M jak miłość, odcinek 1565: Argasiński poderwie Anetę! Złoży jej propozycję nie do odrzucenia - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1565: Argasiński poderwie Anetę! Złoży jej propozycję nie do odrzucenia - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1565: Argasiński poderwie Anetę! Złoży jej propozycję nie do odrzucenia - ZWIASTUN

2021-02-09 14:30

W 1565 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) znów pokaże się od najgorszej strony! Okazuje sympatię Olkowi (Maurycy Popiel), a bezczelnie poderwie mu żonę! Wykorzysta okazję sam na sam z Anetą (Ilona Janyst) i bezceremonialnie złoży jej dwuznaczną propozycję... Zdaje sobie sprawę, że jako ordynator i jej szef jest na wygranej pozycji. Anecie zależy na karierze lekarza i jest w stanie wiele poświęcić dla pracy. W "M jak miłość" szykuje się zaskakujący obrót sprawy... Propozycje szefa są nie do odrzucenia.

"M jak miłość" odcinek 1565 - wtorek, 9.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1565 odcinku "M jak miłość" Argasiński mocno nadużyje swojego wysokiego stanowiska. Już nie raz sugerował Anecie, że jest bardzo pociągającą kobietą, bezczelnie się na nią gapiąc. Jerzy nie ma też wielkiego szacunku do kobiet lekarzy, uważa, że to mężczyźni powinni operować i obejmować najwyższe stołki. Dlatego tak polubił Olka i szanuje jego wiedzę. Szkoda, że w "M jak miłość" nie uszanuje jego małżeństwa. Kiedy Aneta zagada do ordynatora tylko po to, by odciągnąć go od uprawiających za ścianą seks Łukasza (Jakub Józefowicz) i Patrycji (Alżbeta Lenska), on odbierze to jako podryw i nie zawaha się złożyć śmiałej propozycji. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Aneta doprowadzi Kasię do rozpaczy! Brutalna szczerość o romansie Łukasza to zemsta za uwodzenie Olka?

M jak miłość, odcinek 1565 ZWIASTUN: Naćpana Iza w łóżku z Michałem. Martka odkryje romans Łukasza i Patrycji? Aneta wpadnie w łapy Argasińskiego

Argasiński zobaczy Anetę w momencie, w którym ona nakryje jego żonę na igraszkach z Łukaszem. Postanowi odwrócić jego uwagę.

- Dzień dobry panie ordynatorze, bardzo się cieszę, że pana widzę! Możemy zamienić słówko? - wypali Chodakowska. 

- To może wpadnie pani potem do mojego gabinetu

- A może teraz. Wie pan, ja chciałam porozmawiać o tej najnowszej publikacji, ona zrobiła na mnie ogromne wrażenie nie tylko jako na lekarzu, ale po prostu na człowieku. Naprawdę są przełomowe.

- No to może porozmawiamy o tym przy kolacji...

- Schlebia mi pan, ale mój mąż jest bardzo zazdrosnym człowiekiem - Aneta w 1565 odcinku "M jak miłość" przypomni Jerzemu o istnieniu Olka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

Argasiński w "M jak miłość" nie będzie miał żadnych skrupułów.

- To proszę się jeszcze zastanowić, a doktorowi Chodakowskiemu przecież nie musimy nic mówić, prawda? - zaznaczy dosadnie, że chce nawiązać z Anetą romans! 

Zdezorientowana Chodakowska zrozumie, że ma kłopoty. Argasiński wygląda na mężczyznę, który jak czegoś chce, zazwyczaj to dostaje. Czy naprawdę Aneta ulegnie? Dowiemy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość". Jedno jest pewne, Jerzy tak łatwo nie odpuści. 

Najnowsze