M jak miłość, odcinek 1561: Iza i Marcin ostatni raz razem szczęśliwi. Bosacki zniszczy ich rodzinę - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Iza i Marcin ostatni raz razem szczęśliwi. Bosacki zniszczy ich rodzinę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1561: Iza i Marcin ostatni raz razem. Bosacki zniszczy ich rodzinę - ZWIASTUN

2021-01-26 13:09

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" w 1561 odcinku pokażą wszystkim jak bardzo się kochają, jak cudowną rodzinę stworzyli dla swoich dzieci. Ale na ich szczęście nie będzie mógł patrzeć Bosacki (Dariusz Kordek), kolega Izy z wydawnictwa, który chce się zemścić na Chodakowskim za rozpad swojego małżeństwa. W 1561 odcinku "M jak miłość" nadejdzie ważna chwila dla Izy. Poprowadzi wieczór literacki cenionego pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski). To z jego ust Iza usłyszy przerażającą przepowiednię, że ktoś może zniszczyć miłość jej i Marcina. Domyśli się, że to Bosacki?

"M jak miłość" odcinek 1561 - poniedziałek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Czarne chmury w "M jak miłość" zbiorą się nad Izą, Marcinem i ich rodziną. I to akurat wtedy, kiedy z pozoru wszystko będzie się układało idealnie. Iza rozkwitnie w nowej pracy w wydawnictwie Michała Ostrowskiego (Paweł Deląg), a Marcin rozkręci razem z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) agencję detektywistyczną. Oczywiście nie obędzie się bez problemów z dziećmi, 6-letnim Szymkiem (Staś Szczypiński) i 3-letnią Mają (Laura Jankowska), ale Chodakowscy nie przewiedzą najgorszego.

W 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin nie zdoła dłużej milczeć i przyzna się Izie co go łączy z Bosackim! Wyjaśni, że nie wiedział, że jego klientka Anna Bosacka jest żoną Bosackiego gdy przyjmował jej zlecenie. I dość szybko odkrył, że mężczyzna zdradza żonę z panienkami na telefon. Wstrząśnięta tym odkryciem Iza spróbuje jakoś załagodzić napiętą sytuację między Bosackim i Marcinem. Nieświadoma tego jak bardzo kolega nienawidzi jej męża. Bosacki w 1561 odcinku "M jak miłość" zaplanuje zemstę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1565: Bosacki nakręci seks taśmę Izy i Michała. Będą całkiem nago w łóżku - WIDEO

Wszystko rozegra się w 1561 odcinku "M jak miłość" w ważnej dla Izy chwili. Bo to właśnie Chodakowska poprowadzi spotkanie autorskie z ekscentrycznym, znanym pisarzem Iwańskim z okazji premiery jego nowej książki. Wydawnictwo Michała zorganizuje imprezę w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), Iza odniesie wielki sukces.

Bosacki w 1561 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł patrzeć na szczęście Izy. A kiedy Iwański zacznie opisywać swoją powieść, jego słowa zabrzmią wyjątkowo złowieszczo dla Chodakowskich. - Natomiast jeśli chodzi o miłość między mężczyzną i kobietą, to nigdy nie ma absolutnego spełnienia. Cały czas jest lęk, że któregoś dnia pojawi się ktoś trzeci albo coś złego. Jakaś zła siła, fatum, los, przeznaczenie, nie wiem... Które wszystko zniszczy...

- I tak się dzieje w pana najnowszej powieści, której premierę dzisiaj świętujemy. Ale przyzna pan, że wizja takiego uczucia jest dosyć posępną wizją? - Iza świetnie sobie poradzi w roli prowadzącej wieczór autorski pisarza. - Po prostu jestem realistą. I powiem więcej, nawet ta miłość rodzicielska bardzo często bywa niespełniona i szczerze nad tym ubolewam... - doda Iwański.

M jak miłość, odcinek 1561: Bosacki zniszczy miłość Izy i Marcina? Patrycja pochwali się Marcie, że Łukasz jest jej kochankiem!

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 75: Ula i Marek znów razem szczęśliwi! Będzie piękniejsza niż kiedykolwiek - ZWIASTUN

Nagle w 1561 odcinku "M jak miłość" w bistro zjawią się Marcin z dziećmi. Maja rzuci się mamie na szyję, nie zważając na to, że akurat Iza jest w pracy. Widok szczęśliwej rodziny wzbudzi zachwyt publiczności. - I to jest właśnie ta miłość spełniona! Wielkie brawa! - oceni Iwański. Ale Bosacki będzie na nich patrzył z nienawiścią i pogardą. A kiedy usłyszy od Michała, że Iza ma problem z alkoholem, bo ma alergię, to postanowi wykorzystać to przeciwko Chodakowskiej. A wszystko po to, by zniszczyć małżeństwo i rodzinę Izy i Marcina.

- Witam panie doktorze, potrzebuję dokumentacji medycznej dla jednego z naszych autorów. Ale do rzeczy, jest bohaterka, która ma problem z alkoholem. Ma alergię. Co by mogło się zdarzyć, gdyby zmieszała go z jakąś psychoaktywną substancją? - Bosacki w 1561 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się ze znajomym lekarzem, by zdobyć narkotyk, którym załatwi Izę!

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Janusz Iwański (Robert Czechowski)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Janusz Iwański (Robert Czechowski)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze