Anna Mucha odchodzi z M jak miłość? Straciła pracę w TVP, a jej słowa nie pozostawiają złudzeń!

i

Autor: MTL Maxfilm Anna Mucha odchodzi z M jak miłość? Straciła pracę w TVP, a jej słowa nie pozostawiają złudzeń!

Anna Mucha odchodzi z M jak miłość? Straciła pracę w TVP, a jej słowa nie pozostawiają złudzeń!

2021-02-16 9:48

Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość", a jej bohaterka Magda zniknie z serialu? Niedawno aktorka z "M jak miłość" powiadomiła swoich fanów na Instagramie, że straciła pracę w hitowym programie TVP "Dance Dance Dance" i nie pojawi się w roli jurorki w kolejnym 3 sezonie! Czy Mucha pożegna się także z "M jak miłość", a widzowie nie zobaczą już więcej Magdy Budzyńskiej? Gwiazda nie pozostawiała żadnych wątpliwości co do tego, co czeka jej bohaterkę w serialu.

Czy Anna Mucha odchodzi z "M jak miłość" po tym jak wyleciała z "Dance Dance Dance"?

"M jak miłość" bez Anny Muchy? Widzowie kochają ekranową Magdę, a jej wątek z Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) jest jednym z bardziej lubianych w serialu. Małżeńskie perypetie tej pary, problemy z dziećmi, z wciąż ingerującym w ich życie Kamilem Grycem (Marcin Bosak) rozpalają emocje z każdym odcinkiem "M jak miłość". Czy po odejściu Muchy z tanecznego show TVP czekają ja także pożegnanie z serialem?

"Niestety właśnie dowiedziałam się, że decyzja „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana ... Dziękuje Tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. dziękuje dobrym Duchom i Ludziom z TVP (...) Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda ?" - napisała Mucha zaledwie tydzień temu na Instagramie.

Patrz też: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Jednak dopiero teraz gwiazda "M jak miłość" zareagowała na plotki, że zniknie także z serialu i czeka ją kolejna utrata pracy. Słowa Muchy nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Aktorka ma przed sobą trudny, ale i pracowity czas.

- Grana przeze mnie Magda ma się dobrze i na pewno pojawi się w nowych odcinkach "M jak miłość" - powiedziała w magazynie "Party". I dodała także, że do końca marca ma już rozpisany grafik na planie "M jak miłość", więc do finału obecnego sezonu przed przerwą wakacyjną na pewno nie zabraknie Magdy. Co będzie potem? Tego Mucha już nie ujawnia.

Ohyda! Anna Mucha wystawiła na sprzedaż swoją… szparę! Chwilę wcześniej jej używała

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1573: Marcin odejdzie od Izy! Zobaczy seks taśmę z Michałem i uwierzy w zdradę żony

Na pewno aktorka z "M jak miłość" na brak zajęć nie będzie narzekać. Wróciła bowiem do pracy w teatrze. Występuje w spektaklu "Pikantni", a produkowana przez nią sztuka "Przygoda z ogrodnikiem", gdzie gra też jedną z głównych ról już niebawem będzie wystawiana w wielu miastach w Polsce. Rusza bowiem w trasę ze spektaklem po kraju. Oczywiście jeśli nie będzie nowych obostrzeń związanych z kolejną falą koronawirusa.

Poza tym Mucha na swoim Instagramie często pokazuje zdjęcia z planu "M jak miłość", które dowodzą, że w wątku Magdy i Budzyńskiego będzie się działo! Już wkrótce tę parę czeka wyjątkowe wydarzenie, które Budzyńscy uczczą kolacją dla przyjaciół! Takich scen w "M jak miłość" jeszcze nie było.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze