M jak miłość, odcinek 1543: Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1543: Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem

M jak miłość, odcinek 1543: Koniec małżeństwa Marysi i Artura. Nakryje żonę na pocałunkach z Jackiem - ZWIASTUN

2020-11-16 21:57

W 1543 odcinku "M jak miłość" w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ponownie zagości przystojny i pociągający Jacek (Tomasz Sobczak). Namiesza w życiu Rogowskich od pierwszych chwil. Mężczyzna ostatnie lata spędził w Kanadzie, a z Marysią zna się od podstawówki. To on był jej pierwszą, prawdziwą miłością. W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia nie powstrzyma się i zaprosi Jacka na romantyczną kolację. Artur (Robert Moskwa) zobaczy ich w czułych objęciach na tarasie... Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1543 - wtorek, 17.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia zatraci się we wspomnieniach. Wszystko za sprawą powrotu jej pierwszej i wielkiej miłości - Jacka. Mężczyzna przyleci z Kanady i od pierwszych chwil zawróci w głowie Rogowskiej. Kiedy przyjdzie do przychodni, kobieta oniemieje z wrażenia. 

- Jacek? Ale numer! - Marysia będzie zachwycona widokiem przystojnego kolegi.

- Mysza? - Jacek wyda się podobnie rozanielony.

- Odkąd skończyłam podstawówkę nikt tak do mnie nie mówił - roześmieje się Rogowska.

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia i Jacek nie będą mogli oderwać się od rozmowy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Dramat Bartka po rozstaniu z Ulą! Nie będzie mógł już wrócić do żony

M jak miłość, odcinek 1543: Tajemnica Marysi ujawniona! To Jackowi przysięgała miłość na całe życie

W 1543 odcinku "M jak miłość" na romantycznym spacerze, pełnym wspomnień i rozmarzonych wspomnień, przyłapie ich Kisielowa (Małgorzata Różniatowska). Od razu zauważy, że nie wyglądają jak para zwykłych przyjaciół. Zorientuje się, że Artur musi zadbać o małżeństwo, inaczej straci żonę, która zainteresuje się dawną miłością. W 1543 odcinku "M jak miłość" Zofia pokusi się nawet o ostrzeżenie Artura przed Jackiem. Początkowo Rogowski zbagatelizuje problem, ale szybko dowie się, że Kisielowa nie kłamie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1543: Sonia i Janek będą mieli córkę! Nie dadzą sobie rady z dzieckiem

W 1543 odcinku "M jak miłość" Marysia nie powstrzyma się i zaprosi Jacka na romantyczną kolację. Wystroi się jak nigdy i przy winie zaczną wspominać stare czasy. Alkohol lekko uderzy im do głowy, bo zaczną się mocno do siebie zbliżać i obejmować. Artur wejdzie do domu dokładnie wtedy, kiedy będą sobie wyznawać jak bardzo się cieszą, że znów się spotkali. Zobaczy jak Jacek przytula i całuje żonę. 

- No nie dostałeś wiadomości, że będziemy mieli gościa? To jest Jacek, mój kolega z klasy. Przyleciał z Kanady. - Marysia zacznie nerwowo tłumaczyć sytuację. 

W 1543 odcinku "M jak miłość" Artura mina powie wszystko. czy to koniec małżeństwa Rogowskich? bez kłótni o kochanka raczej się nie obejdzie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze