M jak miłość, odcinek 1566: Marcin powie Jakubowi o zdradzie Izy. Nigdy by się po niej tego nie spodziewał - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1566: Marcin powie Jakubowi o zdradzie Izy. Nigdy by się po niej tego nie spodziewał - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1566: Marcin powie Jakubowi o zdradzie Izy. Nigdy by się po niej tego nie spodziewał - ZWIASTUN

2021-02-11 15:54

W 1566 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) za nic w świecie nie będzie podejrzewał, że Iza (Adriana Kalska) mogła go zdradzić. Wystarczy jednak sugestia Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) o tym, że wokół Izy kręcą się dwaj przystojniacy, Michał (Paweł Deląg) i Bosacki (Dariusz Kordek), by Chodakowski w 1566 odcinku "M jak miłość" zareagował dość ostro. Powie przyjacielowi, że zdrada Izy nie mieści mu się w głowie i wcale nie jest zazdrosny o żonę. Nie będzie świadomy tego co wydarzyło się w Krakowie między Izą a jej szefem. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek, 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1566 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie czekał z utęsknieniem na powrót Izy z Krakowa, zaniepokojony tym, że żona nie odbiera od niego telefonów. Nie będzie miał pojęcia o tym co się działo na służbowym wyjeździe Izy, Michała i Bosackiego. Wystarczył jeden wieczór przy drinku, by Bosacki zrealizował plan zemsty na Chodakowskim. Dosypał dwójce kolegów z wydawnictwa narkotyków do alkoholu i ukartował wszystko tak, by wylądowali razem w łóżku.

O poranku w 1566 odcinku "M jak miłość" Iza z przerażeniem odkryje, że jest leży nago obok Michała. Nie będzie pamiętała co się stało, ale zacznie podejrzewać, że Ostrowski ją wykorzystał. Równie zszokowany całą sytuacją Michał postanowi zgłosić sprawę na policję, jednak Iza powstrzyma go, żeby Marcin o niczym się nie dowiedział.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1571: Trauma Izy po nocy z Michałem! Wciągnie ciotkę Artura w swoje kłamstwa, żeby zmylić Marcina

Z kolei Marcin w 1566 odcinku "M jak miłość" utknie sobie z Jakubem pogawędkę na temat tego czy Iza jest mu wierna i czy bliskie relacje z Michałem oraz Bosackim nie stanowią zagrożenia dla małżeństwa Chodakowskich. A zacznie się od tego, że Karski zauważy ambitną książkę na biurku przyjaciela. - Czytasz noblistów? - Zaczynam dopiero...- Z powodu Izy?- Ja wiem do czego ty zmierzasz...- To normalne, że chcesz zrobić na niej wrażenie. Doskoczyć do poziomu jej kolegów z pracy, w końcu zazdrość ludzka rzecz... - zauważy Jakub w 1566 odcinku "M jak miłość".

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1567: Dawid przyzna się do morderstwa? Tylko Jaszewska zna prawdziwą twarz syna zabójcy!

Z pozoru niewinna uwaga w 1566 odcinku "M jak miłość" wzbudzi gniew Marcina. - Jakub, Iza jest ostatnią osobą, którą bym posądzał o zdradę!- Wiem, jesteście nie do ruszenia. I tego ci bardzo zazdroszczę! - zapewni Karski. Wszystko się zmieni kiedy w 1566 odcinku "M jak miłość" odmieniona Iza wróci do męża i dzieci. Przygaszona, smutna, milcząca... Marcin od razu zauważy, że coś złego dzieje się z jego ukochaną. Ale nie będzie jej podejrzewał o zdradę.

M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Maja (Laura Jankowska), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1566, Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)
Najnowsze