M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

i

Autor: MTL Maxfilm/AKPA M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

Sensacja w 1570 odcinku "M jak miłość"! Miejsce Janka (Tomas Kollarik) na stanowisku komendanta policji w Lipnicy zajmie kobieta - Ewa Grzymska (Teresa Dzielska)! Nowa szefowa posterunki urządzi prawdziwą rewolucję. Policjantce Ewie nie spodoba się to, co tam zastanie... A to jeszcze nie koniec - pani komendant zajdzie haka się na Sonię (Barbara Wypych) i postanowi zniszczyć jej karierę! Kto to będzie? Przekonamy się już w 1570 odcinku "M jak miłość", a teraz zobacz jak wygląda następczyni Janka!

"M jak miłość" odcinek 1570 - poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1570 odcinku "M jak miłość" na komendzie policji w Lipnicy pojawi się nowa szefowa. Komendant Ewa Grzymska będzie miała mocne wejście - nic a nic nie będzie jej się podobać! Za to zacznie się rządzić, jakby od zawsze była u siebie...

Zespół policjantów w Lipnicy nie będzie zachwycony nową szefową w 1570 odcinku "M jak miłość". Butna, arogancka i niesympatyczna kobieta z miejsca zabierze się za porządki. A jako pierwszy oberwie od niej Andrzejek (Tomasz Oświeciński)! Za co? 

Czytaj też: Anna Mucha odchodzi z M jak miłość? Straciła pracę w TVP, a jej słowa nie pozostawiają złudzeń!

Janek prowadził komendę w Lipnicy twardą ręką, ale miał też ogromną empatię wobec swoich podwładnych. Spośród nich wyrósł na szefa i nigdy o tym nie zapomniał. Bać się mogli przestępcy, ale policjanci pracowali dobrze, bo chcieli. Ale od 1570 odcinka "M jak miłość" wszystko się zmieni...

Andrzejek pojawi się na komendzie w 1570 odcinku "M jak miłość" z Kalinką (Ewa Kapturska), co dla Janka nie byłoby żadnym problemem. Ale komendant Ewa Grzymska natychmiast urządzi publiczny pokaz, czego sobie nie życzy! I właśnie dziecko Andrzejka okaże się dla Ewy jakimś monstrualną przeszkodą, przez którą policja nie może normalnie pracować... A to jeszcze nie koniec!

Komendant Grzymska skrytykuje wielokrotnie Janka, który jej zdaniem był fatalnym szefem. W tym momencie 1570 odcinka "M jak miłość" narazi się poważnie Soni, która ma wystarczająco duże problemy ze stanem zdrowia i ducha ukochanego i nie potrzebuje następnych. A ponieważ wygląda na to, że serce Soni na zawsze już należeć będzie do Janka, natychmiast rzuci się go bronić! A komendant Grzymska jej to zapamięta... Czy nowa szefowa zniszczy karierę Soni i doskonałą współprace policjantów w Lipnicy? 

Zobacz także: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Kim jest Teresa Dzielska, która zagra nową komendant policji w Lipnicy, Ewę Grzymską?

W rolę nowej, niezbyt sympatycznej, za to bardzo ambitnej pani komendant wcieli się 44-letnia Teresa Dzielska. Aktorka na co dzień występuje w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie. Fani seriali znajda ją już z wielu ról w popularnych tytułach. W jakich? 

Dzielska, zanim pojawi się w zastępstwie Janka na komendzie w Lipnicy, zagrała m.in. w takich serialach, jak:

- "Barwy szczęścia" - jako Ewelina i jej siostra, Kaja Jakubowska

- "Komisarz Alex" - jako Lidka, żona Mikołaja, 

- "Na dobre i na złe" - w 96 odcinku wcieliła się w Kingę Wysocką, 

- "Kryminalni" - jako Aneta Czerwińska, 

- "Prawo Agaty" - w 69 odcinku zagrała Renatę Mann. 

Teresa Dzielska zagrała także w filmach fabularnych. Widzowie mogli ją zapamiętać m.in. z ról w z takich tytułów: "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście", "Marszałek Piłsudski", "Świąteczna przygoda" i "Syn Królowej śniegu". 

M jak miłość: Teresa Dzielska (Ewa Grzymska)

i

Autor: AKPA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze