M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Odda 5-letnią córkę jej matce Weronice

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Odda 5-letnią córkę jej matce Weronice

M jak miłość, odcinek 1542: Kamil pozbędzie się Poli! Odda 5-letnią córkę jej matce Weronice

2020-10-30 14:53

W 1542 odcinku "M jak miłość" córka Kamila (Marcin Bosak), 5-letnia Pola (Hania Nowosielska) przeżyje dramat, bo żadne z rodziców nie będzie chciało jej wychowywać. Matka Weronika oddała ją Grycowi, choć ten widział dziecko kilka razy w życiu i Pola nawet nie wiedziała, że jest jej tatą. Z kolei Kamil w 1542 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wniosku, że nie nadaje się na ojca, że nie radzi sobie z córką. Będzie do tego stopnia okrutny dla córki, że postanowi oddać ją byłej kochance. Nie zważając na to, jak wielki ból sprawie własnemu dziecku.

"M jak miłość" odcinek 1542 - poniedziałek, 16.11.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Pola z "M jak miłość", córka Kamila i jego byłej kochanki Weroniki, której jeszcze nikt nie widział będzie skazana na cierpienia u boku ojca, który jej nie chce! Nie dość, że biedna 5-latka nie będzie się czuła bezpiecznie w domu Gryca na Wietrznej, to jeszcze w 1542 odcinku "M jak miłość" bezwzględny prawnik dojdzie do wniosku, że dziecko niszczy mu życie i najlepiej jakby jak najszybciej pozbył się Poli.

Do twardego jak głaz serca Kamila w 1542 odcinku "M jak miłość" nie trafią nawet czułe słowa córki kiedy zacznie go nazywać tatą, jej ufne spojrzenie w chwilach kiedy będzie naprawdę tęskniła za mamą. Niestety Weronika zapomni o własnym dziecku, zajęta nowym romansem z facetem, któremu Pola zaczęła przeszkadzać. Gryc zacznie szukać sposobu, żeby nie zajmować się 5-latką, żeby zrzucić ciężar odpowiedzialności za własną córkę na kogoś innego.

Patrz też: M jak miłość. Kamil znajdzie matkę dla córki Poli. Nareszcie odpuści Magdzie?- WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN. Kinga pobije Kamilę! Paweł będzie z Franką. Kamil znajdzie matkę dla Poli. Tragedia przed ślubem Janka i Soni

W 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil wyzna Magdzie i sekretarce Anicie  (Melania Grzesiewicz), która już raz uratowała jego i Polę, że nie radzi sobie z opieką nad córką. Poprosi je o pomoc przy dziecku, bo nie zdoła połączyć roli ojca z pracą prawnika. A tego będzie wymagała od niego nowa sprawa jaką poprowadzi z Andrzejem Budzyńśkim (Krystian Wieczorek).

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1541: Dramat Kingi i Piotrka. Wyjadą razem, żeby się pogodzić, ale stracą dzieci - WIDEO

Jakby tego było mało, to w 1542 odcinku "M jak miłość" Kamil nie dogada się z Weroniką w sprawie opieki nad Polą. Nie będzie nawet wiedział, jak długo dziewczynka u niego zostanie. Gdy w końcu Weronika odbierze jego telefon, wybuchnie awantura. Gryc zarzuci byłej kochance, że oddała mu dziecko, bo sama nie chce już córki, że teraz ważniejszy jest dla niej nowy facet. Kłótnię rodziców w 1542 odcinku "M jak miłość" usłyszy Pola. Serce 5-latki rozpadnie się na kawałki, bo zrozumie, że ani mama ani tata już jej nie kochają i nie chcą się nią zajmować.

Co będzie z Polą w "M jak miłość"? Czy Kamil wreszcie się ogarnie i stanie się dobrym ojcem dla córki, którą dopiero poznał? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1536. Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze