M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje

M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

2020-11-10 20:34

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) pojadą na krótki urlop, aby ratować małżeństwo przed rozpadem. Odkąd Zduński wrócił z USA z kochanką Kamilą (Anna Gorajska), Kinga nie może pogodzić się ze zdradą. Sama też nie była święta, bo zawrócił jej w głowie Paweł (Rafał Mroczek). W 1541 odcinku "M jak miłość" nikt nie będzie się spodziewał wakacyjnej tragedii. Zduńscy pokłócą się tak bardzo, że będzie potrzebna karetka! Dojdzie bowiem do strasznego wypadku. Zobaczcie ZWIASTUN 1541 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1541 - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek wyjadą za Warszawę, aby ratować rozpadające się małżeństwo. Pod nieobecność Zduńskiego, który pracował jakiś czas w USA, wydarzył się szereg tragedii, które zepchnęły ich relację na granicę załamania. Piotrek tak zbliżył się do swojej koleżanki z pracy, że po powrocie nie odpuścili sobie namiętnego całowania na oczach żony! Kinga za to nie miała skrupułów, żeby pod nieobecność męża, szwagier paradował półnago po ich sypialni. W 1541 odcinku "M jak miłość" Zduńscy będą starali się jakoś poukładać swoje życie, ale wyjdzie z tego prawdziwy dramat. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Michał tylko Izie powie o wielkim sekrecie. Żona Marcina będzie coraz bardziej zafascynowana pisarzem

M jak miłość, odcinek 1541: Kinga ucieknie od Piotrka. Nie zniesie dłużej oskarżeń o romans z Pawłem

W 1541 odcinku "M jak miłość" Kinga wpadnie w szał, kiedy zobaczy Piotrka przyklejonego do telefonu i odbierającego każde połączenie od kochanki. Dojdzie do kolejnej afery. Zduńska spróbuje uciec od męża i skieruje się nad rzekę. 

- Chyba trochę przesadzasz! - Piotrek nie wytrzyma

- Przesadzam? To jest pieprzona egoistka!!! - Wściekła Kinga o mało co nie spadnie z gałęzi wprost do wody!

W 1541 odcinku "M jak miłość" mąż spróbuje ją uratować przed upadkiem, ale sam mocno zrani się w nogę. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1544: Olek znajdzie test ciążowy Anety! To będzie dla niego wstrząs, że żona ukrywa ciążę

W 1541 odcinku "M jak miłość" sytuacja stanie się naprawdę poważna. Kinga na chwilę zapomni o złości i będzie chciała przekonać męża do wezwania karetki.

- Boli bardzo? Chodź pojedziemy na pogotowie, niech ci prześwietlą tę nogę. - Powie Zduńska, kiedy zobaczy stan Piotrka,

W 1541 odcinku "M jak miłość" mężczyzna nie będzie chciał opuszczać urlopu, zagryzie zęby z bólu i nie zgodzi się na wizytę w szpitalu. Uzna, że pobyt z dala od miasta, to jedyna opcja, by jakoś pogodzić się z żoną. Chęci nie wystarczą, bo niebawem znów dojdzie do kolejnego wypadku. Piotrek wpadnie całym ciałem do rzeki! Kinga nie zdoła go uratować. Zduński wróci z wyjazdu bardzo poszkodowany. 

M jak miłość, odcinek 1541 ZWIASTUN. Kinga odejdzie od Piotrka. Pomyli ją z Kamilą
M jak miłość, odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1541: Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotr (Marcin Mroczek)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze