M jak miłość, 1565: Bosacki pokaże Marcinowi twarde dowody zdrady. Nie chodzi tylko o seks taśmę!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, 1565: Bosacki pokaże Marcinowi twarde dowody zdrady. Nie chodzi tylko o seks taśmę!

M jak miłość, 1565: Bosacki pokaże Marcinowi twarde dowody zdrady. Nie chodzi tylko o seks taśmę!

2021-02-08 22:32

W 1565 odcinku "M ja miłość" zacznie się wielka zemsta Bosackiego (Dariusz Kordek). To on zaaranżuje wyjazd służbowy i zacznie zbierać szereg dowodów, którymi potem uraczy Marcina (Mikołaj Roznerski). Nienawiść do Chodakowskiego wygra nad jakimikolwiek granicami moralnymi. Jan nie tylko nagra seks taśmę Izy (Adriana Kalska) i Michała (Paweł Deląg), ale też zbierze twarde dowody zdrady! Wygląda na to, że wkrótce w "M jak miłość" Marcin zobaczy, że żona nieźle popłynęła na wyjeździe.

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M ja miłość" Iza, Michał i Jan wybiorą się świętować udaną transakcję dla wydawnictwa. Będą w wyśmienitych nastrojach! 

- Nie wierzę, że udało nam się tyle wynegocjować. Janek, szacun, byłeś niesamowity - Iza będzie zachwycona.

- To prawda bracie, zaskoczyłeś mnie - doda Michał.

- Od razu wiedziałem, że to są ważne rozmowy dla wydawnictwa i dla mnie osobiście, także dzięki - powie Bosacki, który niedługo później w "M jak miłość" wbije im nóż w plecy.

Przeczytaj: ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

Zaraz po negocjacjach w "M jak miłość", Bosacki przystąpi do swojego prywatnego planu. Będzie relacjonował rzekome dowody zdrady Izy, aby potem móc zniszczyć Marcina. Szczęśliwie dla niego, Michał zaproponuje wspólne świętowanie. Przyjacielsko obejmie uśmiechniętą Izę i zaprowadzi ją do auta. Janek nagra wszystko telefonem, co będzie wyglądało jakby para szła na romantyczny spacer! To jednak początek, bo potem w "M jak miłość", Bosacki posunie się do czegoś okropnego. 

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

W 1565 odcinku "M ja miłość" Jan ustawi kamerkę w pokoju, a przy barze poda kolegom narkotyk. Iza i Michał po chwili nie będą już kontaktowali i ledwo dojdą do pokoju. Przewrócą się na jedno łózko i tak zostaną. Rano obudzą się obok siebie nago i będą zastanawiali się czy naprawdę się ze sobą przespali! Bosacki wszystko nagra i dołoży wszelkie dowody, żeby udowodnić Chodakowskiemu, że żona naprawdę go zdradziła. Niedługo w "M jak miłość" Marcin może przeżyć szok, kiedy zobaczy wszystkie materiały. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze