M jak miłość, odcinek 1573: Michał doniesie na Bosackiego na policję? Iza mu tego nia daruje

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1573: Michał doniesie na Bosackiego na policję? Iza mu tego nia daruje

M jak miłość, odcinek 1573: Michał doniesie na Bosackiego na policję? Iza mu tego nie daruje

2021-02-16 10:08

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) wścieknie się, bo nie dość, że Bosacki (Dariusz Kordek) zmanipulował jego i Izę (Adriana Kalska), to jeszcze zażąda pieniędzy za zmontowane przez siebie video, na którym widać ich całkiem nago! Michał z "M jak miłość" zapłaci zdrajcy, ale to nie koniec! obłudny Bosacki przyjdzie po więcej... Michał nie wytrzyma i będzie chciał wmieszać w całą sprawę policję. Iza też podejmie poważne kroki... Wyślą Bosackiego za kraty?

"M jak miłość" odcinek 1573 - wtorek, 9.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał będzie szantażowany przez Bosackiego! Jan wymyślił sobie chory plan, który ma doprowadzić do zniszczenia Marcina (Mikołaj Roznerski) i zdobycia sporej sumki pieniędzy. Podczas wyjazdu służbowego do Krakowa wsypał współpracownikom do drinków narkotyki, po czym zmontował video, na którym są całkiem nago w łóżku. W 1573 odcinku "M jak miłość" Bosacki z gotowym video przyjdzie do Michała i zacznie go szantażować. Mężczyzna da mu 30 tys. zł, ale to nie koniec, bo chciwy Jan zażąda więcej! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1574: Koniec Izy i Marcina. Zostanie sama z dziećmi! Tylko Aneta jej pomoże

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

W 1573 odcinku "M jak miłość" Michał dostanie szału, kiedy Bosacki upomni się o jeszcze więcej pieniędzy. Postara się, żeby "kolega" opuścił firmę, ale Jan okaże się bezwzględny. Michał zdecyduje, że musi oddać sprawę policji. Nie może przecież być szantażowany cały czas. Pisarz pójdzie też poinformować o całej sprawie Izę. Ta przestraszy się nie na żarty. W "M jak miłość" postanowi przyznać się Marcinowi co zaszło w Krakowie, ale nie będzie świadoma, że Chodakowski w tym samym czasie prowadzi na ten temat prywatne śledztwo. Kiedy Iza postara się wyjaśnić mężowi sytuację, on uzna ją za zdrajczynię, szczególnie, że sam Bosacki wręczy mu pendrive z nagraniem nagiej żony. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

Michał z "M jak miłość" nie będzie wiedział jak uratować sytuację. Przez jeden wyjazd zawali mu się cały świat. On tak naprawdę nie jest niczemu winny, po prostu był środkiem do celu do zdobycia pieniędzy i upokorzenia Marcina. Z natury spokojny Michał będzie musiał się zastanowić nad ratowaniem kariery, ponieważ taki skandal w roli dość znanego pisarza, nie przystoi. Niebawem w "M jak miłość" dowiemy się jak rozwiąże się zawikłana sprawa z historią Izy, Michała i Jana. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze