M jak miłość, odcinek 1561: Marcin powie Izie co go łączy z żoną jej kolegi Bosackiego. Mściwy Jan przygotuje odwet - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1561: Marcin powie Izie co go łączy z żoną jej kolegi Bosackiego. Mściwy Jan przygotuje odwet - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1561: Marcin przyzna się Izie co go łączy z żoną jej kolegi Bosackiego! Mściwy Jan przygotuje odwet - WIDEO

2021-01-12 21:40

W 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) przyzna się Izie (Adriana Kalska), że zniszczył małżeństwo jej kolegi z pracy, Jana Bosackiego (Dariusz Kordek). Detektyw Chodakowski zdemaskował zdrady Bosackiego i doniósł o tym swojej klientce Annie (Małgorzata Sadowska). Tym samym w 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin ściągnie na siebie i Izę zemstę Jana, którego żona milionerka wyrzuciła z domu. Co zrobi Bosacki w "M jak miłość" kiedy Iza stanie w obronie Marcina? Obmyśli przewrotny i bardzo drastyczny plan. Zobaczcie WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek, 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatnia sprawa Marcina z "M jak miłość", którą przyjął w agencji detektywistycznej ściągnie na niego i Izę koszmarne problemy. Zadrze z wyjątkowo niebezpiecznym Janem Bosackim, kolegą Izy z wydawnictwa, którego zatrudnił Michał Ostrowski (Paweł Deląg). Tuż po tym jak przekaże Annie Bosackiej dowody zdrady męża, milionerka pozbędzie się niewinnego ukochanego. Bosacki bez trudu odkryje, że to sprawka Chodakowskiego. I będzie chciał zniszczyć mu życie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1560: Dziki seks Kingi i Piotrka. Puszczą jej hamulce, bo Kamila tak ją nakręci - ZDJĘCIA

W 1561 odcinku "M jak miłość" Marcin nie zdoła dłużej okłamywać Izy w sprawie Bosackich. Przyzna się, że pracuje dla Anny Bosackiej i zdobył dowody zdrady jej męża. Właśnie w chwili kiedy Iza zaprosi ukochanego na wieczór autorski pisarza Iwańskiego (Robert Czechowski), który urządzi w "Bistro za rogiem". Będzie wstrząśnięta jak to w ogóle jest możliwe, że Marcina łączy coś z Bosacką!

- Iza doznaje szoku, że w ogóle jest możliwy taki przypadek, że to się tak połączy. Wiadomo, że jest lojalna wobec męża i solidaryzuje się z nim. Natomiast jest to sytuacja kumpelska, zawodowa, która może się skomplikować. No jest jakiś dyskomfort w takiej relacji. Sprawy dzieją się na tyle szybko, że Iza nie zdąży ocenić jeszcze prywatnych spraw Bosackiego. Stara się nie łączyć prywatnych z zawodowymi, natomiast wiadomo, że nie zawsze się da. Iza może się obawiać, że coś niedobrego może się wydarzyć... - ujawniła Adriana Kalska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zszokowana Iza w 1561 odcinku "M jak miłość" w wydawnictwie podsłucha rozmowę Jana z żoną o rozwodzie. Sróbuje wytłumaczyć męża przed nowym kolegą, ale on już zaplanuje zemstę. - Moja żona się ze mną rozwodzi. Nie wierzę, że twój mąż nie powiedział ci, jak się do tego przyczynił... - rzuci bezwzględny Bosacki.

M jak miłość. Naćpana Iza w ramionach Michała. To będzie zemsta za to, że Marcin zniszczy małżenstwo jej kolegi Jana Bosackiego

Nie przegap: M jak miłość. Naćpana i pijana Iza wpadnie w ramiona Michała! Kolega Jan dosypie jej narkotyków do drinka i wszystko nagra. To się źle skończy - WIDEO

Tymczasem w 1561 odcinku "M jak miłość" Marcina dopadną wątpliwości, czy słusznie postąpił z Bosacką i jej mężem. Nawet wspólnikowi Jakubowi Karskiemu (Krzysztof Kwiatkowski) wyżali się, że ma wyrzuty sumienia, bo boi się zemsty kolegi Izy. - Bierzemy kogoś na warsztat, włazimy w jego życie z butami, a potem nie myślimy o konsekwencjach!

- Myślę, że gdyby Marcin wiedział wcześniej, to może by to odpuścił. Miał pewne wątpliwości, czy podjąć się tego. Obawiał się tego, że Bosacki może się w jakiś sposób zemścić - zdradził Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".

Na wieczorze autorskim pisarza w 1561 odcinku "M jak miłość" Bosacki będzie bacznie przyglądał się Izie, Marcinowi i ich dzieciom. W jego głowie zrodzi się chory plan zemsty, żeby zniszczyć szczęśliwą rodzinę Chodakowskich. - Nie wiem na co on liczy. Na razie to jest działanie w afekcie, doraźne. Pierwszy pomysł, jaki mu przyszedł do głowy, chce budować na nienawiści i zemście. Wymyśla dosyć przewrotny i bardzo drastyczny plan - wyjaśnił Dariusz Kordek.

Zaraz po sukcesie Izy w 1561 odcinku "M jak miłość" Jan Bosacki zadzwoni do kogoś, by zdobyć narkotyki, które mógłby zmieszać z alkoholem i podać Izie. Odkryje bowiem, że Chodakowska ma słabą głowę i nie może pić.

M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska), Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1561. Jan Bosacki (Dariusz Kordek)
Najnowsze