M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek dostanie ostrzeżenie od Kamili! Załatwi go za to, że jej nie chciał - WIDEO

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek dostanie ostrzeżenie od Kamili! Załatwi go za to, że jej nie chciał - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1563: Piotrek dostanie ostrzeżenie od Kamili! Załatwi go za to, że jej nie chciał - WIDEO

W 1563 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) dostanie od swojej byłej kochanki poważne ostrzeżenie. Odrzucona Kamila (Anna Gorajska) nie pogodzi się ze stratą swojego "łupu" - będzie się mściła do końca świata! Tak to w każdym razie będzie wyglądało w 1563 odcinku "M jak miłość". Przepędzona skutecznie przez Kingę (Katarzyna Cichopek) z domu na Deszczowej prawniczka, wykorzysta zabierze się za Piotrka...

"M jak miłość" odcinek 1563 - wtorek, 2.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1563 odcinku "M jak miłość" do gabinetu Kamili w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) wedrze się wściekły klient. Bandyta o nazwisku Rykalski (Paweł Hartlieb) wykrzyczy prosto w twarz Kamili co myśli o tym, jak zawaliła jego sprawę w sądzie. Jaka będzie odpowiedź przebiegłej prawniczki?

- Nieładnie tak nie dobierać telefonów od klienta - wpadnie do Kamili wkurzony bandyta, który przegrał sprawę. 

Kamila natychmiast całą winę przekieruje na mecenasa Zduńskiego w 1563 odcinku "M jak miłość". Czy Zduński padnie ofiarą nie tylko jej manipulacji, ale też fatalnej roboty?

- Całą dokumentację przygotowywał Piotr Zduński! To on de facto jest odpowiedzialny za sprawę - nakłamie przerażona Kamila wściekłemu klientowi.   

Taka ładna buzia, szkoda by było... - skomentuje klient na odchodnym. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość, odcinek 1560: Kinga pobije Kamilę! Nie pozwoli, żeby zabrała jej Piotrka

Kamila w 1563 odcinku "M jak miłość" nie przyzna się Piotrkowi, ani do wizyty wściekłego bandyty, ani do tego, że zwaliła na niego całą winę. A kiedy jednak sumienie ją ruszy i zadzwoni do niego z ostrzeżeniem, będzie już za późno! 

- Piotrek, błagam, uważaj! On cię może chcieć załatwić! To furiat!- usłyszy Piotrek od Kamili przez telefon w 1563 odcinku "M jak miłość".

Ostatecznie w 1563 odcinku "M jak miłość" w wyniku kolejnego spisku podłej Kamili dojdzie do prawdziwej tragedii. Paweł nadstawi głowę i da się pobić za brata nasłanym przez klienta Kamili bandziorom. A Piotrek nadal będzie krył swoją kochankę...

- Kamila to kobieta, która idzie po trupach do celu. Dosłownie - komentuje postępowanie kochanki Piotrka Katarzyna Cichopek w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz także: M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

Najnowsze