M jak miłość, odcinek 1561: Michał ujawni Bosackiemu tajemnicę Izy. Wykorzysta to do zemsty na Marcinie - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Michał ujawni Bosackiemu tajemnicę Izy. Wykorzysta to do zemsty na Marcinie - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1561: Michał ujawni Bosackiemu tajemnicę Izy. Wykorzysta to do zemsty na Marcinie - ZWIASTUN

2021-01-26 15:22

W 1561 odcinku "M jak miłość" Bosacki (Dariusz Kordek), nowy kolega Izy (Adriana Kalska) i Michała (Paweł Deląg) z wydawnictwa przez przypadek pozna tajemnicę żony Marcina (Mikołaj Roznerski), którą wykorzysta do swojej zemsty na Chodakowskim. Na spotkaniu autorskim w bistro Michał wygada się przy Bosackim, że chce podarować Izie skrzynkę szampana. I właśnie wtedy w 1561 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Iza ma problem z alkoholem. Cierpi na alergię, która może mieć fatalne skutki dla jej zdrowia i życia. Bosacki od razu zacznie knuć!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Bosacki w 1561 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł patrzeć na szczęście Izy i Marcina. Wbrew zapewnieniom, że nie żywi urazy do Chodakowskiego, że rozwalił jego małżeństwo z bogatą Anną Bosacką (Małgorzata Sadowska) będzie szczerze go nienawidził. I wpisze Marcina na listę swoich największych wrogów. O co będzie chodziło Bosackiemu? Zaplanuje okrutny odwet, żeby Chodakowski stracił wszystko na czym mu zależy, ukochaną żonę, rodzinę i dzieci!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

Okazja ku temu nadarzy się w 1561 odcinku "M jak miłość" podczas spotkania autorskiego pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). Wydawnictwo Michała wyda najnowszą powieść ekscentrycznego autora i w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) odbędzie się uroczysta premiera. Iza odniesie wielki sukces, bo poprowadzi wieczór literacki Iwańskiego. Dzięki niej pisarz w ogóle zgodzi się na wystąpienie przed publicznością.

Nic dziwnego, że w 1561 odcinku "M jak miłość" wdzięczny Michał zechce podziękować Izie, że okiełznała Iwańskiego i namówiła go do współpracy. - Wiszę ci skrzynkę dobrego szampana! - obieca Ostrowski. A ich rozmowie będzie się przysłuchiwał właśnie Bosacki. - O nie, nie! Mówiłam ci, że mam alergię na alkohol...- Żartujesz, na szampana?

- Tak...- przyzna Iza. I w ten sposób Bosacki w 1561 odcinku "M jak miłość" obmyśli plan jak załatwić Izę z pomocą Michała! Dlaczego właśnie ją? Bo krzywdząc Chodakowską, zrani też boleśnie Marcina, a taki ma główny cel.

M jak miłość, odcinek 1561: Bosacki zniszczy miłość Izy i Marcina? Patrycja pochwali się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem!

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

W 1561 odcinku "M jak miłość" Bosacki z nienawiścią w oczach będzie obserwował Izę i Marcina z ukrycia. Zobaczy jak bardzo się kochają i jak chętnie okazują sobie czułość. Nie zniesie tego widoku, więc wykona jeden telefon, by raz na zawsze odpłacić Chodakowskiemu za krzywdę jaką od niego doznał kiedy żona wypędziła go z domu za zdrady.

- Witam panie doktorze, potrzebuję dokumentacji medycznej dla jednego z naszych autorów. Ale do rzeczy, jest bohaterka, która ma problem z alkoholem. Ma alergię. Co by mogło się zdarzyć, gdyby zmieszała go z jakąś psychoaktywną substancją? - zapyta Bosacki, który w 1561 odcinku "M jak miłość" postanowi podać Izie narkotyk! Kiedy? Wkrótce w "M jak miłość" na zbliżającym się wyjeździe z Izą i Michałem do Krakowa!

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek), Janusz Iwański (Robert Czechowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Michał (Paweł Deląg), Jan Bosacki (Dariusz Kordek), Janusz Iwański (Robert Czechowski)
M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze