M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca?

M jak miłość, odcinek 1535: Oto dziecko Kamila. Kim jest Pola i jej matka, była kochanka Gryca? WIDEO

2020-10-14 11:13

W 1535 odcinku "M jak miłość" do Kamila (Marcin Bosak) przyleci jego córka Pola (Hania Nowosielska), a widzowie po raz pierwszy dowiedzą się jak wygląda dziecko Gryca! Kim będzie 5-letnia Pola? Czy Kamil nadaje się na ojca i sprosta tej trudnej roli w jaką wpakuje go była kochanka sprzed lat? To się dopiero okaże! Ale córka Kamila w 1535 odcinku "M jak miłość" z miejsca podbije serca wszystkich jego znajomych - zwłaszcza Magdy (Anna Mucha) i Andrzej Budzyńskiego (Krystian Wieczorek), którzy pomogą mu w opiece nad dzieckiem. Z roli Poli w "M jak miłość" wystąpi 5-letnia Hania Nowosielska, córka znanego aktora Bartłomieja Nowosielskiego. Poznajcie ją bliżej! Zobaczcie sceny z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1535 odcinku "M jak miłość" Kamil zostanie ojcem Poli i wpadnie w panikę! W dniu, w którym w Polsce zjawi się 5-letnia córka Gryca i jego byłej kochanki, przyjaciółki eks żony Kamila, wszystko się zmieni. Bo prawnik, który słynie ze swojej bezwzględności, cynizmu i beztroskiego podejścia do życia, bez żadnych zobowiązań będzie śmiertelnie przerażony przyjazdem Poli.

I ratunku poszuka u Magdy, której w 1535 odcinku "M jak miłość" przyzna jak bardzo się boi opieki nad własnym dzieckiem. - Nie spałem całą noc. Jeszcze chwila i zejdę na zawał - wyzna Gryc. - Widziałem ją dwa, może trzy razy w życiu. I t dawno temu. Do tego jestem egocentrykiem i narcyzem, kocham swoje wygodne życie. Magda, cholera, jak ja mam być ojcem tej małej? - zapyta naprawdę przestraszony tym, co go czeka.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Ulegnie szwagrowi kiedy zobaczy obrażenia

M jak miłość. Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Pola zniszczy mu życie

Dzięki Magdzie w 1535 odcinku "M jak miłość" to z Andrzejem Kamil pojedzie na lotnisko po Polę. Budzyński zajmie się też córką Gryca, kiedy ten bezie ogarniał przeprowadzkę do nowego domu przy Wietrznej. Mąż Magdy sprawdzi się idealnie w roli opiekuna. Jako pierwszy pozna bliżej Polę i dowie się, że dziewczynka bardzo boi się przeprowadzki do prawdziwego taty oraz już tęskni za mamą.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1535: Kamil z dzieckiem zamieszka w domu Joasi. Już nigdy nie wróci z Francji?

Śliczna niczym aniołek córka Kamila w 1535 odcinku "M jak miłość" podbije też jego serce. Pola przyzna się swojemu tacie, że nigdy nie zasypia sama w łóżku. - Boję się... - wyzna 5-latka przed snem. Kamil położy się obok córki, żeby ja utulić do snu. Postawi też na szczerość. - Nie uwierzysz, ale ja też się boję - doda.

W 1535 odcinku "M jak miłość" okaże się też kim jest matka Poli, czyli była kochanka Kamila i czy właśnie z powodu nowego partnera oddała dziecko Grycowi. Widzowie jednak jej nie zobaczą!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil (Marcin Bosak), jego córka Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil (Marcin Bosak), jego córka Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1535. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość, odc. 1535: Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Pola (Hania Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: tvp/vod
M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil (Marcin Bosak), jego córka Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil (Marcin Bosak), jego córka Pola (Hania Nowosielska)

Kim jest Hania Nowosielska - Pola z "M jak miłość"?

Hania Nowosielska, która w "M jak miłość" zagra Polę, tak jak bohaterka serialu ma pięć lat. Prywatnie Hania jest córką znanych aktorów. Odziedziczyła talent po ojcu Bartłomieju Nowosielskim, który w serialu "Barwy szczęścia" grał Andrzeja Tomalę oraz matce. Ewelina Kudeń grała Klaudię w "Na Wspólnej". Serialowa Pola z "M jak miłość" ma starszą, 8-letnią siostrę Zosię. Prawdziwy ojciec Hani nie kryje, że jest córeczka postanowiła pójść w jego ślady i chce zostać aktorką.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany