M jak miłość. Janek cudem przeżyje śmiertelny postrzał! Sonia znajdzie go w ciężkim stanie w szpitalu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Janek cudem przeżyje śmiertelny postrzał! Sonia znajdzie go w ciężkim stanie w szpitalu

M jak miłość. Janek cudem przeżyje śmiertelny postrzał! Sonia znajdzie go w ciężkim stanie w szpitalu

Janek (Tomas Kollarik) w "M jak miłość" przeżyje śmiertelny postrzał bandyty! To właściwie serialowy cud, bo morderca odda do Janka strzał w z bliskiej odległości w głowę! Jednak wiemy już, że ciężko ranny Janek trafi do szpitala, a przy jego łóżku będzie czuwać zrozpaczona Sonia (Barbara Wypych) ! Czy Janek wyjdzie cało z tajnej akcji policji? Czy Sonia już będzie wiedziała i powie mu, że jest w ciąży? Sprawdź, co już wiemy!

Cud w "M jak miłość"! Janek przeżyje śmiertelny strzał! Sonia w ciąży będzie przy nim czuwać dzień i noc

A jednak Janek przeżyje w "M jak miłość"! Pewne już jest, że po śmiertelnym postrzale komendant trafi szybko do szpitala, gdzie lekarze rzucą się ratować mu życie. Kiedy Sonia dowie się, że jej narzeczony jest w ciężkim stanie w szpitalu znajdzie go i nie będzie odstępowała na krok!

Przypomnijmy - w 1549 odcinku "M jak miłość" wszystko będzie wskazywało na to, że Janek podczas tajnej akcji policji zginie, a jego ciało zostanie wyłowione w porcie w Gdyni. Na szczęście jednak, trup, który dopłynie Wisła do morza, to nie będzie ciało Janka! On w tym czasie dostanie się pod kroplówki i przejdzie natychmiastową operacje ratowania życia!   

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Sonia w "M jak miłość" straci przytomność na wieść o tym, w co tak naprawdę jej ukochany Janek był zaangażowany, że został śmiertelnie postrzelony i może nie przeżyć. Może być to również efekt nie tylko szoku, ale i ciąży po ostatniej namiętnej nocy z Jankiem

Czy Janek przeżyje operację? Czy Sonia zdoła powiedzieć mu, że będą mieli dziecko? Dramatyczne sceny ratowania Janka już niebawem w nowych odcinkach "M jak miłość"!  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze