M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie

M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie - WIDEO

2021-01-20 14:02

W 1561 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się wreszcie jak Marcin (Mikołaj Roznerski) rozbił małżeństwo jej kolegi z wydawnictwa, Jana Bosackiego (Dariusz Kordek). Chodakowski nie zdoła dłużej ukrywać przed żoną, że jego klientką jest Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska), dla której zdobył dowody zdrady męża. Żadne z nich nie będzie jednak wiedziało, że Bosacki planuje zemstę. Mało tego, w 1561 odcinku "M jak miłość" Iza będzie się łudziła, że jak przeprosi Bosackiego w imieniu Marcina, to załatwi całą sprawę. Nieświadoma do czego zdolny jest niebezpieczny Jan, który ostrzeże ją przed utratą rodziny. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" będą musieli zmierzyć się z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem, który pozostanie w ukryciu, udając przyjaciela Chodakowskiej. To Jan Bosacki, niewierny mąż milionerki Anny Bosackiej, którego liczne romanse wyszły na jaw gdy zdradzona kobieta wynajęła Marcina i jego agencję detektywistyczną. Bosacki, z którym Iza pracuje w wydawnictwem Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg) poprzysiągł sobie zemstę na Chodakowskim. I słowa dotrzyma, a realizację wyjątkowo okrutnego odwetu zacznie w 1561 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Dla Izy będzie to wielki dzień, bo w 1561 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz jako redaktorka i menadżerka poprowadzi spotkanie literackiego poczytnego pisarza, Janusza Iwańskiego (Robert Czechowski). Poprosi ukochanego, żeby był z nią w tej ważnej chwili. Ale Marcina zaniepokoi obecność na imprezie także Bosackiego.

W końcu w 1561 odcinku "M jak miłość" wyzna Izie, że pracuje dla Bosackiej i że zdobył dowody na zdradę jej męża. - Mamy twarde dowody, a i tak nie szperaliśmy zbyt głęboko. Nie chcieliśmy wyciągać wszystkich brudów na światło dzienne, ale tylko tyle, żeby żona mogła przeprowadzić rozwód!

Dla Izy w 1561 odcinku "M jak miłość" to będzie szok. - Bosacki to bardzo miły człowiek... Bardzo mi pomógł, szczególnie na samym początku. Myślałam, że nie nadaję się do pracy w wydawnictwie, a on tak jakoś zaopiekował się mną - przyzna się ukochanemu.

Chodakowskiego w 1561 odcinku "M jak miłość" też dopadną wyrzuty sumienia, że przyczynił się do rozwodu Bosackich. - Może jest w porządku facetem, ale życie osobiste ma spaprane. Nie on pierwszy i nie ostatni… - Marcin co teraz? Cudów nie ma! To i tak wyjdzie, że ty, że twoja firma. Strasznie niezręczna sytuacja... - zauważy Iza.

- Kochanie przepraszam cię bardzo. Jak przyjmowałem to zlecenie, to nie wiedziałem, że współpracujesz z Bosackim. - Przecież wiem. To nie jest twoja wina. Po prostu jest mi przykro, bo polubiłam Janka...

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Wreszcie Iza w 1561 odcinku "M jak miłość" postanowi jakoś załagodzić napięte relacje między kolegą i mężem. I szczerze z Bosackim porozmawiać, by kolegę przeprosić. Nieświadoma tego, że Jan znienawidził już Marcina i zaplanował zemstę. Zwłaszcza, że do Bosackiego zadzwoni żona z wiadomością o rozwodzie. - Mam nadzieję, że jeszcze to przemyślisz, bo ja nie chcę tego rozwodu! Nie chcę!

Pechowo w 1561 odcinku "M jak miłość" właśnie Iza podsłucha ich rozmowę. - Chciałam powiedzieć, że strasznie mi przykro- Nie musisz przepraszać. Wiesz, tak jak wszyscy, że moja żona się ze mną rozwodzi. I nie wierzę, że twój mąż nie powiedział ci, jak się do tego przyczynił...- Mój mąż ma taką pracę... - wyjaśni skruszona i zakłopotana Iza.

Wtedy w 1561 odcinku "M jak miłość" z ust Bosackiego padną zaskakujące słowa. Jakby ostrzegał Izę przed tym, co sam zamierza zrobić z jej małżeństwem. Bo będzie chciał zniszczyć życie Marcina i Izy. - Ja nie mam żalu do nikogo. Najwyżej do siebie. Cóż, przez głupotę straciłem kobietę mojego życia... Byłbym durniem, gdybym w jakiś sposób ciebie obwiniał. Tak łatwo jest przegapić moment, w którym w związku przestaje się o niego dbać. Dlatego sorry, że ci o tym mówię, ale lepiej uczyć się na czyiś błędach. Ja wiem, że masz dzieci, rodzinę... Uważaj, bo jeden fałszywy krok i wszystko sypie się jak domek z kart...

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

Podczas wieczoru literackiego w 1561 odcinku "M jak miłość" Iza odniesie sukces, a Bosacki nie będzie mógł patrzeć na jej szczęście u boku Marcina. Bo zgodnie z obietnicą Chodakowski razem z dziećmi zjawi się w "Bistro za rogiem", żeby wesprzeć żonę. Wszyscy zobaczą jak spełnioną, idealną są rodziną. Bosackiemu aż skoczy ciśnienie na ich widok.

Tymczasem Iza w 1561 odcinku "M jak miłość" zapewni Marcina, że załatwiła wszystko z Janem i nie musi się już obawiać zemsty Bosackiego. Żadne  z nich nie zauważy, że kolega obserwuje ich z ukrycia. Po chwili Bosacki zadzwoni do znajomego lekarza. Dowie się bowiem, że Iza ma alergię na alkohol. Będzie chciał wiedzieć co grozi kobiecie, która zmiesza alkohol ze środkami psychoaktywnymi!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze