M jak miłość, odcinek 1565: Aneta doprowadzi Kasię do rozpaczy! Brutalna szczerość o romansie Łukasza to zemsta za uwodzenie Olka?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1565: Aneta doprowadzi Kasię do rozpaczy! Brutalna szczerość o romansie Łukasza to zemsta za uwodzenie Olka?

M jak miłość, odcinek 1565: Aneta doprowadzi Kasię do rozpaczy! Brutalna szczerość o romansie Łukasza to zemsta za uwodzenie Olka?

2021-02-08 21:49

W 1565 odcinku "M jak miłość" Kasia (Paulina Lasota) załamie się, bo Łukasz (Jakub Józefowicz) z nią zerwie! Wpadnie w histerię i cała zaleje się łzami. Pech zechce, że świadkiem jej lamentowania będzie nie kto inny, jak Aneta (Ilona Janyst), która nie raz jej coś dogadała. Chodakowska wykorzysta sytuację i nie odpuści załamanej Kasi w 1565 odcinku "M jak miłość". Nikt jeszcze nie widział stażystki w takim stanie! To będzie zemsta za to, że Kasia próbowała niegdyś poderwać Olka (Maurycy Popiel)?

W 1565 odcinku "M jak miłość" Kasia załamie się po zerwaniu z Łukaszem. 

- Jesteś cudowną, wspaniałą dziewczyną. A ja? Ja nie jestem gotowy na poważny związek. Zasługujesz na kogoś lepszego niż ja - powie Wojciechowski. 

- Banał, ale ok, rozumiem, dzięki za szczerość. 

- Powinienem wcześniej ci o tym powiedzieć, ale najwyraźniej brakuje mi odwagi.

- A co, bałeś się, że wpadnę w histerię, że coś zdemoluję? Nie, właściwie to nawet mi użyło, bo ja też czułam, że to nie jest to, więc emmm... Powodzenia - rzuci Kasia po rozstaniu w "M jak miłość" i wyjdzie. 

Przeczytaj: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

M jak miłość. Wyjazd Izy, Michała i Bosackiego do Krakowa zamieni się w koszmar! Iza obudzi się nago w łóżku z szefem

W 1565 odcinku "M jak miłość" Kasia w histerii natrafi na najgorszą możliwą osobę. To Aneta zobaczy zapłakaną dziewczynę.

- Pani Kasiu... - zacznie Aneta, która wyczuje, że dziewczynie trzęsie się głos.

- Tak wiem, klinika to nie jest miejsce na płacze i trzeba wziąć się w garść, a jak chce się użalać nad sobą, to mogę to robić po godzinach w domu, wiem - Kasia rzuci w twarz odważne stwierdzenia w stylu Chodakowskiej.

- No brawo, nie mam nic więcej do dodania -Chodakowska wykaże się wielkim okrucieństwem i nie powstrzyma się od dobicia dziewczyny w tej ciężkiej dla niej sytuacji w "M jak miłość".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2379: Stawicki poniży Anetę tuż przed bajecznym ślubem na Malcie! Nie będzie miała nic do gadania - ZDJĘCIA

W 1565 odcinku "M jak miłość" Kasia będzie myślała, że Aneta szuka tylko okazji, by ją jeszcze bardziej zdołować. Nic dziwnego, skoro kiedyś młoda dziewczyna podrywała Olka, a Chodakowska była bardzo zazdrosna. W 1565 odcinku "M jak miłość"  Aneta zreflektuje się i pomimo wszystko zrobi jej się żal koleżanki. 

- Co się stało? - zapyta się już łagodniejszym tonem.

Okaże się, że nawet intrygantka Aneta umie postawić się w czyjejś sytuacji. Chociaż Kasia początkowo poczuje się przez nią dwa razy gorzej, ostatecznie przekona się co do Anety.

M jak miłość odc. 1565. Aneta (Ilona Janyst), Kasia (Paulina Lasota)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Aneta (Ilona Janyst), Kasia (Paulina Lasota)
M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)
M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1565. Łukasz (Jakub Józefowicz), Patrycja (Alżbeta Lenska), Aneta (Ilona Janyst)
Najnowsze