M jak miłość, odcinek 1565: Pijany Michał zacznie nękać Joasię! Pozazdrości Marcinowi żony i zaciągnie ją do łóżka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Pijany Michał zacznie nękać Joasię! Pozazdrości Marcinowi żony i zaciągnie ją do łóżka

M jak miłość, odcinek 1565: Pijany Michał zacznie nękać Joasię! Pozazdrości Marcinowi żony i zaciągnie ją do łóżka

W 1565 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) na imprezie z Izą (Adriana Kalska) i Janem Bosackim wypije zdecydowanie za dużo. Kiedy nikt nie będzie widział Michał zacznie słać do ukochanej Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) tęskne sms-y... Pisarz pozazdrości Marcinowi (Mikołaj Roznerski) pięknej, kochającej żony i przypomni sobie, dlaczego nie może mieć własnej.... Czy dlatego zabierze się za cudzą? Bosacki (Dariusz Kordek) wykorzysta moment nieuwagi pisarza i dosypie do drinków psychotropy, a później będzie już tylko gorzej. Michał w 1565 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w łóżku z Izą kompletnie nagi!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Michał będzie pod wielkim wrażeniem tego, jak dobrą żoną jest Iza. Chodakowska w jego oczach to nie tylko piękna kobieta, ale pomimo dobrej zabawy myślami cały czas przy mężu i rodzinie! I kiedy już Michał sobie podpije zacznie pisać do swojej kandydatki na żonę... Czy Joasia mu odpisze?

Michał napisze pełne tęsknoty sms-y do Joasi w momencie kiedy Iza oddali się porozmawiać z Marcinem w 1565 odcinku "M jak miłość". Pierwsza wiadomość będzie spokojna i wyważona, ale później pisarz jeszcze podkręci tekst i dopisze łzawe słówka o swojej tęsknocie... Co dokładnie wyśle Michał do Joasi, która nie chce go znać? 

Przypomnijmy - Joasia wyjechała do Francji nie dlatego, że nie mogła się zdecydować, czy kocha Michała, czy Leszka (Sławek Uniatowski). Michał sam niejako ją ze swojego życia wypędził, bo paskudnie okłamał ją i ukrył, że Krajewski prawdopodobnie stracił w górach życie! Kiedy prawda wyjdzie na jaw Joasia uznała, że nie chce znać oszusta i w wyniku kilku innych komplikacji na jakiś czas wyjechała do ojca do Francji.

Przerwa w obecności Joasi na planie "M jak miłość" była spowodowana również ciążą i porodem Barbary Kurdej-Szatan. Ale kiedy Joasia wróci, trudno założyć, że Michał ją odzyska. A już na pewno nie po tym, co się wydarzy w 1565 odcinku "M jak miłość" w Krakowie z Izą! Czy pisarz spróbuje w tej sytuacji odebrać Marcinowi żonę - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem
M jak miłość, odc. 1565: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w sms Michała

i

Autor: tvp/vod

- Joasiu, szkoda że ciebie tutaj nie ma - zacznie Michał. Ale po krótkiej chwili dopisze jeszcze ważne słowo: - Tęsknię...

Ten moment nieobecności Izy i nieuwagi Michała tęskniącego za Joasią w 1565 odcinku "M jak miłość" wykorzysta Bosacki. Dokładnie na to czekał! Do obu bezpańskich drinków Izy i Michała "kolega" wsypie psychotropy i zupełnie nikt tego nie zauważy... A sam pod pretekstem złego samopoczucia zniknie. 

Finał tej akcji będzie tragiczny w 1565 odcinku "M jak miłość". Michał i Iza wylądują w łóżku i Bosacki nagra to wszystko ukrytą kamerą. A Joasia Michałowi nie odpisze.  

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania 

M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
M jak miłość, odc. 1565: Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w sms Michała

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Iza (Adriana Kalska), Michał Ostrowski (Paweł Deląg)
Najnowsze