Nowa Basia w M jak miłość. Kim jest 15-letnia Karina Woźniak, która gra 11-letnią córkę Marysi i Artura?

i

Autor: vod.tvp.pl Nowa Basia w M jak miłość. Kim jest 15-letnia Karina Woźniak, która gra 11-letnią córkę Marysi i Artura?

Nowa Basia w M jak miłość. Kim jest 15-letnia Karina Woźniak, która gra 11-letnią córkę Marysi i Artura?

2020-11-10 14:05

Basia Rogowska w "M jak miłość" od 1541 odcinka ma nową twarz! 15-letnia Karina Woźniak gra córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), która już od dawna nie pojawiła się w serialu. Skąd ta zmiana? Poprzednia Basia, czyli 12-letnia Maja Wudkiewicz odeszła z "M jak miłość", a jej miejsce zajęła właśnie starsza aktorka i modelka. Kim jest Karina Woźniak? Czy na dłużej zostanie Basią?

Kim jest Karina Woźniak, która w "M jak miłość" gra Basię Rogowską?

Karina Woźniak jako Basia do obsady "M jak miłość" dołączyła kilka miesięcy temu. Dopiero w 1541 odcinku "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków w Grabinie pojawia się jednak nowa Basia. Nie dość, że starsza, nie wyglądająca na swoje 11 lat, to jeszcze bardziej zbuntowana, z szaloną fryzurą przywiezioną z wakacyjnego obozu.

Córka Marysi i Artura w 1541 odcinku "M jak miłość" przechodzi metamorfozę, żeby jakoś wyjaśnić widzom zmianę Basi.

12-letnia Maja Wudkiewicz, która przez siedem lat grała tę bohaterkę odeszła z "M jak miłość", a jej miejsce w obsadzie zajęła 15-letnia Karina Woźniak. To już trzecia aktorka w roli Basi w "M jak miłość". Być może 15-latka na dłużej zostanie w obsadzie serialu, choć gołym okiem widać, że trochę nie pasuje do roli 11-letniej córki Rogowskich. Różnica wieku jest przecież spora!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1541: Basia ukryje przed Arturem chłopaka! Porwanie przez pedofila niczego nie nauczyło córki Rogowskich

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

Dla 15-letniej Kariny Woźniak rola Basi Rogowskiej w "M jak miłość" nie jest debiutem w telewizji. Widzowie znają ją choćby z roli Dusi, córki Joli (Iza Kuna) i Marka (Artur Żmijewski) w serialu "Lepsza połowa". Wcześniej wystąpiła gościnnie w 712 odcinku "Na dobre i na złe", gdzie zagrała Jaśkę.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

Serialowa Basia z "M jak miłość" jest także modelką, a jej Instagram wypełniają zdjęcia z różnych zdjęciowych i kampanii reklamowych. Rodzice Kariny Woźniak, zwłaszcza mama, która prowadzi z niż Instagram, bardzo wspierająca zdolną córkę we wszystkich jej dokonaniach.

M jak miłość odc. 1541. Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość, odc. 1541: Basia (Karina Woźniak), Misiek (Olek Bożyk)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze