M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie - WIDEO

2021-01-20 14:02 ag
M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1561: Iza obroni Marcina przed zemstą Bosackiego?! Dostanie od niewiernego męża groźne ostrzeżenie

W 1561 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) dowie się wreszcie jak Marcin (Mikołaj Roznerski) rozbił małżeństwo jej kolegi z wydawnictwa, Jana Bosackiego (Dariusz Kordek). Chodakowski nie zdoła dłużej ukrywać przed żoną, że jego klientką jest Anna Bosacka (Małgorzata Sadowska), dla której zdobył dowody zdrady męża. Żadne z nich nie będzie jednak wiedziało, że Bosacki planuje zemstę. Mało tego, w 1561 odcinku "M jak miłość" Iza będzie się łudziła, że jak przeprosi Bosackiego w imieniu Marcina, to załatwi całą sprawę. Nieświadoma do czego zdolny jest niebezpieczny Jan, który ostrzeże ją przed utratą rodziny. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" będą musieli zmierzyć się z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem, który pozostanie w ukryciu, udając przyjaciela Chodakowskiej. To Jan Bosacki, niewierny mąż milionerki Anny Bosackiej, którego liczne romanse wyszły na jaw gdy zdradzona kobieta wynajęła Marcina i jego agencję detektywistyczną. Bosacki, z którym Iza pracuje w wydawnictwem Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg) poprzysiągł sobie zemstę na Chodakowskim. I słowa dotrzyma, a realizację wyjątkowo okrutnego odwetu zacznie w 1561 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

Dla Izy będzie to wielki dzień, bo w 1561 odcinku "M jak miłość" pierwszy raz jako redaktorka i menadżerka poprowadzi spotkanie literackiego poczytnego pisarza, Janusza Iwańskiego (Robert Czechowski). Poprosi ukochanego, żeby był z nią w tej ważnej chwili. Ale Marcina zaniepokoi obecność na imprezie także Bosackiego.

W końcu w 1561 odcinku "M jak miłość" wyzna Izie, że pracuje dla Bosackiej i że zdobył dowody na zdradę jej męża. - Mamy twarde dowody, a i tak nie szperaliśmy zbyt głęboko. Nie chcieliśmy wyciągać wszystkich brudów na światło dzienne, ale tylko tyle, żeby żona mogła przeprowadzić rozwód!

Dla Izy w 1561 odcinku "M jak miłość" to będzie szok. - Bosacki to bardzo miły człowiek... Bardzo mi pomógł, szczególnie na samym początku. Myślałam, że nie nadaję się do pracy w wydawnictwie, a on tak jakoś zaopiekował się mną - przyzna się ukochanemu.

Chodakowskiego w 1561 odcinku "M jak miłość" też dopadną wyrzuty sumienia, że przyczynił się do rozwodu Bosackich. - Może jest w porządku facetem, ale życie osobiste ma spaprane. Nie on pierwszy i nie ostatni… - Marcin co teraz? Cudów nie ma! To i tak wyjdzie, że ty, że twoja firma. Strasznie niezręczna sytuacja... - zauważy Iza.

- Kochanie przepraszam cię bardzo. Jak przyjmowałem to zlecenie, to nie wiedziałem, że współpracujesz z Bosackim. - Przecież wiem. To nie jest twoja wina. Po prostu jest mi przykro, bo polubiłam Janka...

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

Wreszcie Iza w 1561 odcinku "M jak miłość" postanowi jakoś załagodzić napięte relacje między kolegą i mężem. I szczerze z Bosackim porozmawiać, by kolegę przeprosić. Nieświadoma tego, że Jan znienawidził już Marcina i zaplanował zemstę. Zwłaszcza, że do Bosackiego zadzwoni żona z wiadomością o rozwodzie. - Mam nadzieję, że jeszcze to przemyślisz, bo ja nie chcę tego rozwodu! Nie chcę!

Pechowo w 1561 odcinku "M jak miłość" właśnie Iza podsłucha ich rozmowę. - Chciałam powiedzieć, że strasznie mi przykro- Nie musisz przepraszać. Wiesz, tak jak wszyscy, że moja żona się ze mną rozwodzi. I nie wierzę, że twój mąż nie powiedział ci, jak się do tego przyczynił...- Mój mąż ma taką pracę... - wyjaśni skruszona i zakłopotana Iza.

Wtedy w 1561 odcinku "M jak miłość" z ust Bosackiego padną zaskakujące słowa. Jakby ostrzegał Izę przed tym, co sam zamierza zrobić z jej małżeństwem. Bo będzie chciał zniszczyć życie Marcina i Izy. - Ja nie mam żalu do nikogo. Najwyżej do siebie. Cóż, przez głupotę straciłem kobietę mojego życia... Byłbym durniem, gdybym w jakiś sposób ciebie obwiniał. Tak łatwo jest przegapić moment, w którym w związku przestaje się o niego dbać. Dlatego sorry, że ci o tym mówię, ale lepiej uczyć się na czyiś błędach. Ja wiem, że masz dzieci, rodzinę... Uważaj, bo jeden fałszywy krok i wszystko sypie się jak domek z kart...

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

Podczas wieczoru literackiego w 1561 odcinku "M jak miłość" Iza odniesie sukces, a Bosacki nie będzie mógł patrzeć na jej szczęście u boku Marcina. Bo zgodnie z obietnicą Chodakowski razem z dziećmi zjawi się w "Bistro za rogiem", żeby wesprzeć żonę. Wszyscy zobaczą jak spełnioną, idealną są rodziną. Bosackiemu aż skoczy ciśnienie na ich widok.

Tymczasem Iza w 1561 odcinku "M jak miłość" zapewni Marcina, że załatwiła wszystko z Janem i nie musi się już obawiać zemsty Bosackiego. Żadne  z nich nie zauważy, że kolega obserwuje ich z ukrycia. Po chwili Bosacki zadzwoni do znajomego lekarza. Dowie się bowiem, że Iza ma alergię na alkohol. Będzie chciał wiedzieć co grozi kobiecie, która zmiesza alkohol ze środkami psychoaktywnymi!

Najnowsze