M jak miłość, odcinek 1543: Przerażająca metamorfoza Basi. Marysia i Artur nie poznają 11-letniej córki - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1543: Przerażająca metamorfoza Basi. Marysia i Artur nie poznają 11-letniej córki - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1543: Przerażająca metamorfoza Basi. Marysia i Artur nie poznają 11-letniej córki - ZWIASTUN

2020-11-16 15:14

W 1543 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) da się we znaki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Arturowi (Robert Moskwa). 11-letnia córka Rogowskich zacznie się buntować i kraść we własnym domu. Rodzice z przerażeniem będą patrzeć na metamorfozę Basi, która wymaluje się kosmetykami Marysi i w takim wydaniu wybierze się do szkoły. Jakby tego było mało to 11-letnia Basia w 1543 odcinku "M jak miłość" pójdzie na imprezę do koleżanki. Rogowski nabierze podejrzeń i zdecydowanie wkroczy do akcji, żeby mieć córkę na oku. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Basia Rogowska w 1543 odcinku "M jak miłość" zmieni się nie do poznania, a Marysia i Artur nie uwierzą kiedy zobaczą 11-letnią córką! Rogowscy przeżyją wstrząs na widok Basi w pełnym makijażu, wyzywającym stroju, która w takiej stylizacji będzie szła do szkoły. - Nie podoba wam się? - zapyta zaskoczona nastolatka. Jakby nie zdawała sobie sprawy z tego, co ze sobą zrobiła. Marysia z trudem powstrzyma wybuch, a Artur zachowa nie będzie wiedział co powiedzieć, żeby nie prowokować Basi do buntu. - Nie, chyba jest ok, nie? - zapyta żonę.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1543: Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem - ZWIASTUN

Na nic się to zda, bo w 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia wkroczy do pokoju Basi, żeby przeprowadzić śledztwo w sprawie kosmetyków, którymi córka przeprowadziła metamorfozę na własną rękę. I odkryje kradzież, jakiej dopuściła się Basia. W jej rzeczach znajdzie swoje lakiery do paznokci, szminki, cienie do powiek. Natychmiast zażąda, żeby 11-latka zmyła makijaż. Tym razem Artur stanowczo poprze żonę.

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Widząc jednak ostrą reakcję Basi w 1543 odcinku "M jak miłość" wyciągnie do niej rękę na zgodę. Rogowski zapewni córkę, że on i Marysia są tacy dociekliwi i wścibscy z czystej troski o własne dziecko. W ramach prezentu podaruje jej też tusz do rzęs i delikatny błyszczyk. Żeby Basia mogła się malować jak inne koleżanki ze szkoły.

Nie przegap: Nowa Basia w M jak miłość. Kim jest 15-letnia Karina Woźniak, która gra 11-letnią córkę Marysi i Artura?

Prawdziwy popis ojcowskiej cierpliwości Artur da jednak w 1543 odcinku "M jak miłość" kiedy usłyszy o imprezie na jaką wybiera się Basia. Najpierw zastrzeże, że pójdzie tam razem z nią. Później zjawi się pod wskazanym adresem, żeby upewnić się, że 11-latka nie robi żadnych głupot i jest bezpieczna. Jedna z pacjentek Rogowskiego uprzedzi go bowiem, że na ulicy Słonecznej w Lipnicy gdzie miała pójść Basia dochodzi do dzikich imprez małolatów. Interwencja Artura skończy się jednak wyjątkowo niefortunnie...

M jak miłość odc. 1543. Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1543. Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1543. Basia (Karina Woźniak)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze