M jak miłość, odcinek 1568: Iza nie będzie mogła patrzeć na Michała! Odejdzie na zawsze?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1568: Iza nie będzie mogła patrzeć na Michała! Odejdzie na zawsze?

M jak miłość, odcinek 1568: Iza nie będzie mogła patrzeć na Michała! Odejdzie na zawsze?

2021-02-22 20:53

W 1568 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) wciąż nie przyzna się Marcinowi (Mikołaj Roznerski) do zdrady. Choć nie będzie pamiętała nocy z Michałem (Paweł Deląg), uzna, że skoro obudziła się obok niego nago w hotelu to zrobiła coś złego, a Ostrowski mógł ją wykorzystać skoro oboje byli naćpani. Bliska szaleństwa Iza w 1568 odcinku "M jak miłość" podejmie ostateczną decyzję o odejściu z pracy w wydawnictwie Ostrowskiego. Szef spróbuje ją zatrzymać, ale Chodakowska pośle mu pełne obrzydzenia spojrzenie. Nie będzie mogła nawet patrzeć na Michała!

"M jak miłość" odcinek 1568 - poniedziałek, 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Relacje między Izą i Michałem w "M jak miłość" po powrocie z Krakowa będą bardzo napięte. Iza nie zdoła wymazać z pamięci poranka, kiedy obudziła się nago w łóżku obok szefa! Dopiero w 1568 odcinku "M jak miłość" powoli zacznie przypominać sobie co tak naprawdę się stało. Oboje odurzeni narkotykami przez Bosackiego (Dariusz Kordek) padli ofiarami zemsty bezwzględnego kolegi na Marcinie, który w ten sposób będzie chciał zniszczyć małżeństwo Chodakowskich. I powoli osiągnie swój cel.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

Bo w 1568 odcinku "M jak miłość" między Izą i Marcinem nie będzie już jak dawniej. Chodakowski będzie podejrzewał żonę, że ukrywa przed nim coś strasznego, że nie jest z nim do końca szczera. Znów powróci temat wyjazdu Izy z kolegami z wydawnictwa do Krakowa, ale ona nie odważy powiedzieć mu co się tam wydarzyło. Zachowanie Izy w 1568 odcinku "M jak miłość" wzbudzi też niepokój Michała. Oboje będą czuli się niezręcznie w swoim towarzystwie. Nawet kiedy Ostrowski zaproponuje, żeby o wszystkim zapomnieli.

Dla Chodakowskiej, która ma za sobą traumatyczne wspomnienia z gwałtu przez byłego męża Artura (Tomasz Ciacharowski) to będzie nie do pomyślenia. Zwłaszcza, że w 1568 odcinku "M jak miłość" nie do końca uwierzy w zapewniania Michała, że nie wykorzystał tego, że oboje byli pod wpływem narkotyków. - Nie mogę tu dłużej pracować. Po prostu nie mogę - wyzna drżącym głosem.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1573: Śledztwo Marcina w sprawie zdrady Izy. Odkryje prawdę o tym co się stało w hotelu

Michał w 1568 odcinku "M jak miłość" spróbuje jakoś załagodzić sytuację. Jakkolwiek niedorzecznie zabrzmi jego propozycja. - Obudziliśmy się w jednym łóżku i wiem, że nie wygląda to dobrze, ale niezależnie od tego, co się stało, zapomnijmy o tym, dobrze? - zapyta Izę. Lecz jej odpowiedź będzie bardzo zdecydowana. - Zapomnijmy? Ja na pewno nie zapomnę! I nie wiem, czy będę w stanie...- Nadal ze mną pracować? - wtrąci Michał.

Po chwili w 1568 odcinku "M jak miłość" Iza wręczy mu wypowiedzenie i uprzedzi, że odchodzi z wydawnictwa. Ostrowski da Izie do zrozumienia, że rozumie przez co teraz przechodzi. Ale wyjaśni też, że nie może podejmować ostatecznej decyzji pod wpływem emocji. Zwróci się nawet do Izy z prośbą o kolejną szansę. - Jeśli nie będziesz mogła na mnie patrzeć, odejdziesz. Ale poczekaj z tym jeszcze. Nie decyduj pochopnie - powie.

Jedyną osobą, której w 1568 odcinku "M jak miłość" Iza powierzy swoją tajemnicę będzie Aneta (Ilona Janyst). Kiedy Marcin zobaczy je razem w bistro zacznie drążyć temat. Zapyta żonę wprost czy ukrywa przed nim swoją chorobę!

M jak miłość, odc. 1548: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Delag)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze