M jak miłość, odcinek 1546: Ostatni seks Janka i Soni skończy się tragedią. Złoży jej ważną obietnicę

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1546: Ostatni seks Janka i Soni skończy się tragedią. Złoży jej ważną obietnicę

M jak miłość, odcinek 1546: Ostatni seks Janka i Soni skończy się tragedią. Złoży jej ważną obietnicę

W 1546 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ostatni, bardzo namiętny seks Janka (Tomas Kollarik) z Sonią (Barbara Wypych). I komendant na fali szczęścia złoży ukochanej narzeczonej bardzo ważną obietnicę! A w zasadzie dwie - tylko czy którąkolwiek będzie w stanie spełnić? Już w 1546 odcinku "M jak miłość" nad ułożonym życiem Janka będą zbierały się czarne chmury. Tylko najbliższy przyjaciel, Rafał (Jakub Kucner) będzie znał tajemnicę i wiedział, że to wszystko może skończyć się tragicznie...

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Dzień Janka i Soni w 1546 odcinku "M jak miłość" będzie przypominał piękną baśń dla grzecznych dzieci. O poranku komendant obieca narzeczonej coś, o czym marzyła całe życie, a po namiętnej nocy jeszcze więcej... I tylko dwie osoby - Janek i Rafał - będą wiedziały, że żadna z nich może nie zostać spełniona! 

- Mieliśmy kiedyś pojechać w podróż życia. Co powiesz na Indonezję? 2 tygodnie na Bali!

- Rozbiłeś bank?

- Nie, po prostu od pewnego czasu już na to oszczędzałem...

- Ale jak to? Że Bali, że Indonezja, że my? - w końcu Sonia wpadnie w dziką radość! - To jest super niespodzianka! - szczęśliwa policjantka będzie mocno tulić ukochanego w 1546 odcinku "M jak miłość". 

Bajeczna podróż poślubna to nie będzie ostatnia obietnica, jaką złoży Janek Soni w 1546 odcinku "M jak miłość". Po cudownej nocy komendant obieca jeszcze narzeczonej coś znacznie ważniejszego...

M jak miłość odcinek 1546 ZWIASTUN. Mroczna tajemnica Janka. Będzie miał na sumieniu życie tajnego informatora

 - Nigdy wcześniej nie byłam tak szczęśliwa jak teraz - powie Sonia Jankowi po wyjątkowo namiętnym seksie. - Cieszę się na nasz ślub, na nasze długie, wspólne życie.... Nawet na wszystkie konflikty, afery i inne awantury!

- Już zawsze tak będzie - usłyszy Sonia od ukochanego. 

W tym momencie 1546 odcinka "M jak miłość" w środku nocy do Janka zadzwoni telefon. Sonia zdziwi się, że jej ukochany wstaje z łóżka i odbiera go o tej porze. Ale Janek wyjdzie na taras i odbędzie długą tajemniczą rozmowę ze spanikowanym świadkiem koronnym, którego ochrania...

Rafał będzie zły na Janka w 1546 odcinku "M jak miłość", że nie zdecydował się wyznać Soni prawdy o swojej tajnej policyjnej akcji. A jeszcze przyjaciel poprosi go o pewną bardzo ponurą obietnicę. Czy młody policjant będzie w stanie jej dotrzymać?   

O poranku w 1546 odcinku "M jak miłość" Sonia zamiast narzeczonego, przytuli się do pięknego bukietu polnych kwiatów... Czy Sonia zobaczy jeszcze żywego Janka?  

Najnowsze