M jak miłość, odcinek 1566: Iza odmówi Marcinowi seksu po nocy z Michałem! Chodakowski odkryje, że żona go zdradziła?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1566: Iza odmówi Marcinowi seksu po nocy z Michałem! Chodakowski odkryje, że żona go zdradziła?

M jak miłość, odcinek 1566: Iza odmówi Marcinowi seksu po nocy z Michałem! Chodakowski odkryje, że żona go zdradziła?

2021-02-15 20:50

Iza (Adriana Kalska) w 1566 odcinku "M jak miłość" wróci z koszmarnej w skutkach delegacji. Po obudzeniu się nago obok Michała (Paweł Deląg), od razu pomyśli, że zdradziła męża. Marcin (Mikołaj Roznerski) przywita żonę i nie będzie ukrywał, że liczy na gorący seks na przywitanie. Przerażona Iza, która będzie podejrzewać, że zdradziła ukochanego, zacznie go unikać. Chodakowski zabierze się za żonę, ale ta go odepchnie. Właśnie to w "M jak miłość" da mu podejrzenia. Odkryje, że Iza nie chce uprawiać z nim seksu, ale zrobiła to z kimś innym?

"M jak miłość" odcinek 1566 - poniedziałek 15.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1566 odcinku "M jak miłość" Iza w okropnym stanie wróci do Warszawy. Razem z Michałem nie będą pamiętać co zaszło poprzedniej nocy. Fakty będą jednak takie, że obudzili się przytuleni i nadzy w jednym łóżku. Stęskniony za żoną Marcin od razu zauważy dziwne zachowanie żony, która uniknie pocałunku na przywitanie.

- Wszystko w porządku? Bo jakoś jesteś bardzo blada, dobrze się czujesz?

- Zatrułam się czymś w hotelu, ale już jest w porządku. Znaczy jest trochę lepiej... - Iza zacznie dziwacznie się tłumaczyć, co nie ujdzie uwadze Marcina w "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1569: Dramat Barbary. Załamie ją bezdomność ukochanej wnuczki!

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

W 1566 odcinku "M jak miłość" Marcin zacznie nabierać coraz większych podejrzeń. Iza będzie tak zdenerwowana, że nie opanuje emocji.

- Wszystko w porządku, coś mam wrażenie, że coś złego się stało w tym Krakowie... - zacznie Chodakowski. 

- Nie... Po prostu jestem zmęczona

- Mam nadzieję, że też jesteś głodna, bo zrobiłem późną kolację. Musisz mi wszystko opowiedzieć godzina po godzinie co się działo w tym Krakowie.

Kiedy dzieciaki w 1566 odcinku "M jak miłość" pójdą spać, Marcin będzie liczył na upojną noc z żoną.

Przeczytaj: M jak miłość: Łukasz będzie walczył o rozwód Patrycji! Argasiński załatwi go jednym ruchem i zostanie całkiem sam - WIDEO

Iza w "M jak miłość" nie odwzajemni namiętnych pocałunków męża. Spróbuje wybrnąć z sytuacji przytulając się do niego, ale on uparcie będzie chciał namiętnego seksu. W końcu kobieta go odepchnie! 

- Kochanie, przepraszam cię bardzo, ale głowa mi pęka. Muszę się położyć... 

Iza pójdzie do sypialni, ale to nie powstrzyma Chodakowskiego w 1566 odcinku "M jak miłość". Zacznie czule tulić żonę, która nie wytrzyma jego dotyku, cały czas myśląc o zdradzie z Michałem.

- Chodź tu - powie stęskniony mąż i znów będzie chciał objąć Izę. 

- Marcin, przepraszam się, ale ja naprawdę źle się czuję, nie ściskaj mnie...

- No właśnie widzę.

Wygląda na to, że ta sytuacja da Chodakowskiemu dużo do myślenia. Będzie widział, że z Izą coś się stało. Nie odkryje od razu zdrady, ale Bosacki (Dariusz Kordek), który uknuł całą intrygę seksu między Chodakowską a Michałem, na pewno w swoim czasie go poinformuje. 

Najnowsze