M jak miłość, odcinek 1561: Aneta dowie się, że Łukasz sypia z żoną szefa! Dla niej zostawi młodziutką Kasię

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1561: Aneta dowie się, że Łukasz sypia z żoną szefa! Dla niej zostawi młodziutką Kasię

M jak miłość, odcinek 1561: Aneta dowie się, że Łukasz sypia z żoną szefa! Dla niej zostawi młodziutką Kasię

2021-01-25 8:41

W 1561 odcinku "M jak miłość" przebiegła Aneta (Ilona Janyst) odkryje nieuczciwą grę Łukasza (Jakub Józefowicz) względem Kasi (Paulina Lasota). Kobieca solidarność zmusi ją do wtrącenia się w tę sytuację, chociaż nie ma pojęcia, że kolega wplącze się w romans z Patrycją Argasińską (Alżbeta Lenska), żoną ordynatora! Sama Kasia z "M jak miłość" zauważy, że chłopak knuje coś za jej plecami. Chodakowska tak tego nie zostawi i rozprawi się z Łukaszem.

"M jak miłość" odcinek 1561 - wtorek 26.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1561 odcinku "M jak miłość" Aneta dostrzeże, że Łukasz bardzo dziwnie się zachowuje. Nie będzie świadoma, że to przez rozpoczynający się romans z Patrycją, żoną ordynatora Argasińskiego (Karol Strasburger)! Kasia też zauważy, że Wojciechowski zaczyna się od niej oddalać.

- Co się z tobą działo? Nie było cię w pracy, telefonów nie odbierałeś… Chyba mnie nie unikasz? - zapyta zdezorientowana stażystka. 

- Nie, no coś ty.... Miałem urwanie głowy, mama przyjechała z Berlina na kilka dni… - skłamie Łukasz.

Aneta w 1561 odcinku "M jak miłość" wyczuje intrygę i od razu zainteresuje się tematem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany! To przez Piotrka pobiją go bandyci nasłani przez Kamilę

Aneta z "M jak miłość" często sama była uwikłana w różne intrygi, dlatego od razu wyczuje, że kolega z pracy bawi się uczuciami Kasi.

- Jest ktoś inny? - zapyta wprost Chodakowska.

- Jest, nie ma… Czy to ma jakieś znaczenie? - Łukasz wyda się obojętny.

- Dobrze, nie wnikam! Ale mam dla ciebie radę… Jeśli jest coś na rzeczy, jak najszybciej załatw sprawę z Kasią. Nie przeciągaj tego - Aneta postanowi w 1561 odcinku "M jak miłość", dać koledze dobrą radę. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nowe życie Lilki i Mateusza. Bogaty Jacek Kotowski odda im wszystko - WIDEO

W "M jak miłość" tylko Aneta będzie wiedziała, że Łukasz nie jest szczery z Kasią. Chociaż zawsze się wydawało, że Wojciechowski to porządny facet, niedługo wyjdzie na jaw, że lubi zwodzić kobiety. Żona ordynatora tak zawróci mu w głowie, że niedługo po rozmowie z Anetą pójdzie z nią na randkę i zacznie namiętnie całować! W 1561 odcinku "M jak miłość" Wojciechowski nie posłucha rady koleżanki i wkrótce może obrócić się to przeciwko niemu. 

Najnowsze