Nowa Basia w M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli inną córkę! Karina Woźniak zastąpiła Maję Wudkiewicz

i

Autor: MTL Maxfilm Nowa Basia w M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli inną córkę! Karina Woźniak zastąpiła Maję Wudkiewicz

Nowa Basia w M jak miłość. Marysia i Artur będą mieli inną córkę! Karina Woźniak zastąpiła Maję Wudkiewicz

2020-10-20 20:56

Basia Rogowska w "M jak miłość" będzie miała inną twarz. 12-letnia Maja Wudkiewicz, która przez siedem lat grała córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) odeszła z "M jak miłość", a jej miejsce w obsadzie zajęła 15-letnia Karina Woźniak. Nowa Basia pojawi się w "M jak miłość" w 1536 odcinku. Widzowie zauważą zmianę Basi od razu, ale dla Rogowskich wygląd córki, która będzie nieco starsza nie będzie niczym nadzwyczajnym. Dlaczego już trzeci raz zmienia się Basia w "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1536 NOWA BASIA w rodzinie Rogowskich  - poniedziałek, 26.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Rogowskich w "M jak miłość" zmieni swój skład! Marysia i Artur, którzy są rodzicami Basi będą mieli nową córkę. Tak właściwie postać Basi zostanie w seriale, ale zamiast Mai Wudkiewicz od 1536 odcinka "M jak miłość" w tej roli będzie występować Karina Woźniak. To zaskakująca zmiana, zważywszy na fakt, że nowa Basia będzie nieco starsza. 15-letnia Karina zastąpiła 12-letnią Maję, która kilka miesięcy temu odeszła z serialu. Dlaczego? Tego produkcja "M jak miłość" nie ujawnia.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Piotrek odejdzie od Kingi i zostawi ją z Pawłem. Nawet córka Lenka stanie po stronie wujka!

To już trzecia Basia w rodzinie Rogowskich w "M jak miłość", od chwili kiedy córka Marysi i Artura pojawiła się na świecie w 2009 roku. Maja Wudkiewicz wcielała się w postać Basi od 1076 odcinka. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 1519 odcinku. Na planie serialu spędziła aż 7 lat. Pótora roku temu 12-lernia aktorka odegrała wiele ważnych scen, m.in. porwania Basi przez pedofila, Dariusza Stadnickiego (Henryk Niebudek). 

Pierwszą Basią była z kolei Diana Dudzińska, która grała Basię niemal od urodzenia. Zadebiutowała w 697 odcinku w 2009 roku. W sumie przez cztery lata wcielała się w tę bohaterkę. Przypomnijmy, że Marysia urodziła córkę w 694 odcinku "M jak miłość". Poród nastąpił w domu, a odebrał go sam Artur.

Nowa Kasia w M jak miłość. Kiedyś Marcin kochał Kasię, teraz piękna brunetka uwiedzie Olka

Kim jest Karina Woźniak, która w "M jak miłość" zagra Basię Rogowską?

Dla 15-letniej Kariny Woźniak rola Basi Rogowskiej w "M jak miłość" nie jest debiutem w telewizji. Widzowie znają ją choćby z roli Dusi, córki Joli (Iza Kuna) i Marka (Artur Żmijewski) w serialu "Lepsza połowa".  Wcześniej wystąpiła gościnnie w 712 odcinku "Na dobre i na złe", gdzie zagrała Jaśkę.

Serialowa Basia z "M jak miłość" jest także modelką, a jej Instagram wypełniają zdjęcia z różnych zdjęciowych i kampanii reklamowych.

Sprawdź też:M jak miłość, odcinek 1533: Paweł w łóżku Kingi! 6-letni Misiek zobaczy ich i wyda przed Piotrkiem

M jak miłość odc. 694. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) i Basia

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 694. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa) i Basia
M jak miłość, odc. 1503. Basia (Maja Wudkiewicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1503. Basia (Maja Wudkiewicz), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur (Robert Moskwa)
M jak miłość, odc. 1442. Basia (Maja Wudkiewicz)

i

Autor: MTL Maxflim M jak miłość, odc. 1442. Basia (Maja Wudkiewicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze