M jak miłość, odcinek 1566: Iza nago w łóżku z Michałem! Oskarży go o gwałt. Nie będzie pamiętała co jej zrobił – WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Iza nago w łóżku z Michałem! Oskarży go o gwałt. Nie będzie pamiętała co jej zrobił – WIDEO

M jak miłość, odcinek 1566: Iza nago w łóżku z Michałem! Nie będzie pamiętała co jej zrobił. Oskarży szefa o gwałt? – WIDEO

2021-02-15 20:51

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) obudzi się nago w łóżku obok Michała (Paweł Deląg)! Nie będzie pamiętała wydarzeń poprzedniego wieczoru, kiedy razem z Ostrowskim i Bosackim (Dariusz Kordek) pili drinki w hotelowym barze. Nie zauważy, że Bosacki dosypuje jej i Michałowi narkotyki do kieliszku. O poranku w 1566 odcinku "M jak miłość" Iza przeżyje wstrząs. Nie będzie pewna co zaszło między nią a szefem, czy Michał nie wykorzystał tej sytuacji. Oskarży go o gwałt? Zobaczcie "Kulisy serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza i Michał z przerażeniem odkryją, że spędzili razem noc, ale nie będą pewni czy uprawiali seks. Służbowy wyjazd Chodakowskiej z Ostrowskim i Bosackim do Krakowa od tej chwili zamieni się w koszmar. Świadomość tego, że mogła zdradzić Marcina (Mikołaj Roznerski) ze swoim szefem zupełnie dobije Izę. Ale na jej niekorzyść będzie przemawiał fakt, że będą nago.

O poranku Iza w 1566 odcinku "M jak miłość" nie będzie pamiętała co się działo poprzedniego wieczoru i nocy. Narkotyki od Bosackiego zrobią swoje. - Michał, co tu robisz?! - zapyta Iza z niedowierzaniem widząc obok nagiego Michała. - Nic nie pamiętam... - zapewni Ostrowski, który także będzie jeszcze wciąż zamroczony narkotykami.

Przez głowę Izy w 1566 odcinku "M jak miłość" przejdzie myśl, że padła ofiarą gwałtu, że Michał ją skrzywdził. - Nie, nie ty chyba nie myślisz, że ja? - Ostrowski zapewni przyjaciółkę o swojej niewinności.

- Iza doznaje szoku! Nie pamięta niczego... Nie wie czy to sen, czy jej się coś wydaje. Bardzo źle się czuje. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić takiej sytuacji, że tak urwie się człowiekowi film. Pojawia się na pewno strach, panika, złość, niepewność. Mieszanka różnych emocji. Iza nie jest pewna do końca czy Michał nie wykorzystał tej sytuacji. Kobieta, która ma ułożone życie, ma rodzinę, ma dzieci nie wie w tym momencie co ma myśleć. Natomiast na pewno nie pojawia się jakaś myśl, że Bosacki jest w to zamieszany - powiedziała Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Naćpany Michał nie będzie pamiętał co zrobił z Izą! Zgłosi to na policję?

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Janek odtrąci Sonię. Nie będzie miał dla niej litości. Ostatnia rozmowa przed rozstaniem!

Ani Iza ani Michał w 1566 odcinku "M jak miłość" nie będą podejrzewali Bosackiego, który w ten sposób załatwi nie tylko ich. Bo to kolega Izy i Michała z wydawnictwa będzie stał za całą perfidną intrygą. Położy ich do łóżka razem i rozbierze do naga, by nakręcić ich seks taśmę. Bosacki zmontuje bowiem pikantny filmik, który ma uwiarygodnić rzekomy romans Izy z szefem. Oczywiście z zemsty na Marcinie, który niedawno w "M jak miłość" rozbił jego małżeństwo.

- Bosacki traktuje Izę i Michała instrumentalnie. Dla niego głównym celem jest pokazanie kto jest górą. Jest to bardziej rywalizacja z Marcinem. Bosacki to jest całkiem normalny facet. Tylko postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji, która przerosła jego osobowość, inteligencję emocjonalną. Jest zraniony i reaguje jak ranne zwierzę, czyli agresją... - wyjaśnił Dariusz Kordek w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza po powrocie do Marcina i dzieci nie powie mężowi co się zdarzyło w Krakowie. Nadal nie przypomni sobie co jej zrobił Michał, choć oboje dojdą do wniosku, że byli naćpani.

- Iza jest na tyle lojalna, że chce powiedzieć Marcinowi. Natomiast jest na rozstaju. Bardzo się boi. Na razie gra na czas...Czeka na odpowiedni moment. Ciężko przedstawić coś swojej miłości w takich strzępkach pamięci. Reakcja Marcina na pewno będzie dosyć gwałtowna - dodała Kalska. Zazdrosny o ukochaną Marcin w 1566 odcinku "M jak miłość" domyśli się, że coś jest nie tak, że Iza nie mówi mu całej prawdy. - Iza wraca z Krakowa jakaś inna. Przybita, przygaszona. Nie chce za bardzo mówić o tym wyjeździe. Miota się w swoich, może nie zeznaniach, ale relacjach na temat Krakowa... - ujawnił Roznerski.

To co wydarzy się między Izą i Michałem w Krakowie wkrótce w "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu rodziny Chodakowskich? Na pewno wystawi miłość Izy I Marcina na ciężką próbę.

M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1566. Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)
Najnowsze

Materiał sponsorowany