M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki da Marcinowi poważne ostrzeżenie. Złapie Izę w pułapkę z zemsty za rozwód  - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki da Marcinowi poważne ostrzeżenie. Złapie Izę w pułapkę z zemsty za rozwód - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1565: Marcin dostanie ostrzeżenie od Bosackiego! Tak załatwi Izę na wyjeździe do Krakowa - WIDEO

2021-02-08 21:42

W 1565 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) stanie oko w oko z Janem Bosackim (Dariusz Kordek), kolegą Izy (Adriana Kalska) z wydawnictwa, którego małżeństwo rozbił kiedy Bosacka (Małgorzata Sadowska) wynajęła go, żeby znalazł dowody zdrady męża. Nieświadomy tego, że Bosacki planuje zemstę, Chodakowski w 1565 odcinku "M jak miłość" spróbuje jakoś załagodzić sytuację. Zwłaszcza, że będzie świadkiem na rozwodzie milionerki z Janem. Nagle usłyszy poważne ostrzeżenie z ust Bosackiego, który upozoruje zdradę Izy, żeby Marcin stracił żonę! Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1565 -wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Iza wyjedzie służbowo do Krakowa z Michałem oraz Bosackim. Ten ostatni wykorzysta okazję do zemsty na Marcinie za to, że detektyw dał jego żonie Annie dowody zdrady. Bosacki opracuje przebiegły plan jak "wepchnąć" Izę i Michała do łóżka, żeby wyglądało na to, że spędzili razem noc, a Chodakowski zobaczył, że żona go zdradza. Zanim jednak całą trójką pojadą do Krakowa w 1565 odcinku "M jak miłość" Marcin spotka się z Bosackim przed wydawnictwem Ostrowskiego.Nie zdoła uniknąć odpowiedzi na trudne pytania męża swojej klientki.

- Cóż, to dla nas obu nieco niezręczne...więc może od razu. Mój adwokat przekazał mi, że będzie pan zeznawał na sprawie rozwodowej na korzyść mojej żony - zacznie Bosacki w 1565 odcinku "M jak miłość". Chodakowski nie zaprzeczy, ale zapewni, że nie miał pojęcia o tym, że Iza pracuje z nim w wydawnictwie kiedy przyjmował zlecenie Anny Bosackiej. - Wie pan, to jest moja praca... Gdybym wiedział, że to jest pańska żona, to na pewno bym tego zlecenia nie przyjął.

- Stało się. Jeżeli mam do kogoś pretensje, to tylko do siebie. Za błędy się płaci, nawet bardzo wysoką cenę! - ostrzeże go Bosacki w 1565 odcinku "M jak miłość" z trudem panując na tym, by pokazać Marcinowi jak bardzo go nienawidzi.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza nago w łóżku z Michałem! Oskarży go o gwałt. Nie będzie pamiętała co jej zrobił – WIDEO

Kolega Izy w 1565 odcinku "M jak miłość" nie zniesie widoku szczęśliwych Chodakowskich i ich czułego pożegnania przed krótką rozłąką. - Bardzo będę za tobą tęsknił. Nie bądź tak bardzo miła dla tego swojego nowego szefa, bo trochę zazdrosny jestem... - powie Marcin ukochanej. - Bardzo mi to schlebia, głuptasie... - doda Iza, która zaraz potem pocałuje na powitanie także Michała! W 1565 odcinku "M jak miłość" Marcin nie zrobi jednak żonie sceny zazdrości.

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1567: Sonia straci Janka na zawsze! Nigdy naprawdę jej nie kochał

W Krakowie Bosacki w 1565 odcinku "M jak miłość" najpierw po kryjomu instaluje w pokoju hotelowym Izy kamerę, a później doda do jej i Michała drinków narkotyk. Odurzy ich kiedy razem będą świętować sukces wydawnictwa w hotelowym barze i gdy Iza, mimo alergii na alkohol, zgodzi się wypić z kolegami lekkiego drinka.

Bardzo szybko w 1565 odcinku "M jak miłość" Iza i Michał nagle źle się poczują. Jakby byli kompletnie pijani! Ostrowski postanowi zadbać o to, by przyjaciółka dotarła bezpiecznie do łóżka. - Nie wiem, co mi się stało… - Ja chyba też przesadziłem z tym świętowaniem, chociaż wcale tak dużo nie wypiłem… To, co? Odprowadzę cię do pokoju...

Naćpani Iza i Michał w 1565 odcinku "M jak miłość" padną na łóżko nieprzytomni. A po chwili w pokoju Izy zjawi się Bosacki, by ich rozebrać i upozorować namiętną noc!

M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość odc. 1565. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1565. Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze