M jak miłość: Patrycja otarła się o śmierć! Alżbeta Lenska zdradza szokujące fakty z planu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość: Patrycja otarła się o śmierć! Alżbeta Lenska zdradza szokujące fakty z planu

M jak miłość: Patrycja otarła się o śmierć! Alżbieta Lenska zdradza szokujące fakty z planu

2021-02-09 13:52

Alżbeta Lenska, czyli Patrycja Argasińska z "M jak miłość" w wywiadzie dla TVP przyznała, że zmierzyła się z traumatyczną sytuacją, od której zależało jej zdrowie i życie! Podczas prób aktorskich w głowie pękł jej tętniak, którego nosiła w sobie 5 lat! Ta dramatyczna historia wywołała w niej zmianę w patrzeniu na świat. W wywiadzie wspomina o kulisach prac na planie "M jak miłość". Jak potoczą się losy Patrycji i Łukasza (Jakub Józefowicz)?

Alżbeta Lenska o krok od śmierci. Chodzi o plan "M jak miłość"?

W wywiadzie na oryginalnej stronie serialu "M jak miłość" z Alżbetą Lenską, można dowiedzieć się wielu faktów o niej samej, ale przede wszystkim o tragedii, która wydarzyła się 2 lata temu. Wtedy właśnie przy pracy nad spektaklem w teatrze kobieta straciła przytomność, a potem okazało się, że w jej głowie pękł tętniak, którego nosiła przez 5 lat!

"Nie da się opisać słowami tego, co przeżyłam. Z perspektywy czasu patrzę na to tak, jakby cofnięto mnie na ziemię z zaświatów. Czasem nawet żartuję sobie, że dostałam drugie życie w gratisie. Dzięki temu nauczyłam się doceniać to, co mam i cieszyć się każdą chwilą." - mówi Alżbeta Lenska w wywiadzie dla oficjalnej strony TVP serialu "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1564: Piotrek rzuci pracę w kancelarii przez Wernera? Stanie w obronie Kingi i jej matki - ZWIASTUN

M jak miłość. Romans Łukasza z żoną szefa. Molestowana Aneta wykorzysta to przeciwko Argasińskiemu

Alżbeta Lenska, czyli Patrycja z "M jak miłość" zdradziła jak pracuje jej się z Jakubem Józefowiczem, z którym odgrywają pikantne sceny romansu.

" (...) Zaczęłam od żartu, że przepraszam go za to, że musi grać ze mną wątek romansu. To rozładowało atmosferę. Błyskawicznie przekonałam się, że Kuba to równie zdolny co przystojny aktor, do tego wyjątkowo dojrzały i skupiony na swojej pracy. Trafiłam fantastycznie." - przyznaje aktorka i zdradza, że równie dobrze pracuje jej się z Karolem Strasburgerem, czyli Argasińskim z "M jak miłość".

Przeczytaj: ​M jak miłość, odcinek 1565: Olek zdradzi Anetę i załatwi sobie wysokie stanowisko. Argasiński będzie pod wrażeniem wyczynów seksualnych Chodakowskiego z inną

W wywiadzie na stronie "M jak miłość" Lenska wyjawia nieco tajemnicy na temat tego co zadzieje się w serialu. Można jasno wywnioskować, że już niedługo Marta (Dominika Ostałowska) i Argasiński (Karol Strasburger) dowiedzą się o romansie Patrycji i Łukasza z "M jak miłość".

" (...) Owszem, to Wojciechowska uświadamia Patrycji, że w życiu trzeba iść za głosem serca. By nie psuć widzom niespodzianki, nie zdradzę, co będzie, gdy z czasem okaże się, że Łukasz jest synem Marty." - mówi tajemniczo Alżbeta. 

Tymi słowami potwierdza, że już niedługo w "M jak miłość" dojdzie do wyjawienia sekretu. Można się spodziewać, że będzie dużo zamieszania, afer i łez. 

Najnowsze