M jak miłość, odc. 1568: Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm

​​​M jak miłość, odcinek 1568: Załamana Iza po nocy z Michałem rzuci pracę! Marcin jej tego nie daruje

W 1568 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) będzie zdruzgotana po pamiętnej nocy, którą spędzi z Michałem (Paweł Deląg) w hotelowym pokoju w 1565 odcinku serialu. Jak pisaliśmy jako pierwsi - kompletnie pijana i naćpana żona Marcina (Mikołaj Roznerski) prześpi się zupełnie nago ze swoim szefem i w żaden sposób nie będzie pamiętała, jak do tego doszło. W 1568 odcinku "M jak miłość" postanowi poradzić sobie z tym rzucając prace. Ale Marcin nadal nie będzie wiedział o co chodzi i będzie coraz bardziej podejrzliwy wobec żony...

"M jak miłość" odcinek 1568 -poniedziałek 22.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1568 odcinku "M jak miłość" będzie coraz gorzej czuła się po wydarzeniach w Krakowie. Poczucie winy wobec Marcina i kompletne niezrozumienie, co tak naprawdę się wydarzyło, a co nie, wykończą żonę Marcina psychicznie.

Iza w 1568 odcinku "M jak miłość" uzna, że najlepszym dla niej wyjściem będzie złożenia wypowiedzenia z pracy w wydawnictwie. Chodakowska po dramatycznych wydarzeniach pamiętnej nocy w Krakowie nie będzie w stanie dłużej patrzeć na dwóch drani, którzy ją wykorzystali.

Przypomnijmy - tragiczna noc na delegacji w 1568 odcinku "M jak miłość" wydarzy się według planu Jana Bosackiego (Dariusz Kordek), który w ten sposób zrealizuje zemstę na detektywnie Chodakowskim. Ale Iza nie będzie miała o tym pojęcia i od pierwszej minuty, kiedy obudzi się kompletnie naga w łóżku z Michałem w 1566 odcinku "M jak miłość", cała winę weźmie na siebie.  

Czytaj także: ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

- Nie mogę tu dłużej pracować. Po prostu nie mogę - powie Iza Michałowi w 1568 odcinku "M jak miłość" wręczając wymówienie.

- Obudziliśmy się w jednym łóżku i wiem, że nie wygląda to dobrze, ale niezależnie od tego, co się stało, zapomnijmy o tym, dobrze? - odpowie jej szef.

- Zapomnijmy? Ja na pewno nie zapomnę! - stwierdzi Iza i doda: - I nie wiem, czy będę w stanie...

- Nadal ze mną pracować? - pisarz wejdzie jej w słowo. - Dobrze. Jeśli nie będziesz mogła na mnie patrzeć, odejdziesz. Ale poczekaj z tym jeszcze. Nie decyduj pochopnie - czyżby Michał miał nie potraktować decyzji Izy poważnie?

Na pewno serio podejdzie do dziwnego zachowania żony Marcin w 1568 odcinku "M jak miłość". Chodakowski w końcu poprosi żonę o wyjaśnienia.

- Iza, powiedz prawdę, czym się gryziesz? Masz jakieś problemy ze zdrowiem? Pamiętasz, co sobie obiecaliśmy? Żadnych tajemnic... - zapyta Marcin Izę.

Jednak załamana Iza nadal nie będzie w stanie powiedzieć mu prawdy w 1568 odcinku "M jak miłość". Bo po pierwsze nie pamięta, jak naprawdę było, a po drugie gorąco odradzi jej to Aneta (Ilona Janyst). 

Jednego możemy być pewni: Marcin w końcu dotrze do prawdy. I na pewno nie daruje Bosackiemu i Ostrowskiemu tego, co zrobili z jego żoną. Ale czy wybaczy milczenie Izie w 1568 odcinku "M jak miłość"? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1564: Koszmarna wpadka Budzyńskiego! Pomyli datę ślubu z Magdą, a to jeszcze nie koniec - ZWIASTUN

M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość. odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg) - seks taśma

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg) - seks taśma
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1566. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Najnowsze