M jak miłość, odcinek 1557: Marcin ciężko pożałuje, że wynajął Olewicza! Zniszczy jego małżeństwo z Izą?

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1557: Marcin ciężko pożałuje, że wynajął Olewicza! Zniszczy jego małżeństwo z Izą?

M jak miłość, odcinek 1557: Marcin ciężko pożałuje, że wynajął Olewicza! Zniszczy jego małżeństwo z Izą?

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1557 odcinku "M jak miłość" będzie zrozpaczony, kiedy zobaczy dowody zdrady przyniesione mu przez Olewicza (Tomasz Dedek). Dawny szantażysta Olka (Maurycy Popiel) wykona swoją robotę aż za dobrze - nie tylko znajdzie materiały, na których jasno widać rozwiązłość pewnego pana, ale w jego ciemne tajemnice zamieszana okaże się też... Iza (Adriana Kalska)! Marcin szybko zorientuje się, że sprawy zaszły za daleko i ciężko będzie z tego się wyplątać... Czy uczynny Olewicz zdoła w 1557 odcinku "M jak miłość" zapobiec kryzysowi w małżeństwie Izy i Marcina?

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 5.01.2021 o godz. 20:55 w TVP2

W 1557 odcinku "M jak miłość" Olewicz wykona dla firmy detektywistycznej Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) ważne zlecenie. Będzie śledził niewiernego męża nowej zamożnej klientki Anny (Małgorzata Sadowska) i bardzo szybko dowie się aż za wiele... 

Jak informuje "Świat Seriali" mąż Anny w 1557 odcinku "M jak miłość" okaże się nie tylko rozpasanym hulaką, którego nawet prostytutka porzuci z powodu "zdrad", ale i dobrym znajomym Izy z teamu w jej nowej pracy w wydawnictwie... Marcin, kiedy się o tym dowie wpadnie w prawdziwą rozpacz!

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Gdybym o tym wiedział, nie przyjąłbym tego zlecenia - powie załamany Marcin w 1557 odcinku "M jak miłość".

Najbardziej poszkodowana w całej tej sytuacji w 1557 odcinku "M jak miłość" może okazać się Iza, która pomimo strasznych przejść z psychopatą Arturem nadal będzie bezgranicznie ufać ludziom.  A mąż Anny to niezłej klasy bajerant - czy zawróci w głowie ślicznej Izie?

Opinia jaka będzie ciążyć na tym facecie może spowodować w 1557 odcinku "M jak miłość", że Marcin nawet niewinną kawę żony z kolegą zinterpretuje jako zdradę... Zwłaszcza, że Iza w nowej pracy zmieni fryzurę i wyraźnie odżyje - będzie po prostu pewna siebie, spełniona i szczęśliwa. Czy Chodakowski wynajmie Olewicza do śledzenia Izy? A może odpuści i po prostu porozmawia z żoną, ostrzegając ją z kim się zadaje - to chyba jedyny sposób, żeby zapobiec nieszczęściu. Rosnąca pajęczyna podejrzeń nie doprowadzi małżeństwa Marcina i Izy do niczego dobrego!   

Najnowsze