M jak miłość, odcinek 1562: Krew na sukni ślubnej Soni! Zlekceważy zły znak, który będzie zapowiadał śmierć Janka

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Krew na sukni ślubnej Soni! Zlekceważy zły znak, który będzie zapowiadał śmierć Janka

M jak miłość, odcinek 1562: Krew na sukni ślubnej Soni! Zlekceważy zły znak, który będzie zapowiadał śmierć Janka

W 1562 odcinku "M jak miłość" przepiękna Sonia (Barbara Wypych) w oszałamiającej bieli upadnie na bruk tuż obok śmiertelnie postrzelonego Janka (Tomas Kollarik)! Tragedia będzie wisiała w powietrzu od samego rana, aż strzały mafijnego zabójcy (Andrzej Mamcarz) ranią komendanta przed kościołem. Krew Janka zaplami śnieżną biel sukni Soni i w tym momencie 1562 odcinka "M jak miłość" wydarzy się coś jeszcze bardziej przerażającego! Czy Janek umrze?

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1562 odcinku "M jak miłość" nadejdzie długo oczekiwany ślub Soni i Janka. jednak już od świtu będę działy się dziwne rzeczy, jakby miały zwiastować nieszczęście... Zacznie się od tego, że Sonia suknię pożyczoną od Uli (Iga Krefft)- co samo w sobie w sobie mogłoby przynieść pecha - zaplami krwią. I tak tragicznie ten dzień dla wszystkich się zakończy...

Jeszcze w 1559 odcinku "M jak miłość" Sonia i Janek zrobią coś, co wyda im się zabawne, ale jak czas pokaże, okaże się złowieszcze. A dalej będzie już tylko gorzej! W 1562 odcinku "M jak miłość", zanim wszyscy zjawią się w końcu pod kościołem, Janek zobaczy narzeczoną  w sukni ślubnej, co również według osób przesądnych, nie zwiastuje niczego dobrego. Jakby tego było mało, tuż przed ślubem zaginą obrączki, fryzjer zrobi z włosami Soni coś koszmarnego, a matka (Ewa Kasprzyk) Janka będzie miała stłuczkę... Niby wszystkie te niegroźne zdarzenia można będzie zbyć uśmiechem. Do czasu.     

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 78: Marek znów podejrzewa Ulę o zdradę! Rodzina dogrzebie się prawdy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią to będzie zamach! Dopadnie go bandyta z przeszłości
M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm

W 1562 odcinku "M jak miłość" Sonia zostanie doprowadzona prawie przed sam ołtarz przez Rafała (Jakub Kucner), który już chwilę później ruszy w pościg za groźnym bandytą, który odda kilka celnych strzałów do Janka. A Sonia w kompletnej rozpaczy będzie tuliła i głaskała po głowie ukochanego, którego krew zaplami jej suknię. I dokładnie w tym momencie Janek zamknie oczy! Czy to znak, że komendant nie przeżyje zamachu zawodowca? 

Na szczęście, jak pisaliśmy TUTAJ - życie Janka uda się uratować. W 1562 odcinku "M jak miłość" na miejscu dramatu, pod kościołem w Lipnicy pierwszej pomocy udzieli Jankowi Artur Rogowski (Robert Moskwa), a Rafał i Ula zorganizują przyjazd karetki. Janek przejdzie skomplikowaną operację ratującą życie, a jego ukochana Sonia i najlepszy przyjaciel Rafał, będą czuwać na zmianę przy jego szpitalnym łóżku. Ale czy Janek w ogóle odzyska przytomność?  

Czytaj także: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży ucieknie z domu w środku nocy! Przerazi ją reakcja Marka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1562: Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft), Bartek (Arek Smoleński), Weronika (Ewa Kasprzyk), Rafał (Jakub Kucner), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość, odc. 1562: Sonia (Barbara Wypych), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1563. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość, odc. 1562: Zabójca mafii (Andrzej Mamcarz)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze