M jak miłość, odcinek 1541: Basia ukryje przed Arturem chłopaka! Porwanie przez pedofila niczego nie nauczyło córki Rogowskich

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1541: Basia ukryje przed Arturem chłopaka! Porwanie przez pedofila niczego nie nauczyło córki Rogowskich

M jak miłość, odcinek 1541: Basia ukryje przed Arturem chłopaka! Porwanie przez pedofila niczego nie nauczyło córki Rogowskich

2020-11-10 12:55

Basia Rogowska (Karina Woźniak) z "M jak miłość" w 1541 odcinku wróci do Grabiny z długich wakacji, ale będzie wyglądała zupełnie inaczej. Nowa twarz Basi to efekt zmiany aktorki grającej córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Rogowscy w 1541 odcinku "M jak miłość" z trudem rozpoznają Basię. Zwłaszcza Artur, przed którym 11-latka ukryje nowego chłopaka. Dopiero co cała rodzina przeżywała porwanie Basi przez pedofila, a teraz już starsza, doroślejsza córka zaserwuje im kolejną traumę. Zobaczcie WIDEO.

"M jak miłość" odcinek 1541 NOWA BASIA Rogowska - wtorek, 10.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Powrót Basi Rogowskiej do "M jak miłość" oznacza dużo zmian w rodzinie Rogowskich. 11-letnia córka Marysi i Artura będzie dużo starsza niż zapamiętali ją widzowie. Od 1541 odcinka "M jak miłość" 15-letnia Karina Woźniak zagra Basię. Zastąpiła w tej roli Maję Wudkiewicz, która wcielała się w postać córki Rogowskich przez siedem lat.

Patrz też: M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia nie pozna własnej córki - WIDEO

To już trzecia Basia u Rogowskich w "M jak miłość", od chwili kiedy córka Marysi i Artura pojawiła się na świecie w 2009 roku. Maja Wudkiewicz wcielała się w postać Basi od 1076 odcinka. Ostatni raz pojawiła się na ekranie w 1519 odcinku. 12-latka odegrała wiele ważnych scen, m.in. porwania Basi przez pedofila, Dariusza Stadnickiego (Henryk Niebudek).

Pierwszą Basią była z kolei Diana Dudzińska, która grała Basię niemal od urodzenia. Zadebiutowała w 697 odcinku w 2009 roku. W sumie przez cztery lata wcielała się w tę bohaterkę. Przypomnijmy, że Marysia urodziła córkę w 694 odcinku "M jak miłość". Poród w domu odebrał sam Artur.

M jak miłość: Powrót Basi Rogowskiej. Marysia i Artur nie poznają własnej córki

W 1541 odcinku "M jak miłość" kiedy Basia wróci z wakacyjnego obozu do domu w Grabinie, wszyscy zauważą jej przemianę. Będzie miała inną fryzurę i wyda się dużo doroślejsza niż ją zapamiętali bliscy. Metamorfoza Basi będzie ciężkim przeżyciem zwłaszcza dla Artura. Ukochana córeczka Rogowskiego nie będzie już bowiem dzieckiem, ale zakochaną nastolatką!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1541: Wypadek Kingi i Piotrka. Tragiczny finał wyjazdu Zduńskich na wakacje - ZWIASTUN

Artur z niepokojem będzie patrzył na Basię, która w 1541 odcinku "M jak miłość" nie oderwie się od swojego telefonu. Doskonale pamiętając, że kiedyś w ten sam sposób wpadła w sidła pedofila, który ją porwał i chciał skrzywdzić.  - Coś nie tak? - zapyta Basia widząc wpatrzonego w nią ojca.

Rogowskiemu w 1541 odcinku "M jak miłość" nie pozostanie nic innego jak zapewnić Basię o swojej miłości i trosce. - Wszystko w porządku... Po prostu stęskniłem się za tobą córeczko!- Ja za wami też! Trochę...

Jednak w końcu nie wytrzyma i w 1541 odcinku "M jak miłość" zapyta 11-latkę o przyjaciół, których poznała na obozie. - Trochę? Dobre i to! Co ty tam tak piszesz? Jakaś nowa znajomość z obozu?- Tato, proszę cię! - Basia, powiedz mi...- Nie! Najpierw ty mi coś powiedz - kiedy w końcu przestaniesz mnie traktować jakbym nadal była dzieckiem, co? - Mój ty skarbie, ty zawsze dla mnie byłaś i będziesz malutką dziewczynką, taką maleńką Basieńką... Pozdrów go ode mnie! - doda Artur.

Tak w 1541 odcinku "M jak miłość" zaczną się problemy Rogowskich z dorastającą córką. Marysia nie zniesie nowego wyglądu Basi, a Artur będzie czujnie obserwował każdego chłopaka, który pojawi się w pobliżu 11-latki. A to nie spodoba się Basi. 

- Moją bohaterkę w "M jak miłość" denerwuje w rodzicach najbardziej to, że są tacy nadopiekuńczy. Basia przeżywa swoje pierwsze zawody miłosne, różne rozterki, rodzice mają swoje poglądy, ona ma inne, stara się być niezależna od nich - zdradziła Karina Woźniak, nowa odtwórczyni roli Basi Rogowskiej w "Kulisach M jak miłość".

M jak miłość odc. 1541. Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość odc. 1541. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość odc. 1541. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1541. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Basia (Karina Woźniak)
M jak miłość, odc. 1541: Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze