M jak miłość, odcinek 1565: Łukasz odkryje, że Patrycja to przyjaciółka Marty! Nie przyzna się i nadal będzie z nią sypiać

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1565: Łukasz odkryje, że Patrycja to przyjaciółka Marty! Nie przyzna się i nadal będzie z nią sypiać

M jak miłość, odcinek 1565: Łukasz odkryje, że Patrycja to przyjaciółka Marty! Nie przyzna się i nadal będzie z nią sypiać

2021-02-05 17:02

W 1565 odcinku "M jak miłość" wreszcie dojdzie do tego, że Łukasz (Jakub Józefowicz) odkryje z kim naprawdę sypia! Sporo starsza Patrycja (Alżbeta Lenska) może i jest pociągająca, ale najważniejsze, że to żona jego szefa i przyjaciółka jego matki! Dotąd Wojciechowski nie wiedział, że uprawia seks z Argasińską, po czym ta opowiada o nim Marcie (Dominika Ostałowska). w 1565 odcinku "M jak miłość" jeden szczegół zaważy na tym, że dziwaczny romans może się wydać!

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Marta wróci z Berlina i od razu odwiedzi ją Patrycja, która spędziła upojny weekend z Łukaszem.

- Jestem nieziemsko zmęczona, ale cholernie szczęśliwa. Ja przepraszam, wiem, że przyjechałaś tylko na kilka dni, pewnie chcesz się z rodziną zobaczyć, ale jesteś jedyną osobą, której mogę to powiedzieć. Ten weekend był po prostu wspaniały! - powie od progu żona ordynatora.

Marta zacznie wypytywać się przyjaciółki czy aby na pewno nie przesadza brnąc w skomplikowaną relację z chłopakiem w wieku jej syna. Argasińska w "M jak miłość" dalej nie będzie wiedziała z kim sypia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

W 1565 odcinku "M jak miłość" Marta omal nie zobaczy zdjęć półnagiego syna, którymi będzie chciała się podzielić przyjaciółka.

- To on tęskni i to w pościeli! - powie Argasińska patrząc w telefon. - Chcesz zobaczyć? - doda.

- Nie, w pościeli raczej nie... - zaśmieje się Marta. 

Pech zechce, że tuż po wyjściu Patrycji, w mieszkaniu Marty pojawi się właśnie Łukasz! W 1565 odcinku "M jak miłość" zwróci uwagę na przedmiot, który trzyma matka. Okaże się, że Argasińska zapomniała charakterystycznych okularów!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1568: Koniec Anety. Olek wywiezie ją za granicę. Dostanie od ordynatora Argasińskiego zakaz operowania

W 1565 odcinku "M jak miłość" Łukasz wymownie spojrzy się na okulary, które zostawiła jego kochanka. Przecież chwilę wcześniej się z nią widział! 

- Ładny model... - powie Łukasz patrząc na okulary.

Marta niczego nie spostrzeże, ale prawda jest taka, że Łukasz musiał rozpoznać rzecz, która należy do Patrycji. Nie przyzna się jednak, a niedługo później kochankowie zaczną baraszkować w szpitalu, tuż pod nosem Argasińskiego. Ten romans w "M jak miłość" może się skończyć tragedią.

Najnowsze