M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnie chwile Soni i Janka razem. Zajdzie w ciążę zanim Janek zginie? WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnie chwile Soni i Janka razem. Zajdzie w ciążę zanim Janek zginie? WIDEO

M jak miłość, odcinek 1546: Ostatnie chwile Soni i Janka razem. Zajdzie w ciążę zanim Janek zginie? WIDEO

2020-11-18 12:33

W "M jak miłość" ślub Soni (Barbara Wypych) i Janka (Tomas Kollarik) nie dojdzie do skutku, a zakochanych rozdzieli śmierć. Wyjazd Janka do pracy w Warszawie związany ze służbową delegacją i tajemniczą przeszłością Morawskiego doprowadzi do tragedii. Bo wkrótce Janek zostanie postrzelony i wszyscy będą myśleli, że zginie. Zanim to jednak nastąpi w 1546 odcinku "M jak miłość" narzeczeni spędzą ostatnie chwile razem w łóżku. I wiele wskazuje na to, że właśnie wtedy Sonia zajdzie w ciążę z Jankiem. Zobaczcie WIDEO z :"Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1546 - poniedziałek, 30.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Sonia i Janek z "M jak miłość" planują ślub i dziecko, ale na drodze do ich szczęścia stanie niebezpieczna delegacja do Warszawy, wyjazd związany z ważnym rozkazem, który będzie krył sporo tajemnic. Już w 1546 odcinku "M jak miłość" Janek będzie szykował się na rozłąkę z ukochaną. Świadomy tego, że ich rozstanie może się tragicznie skończyć. Zrobi jednak Soni niespodziankę. Zaproponuje narzeczonej wyjazd na Bali. Policjantka nie będzie miała pojęcia, że ukochany nie mówi jej prawdy o swojej pracy w stolicy.

- Jestem najszczęśliwsza na świecie - wyzna Sonia leżąc u boku Janka w łóżku. - I tak już zostanie - zapewni ją Morawski.

Patrz też: M jak miłość. Sonia w żałobie po śmierci Janka. Będzie w ciąży i sama wychowa dziecko? - WIDEO

Tuż przed wyjazdem Janka w 1546 odcinku "M jak miłość" zakochani spędzą upojne chwile w łóżku. Zupełnie jakby oboje czuli, że takie chwile długo się nie powtórzą. I to właśnie wtedy Sonia zajdzie w ciążę? Wszystko wyjaśni się już wkrótce, ale najnowsze "Kulisy serialu M jak miłość" wskazują na to, że para będzie miała dziecko.

- Janek obdarzył Sonię uczuciem i dążył do tego, żeby ta dwójka się połączyła, żeby byli razem, żeby tworzyli szczęśliwą parę. Dlatego nie ma przeszkód dla policjanta, żeby kontynuować to co jest pięknego między nimi. Janek w momencie, w którym pojawia się dziecko jest mega zaskoczony. Szczerze wierzę w to, że Sonia Krawczyk będzie świetną mamą i że Janek Morawski będzie świetnym ojcem - ujawnił Tomas Kollarik w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni

Niestety szczęście policjantów w "M jak miłość" zburzy wyjazd Janka i tajna akcja, w jakiej wkrótce weźmie udział. Podczas strzelaniny w lesie Janek zostanie postrzelony w głowę. Czy zginie? To się wyjaśni dopiero w "M jak miłość" za kilka tygodni. Ale pewne jest, że policja znajdzie zwłoki człowieka w porcie w Gdyni. I to przyjaciel Rafał (Jakub Kucner) przekaże Soni złe wieści. Kiedy ukochana Janka to usłyszy zemdleje. Pod wpływem silnego stresu i emocji, czy też ze względu na ciążę? Odpowiedź na te pytania już niebawem w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Nie przegap: M jak miłość. Nagła śmierć Janka. Zginie zastrzelony w lesie! Ciało wyłowią z portu w Gdyni - WIDEO

M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość, odcinek 1546: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1546: Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Janek (Tomas Kollarik), Sonia (Barbara Wypych)
M jak miłość odc. 1543. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Sonia (Barbara Wypych), Janek (Tomas Kollarik)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze