1568. Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość odc. 1571. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger)
Najnowsze