M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

i

Autor: Instagram M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

M jak miłość. Przełomowa kolacja u Budzyńskich. Magda i Andrzej po latach wreszcie zaproszą Zduńskich do siebie. Nie uwierzycie kto będzie wśród gości!

2021-01-31 10:14

Historyczna chwila w "M jak miłość"! Przez lata Magda i Andrzej (Krystian Wieczorek) często gościli w domu Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na Deszczowej, ale nadejdzie w końcu moment, w którym zaproszą przyjaciół do siebie. Wkrótce w "M jak miłość" przełomowa kolacja u Budzyńskich, podczas której Zduńscy pierwszy raz zobaczą ich mieszkanie! Okazja ku temu będzie wyjątkowa. Wśród gości Magdy i Andrzeja będzie także dwójka przyjaciół, których nikt by się chyba razem nie spodziewał!

Co się wydarzy dalej w "M jak miłość"?

Magda i Andrzej Budzyński z "M jak miłość" od lat przyjaźnią się z Kingą i Piotrkiem, ale nigdy nie zaprosili Zduńskich do siebie! Dlaczego? Trudno to wyjaśnić, bo przecież Magda w domu Kingi na Deszczowej czuje się jak u siebie, a najbliższej przyjaciółce nawet nie pokazała jak mieszka z Andrzejem w nowym mieszkaniu, które kupili jeszcze przed ślubem! Co ciekawie gościli u siebie nawet Adama Wernera (Jacek Kopczyński) z jego była dziewczyną Agatą (Katarzyna Kwiatkowska), ale o Zduńskich zapomnieli.

Patrz też: M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Niebawem w "M jak miłość" to się zmieni, a Budzyńscy urządzą wyjątkową kolację dla przyjaciół. Na planie serialu powstały właśnie sceny małej imprezy u Magdy i Andrzeja. Z relacji zza kulis "M jak miłość", którą wszyscy aktorzy prowadzili na Instagramie wynika, że to Budzyński tego wieczoru będzie szefem kuchni zaserwuje gościom hiszpańską potrawę! Jaka będzie okazja do tego spotkania Zduńskich i Budzyńskich po raz pierwszy w mieszkaniu Magdy i Andrzeja? Na razie to tajemnica.

M jak miłość: Budzyński będzie miał dosyć Kamila. Tym razem Gryc naprawdę przesadzi - WIDEO

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Janek wyjdzie ze szpitala, ale zostawi Sonię i zamieszka u matki! Nie pogodzi się z tym, że nie będzie chodził

Ale na fanów "M jak miłość" czeka niespodzianka. Bo wśród gości pojawi się także Kamil Gryc (Marcin Bosak) w towarzystwie Anity (Melania Grzesiewicz), sekretarki z kancelarii. I wszystko wskazuje na to, że w nowych odcinkach "M jak miłość", które w TVP2 będą emitowane wiosną Kamil i Anita będą razem.

Na tym nie koniec zaskakujących wydarzeń na kolacji u Budzyńskich! Bo nagrywając te sceny do jednego z odcinków aktorzy i ekipa serialu nakręci też tzw. "bombę", czyli zajawkę "M jak miłość", którą widzowie zobaczą w telewizji przed reklamą. A także na oficjalnym profilu serialu "M jak miłość" na Instagramie. Nie możemy się już doczekać!

Najnowsze