M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Ulegnie szwagrowi kiedy zobaczy obrażenia

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Ulegnie szwagrowi kiedy zobaczy obrażenia

M jak miłość, odcinek 1535: Wypadek Pawła w domu Kingi. Ulegnie szwagrowi kiedy zobaczy obrażenia

2020-10-12 10:34

W 1535 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) będzie miał wypadek u Kingi (Katarzyna Cichopek)! Zaalarmowany przez żonę Piotrka (Marcin Mroczek) zjawi się w domu przy Deszczowej gdzie będzie przeciekał dach, a woda wedrze się do pokoju córek Zduńskich, bliźniczek! Jak zawsze Paweł stanie na wysokości zadania, by ratować bratową z opresji. Niestety podczas naprawiania dachu w 1535 odcinku "M jak miłość" zostanie ranny. Kinga od razu zauważy obrażenia na ramieniu Pawła. Z troską będzie opatrywać posiniaczoną rękę szwagra i ulegnie fascynacji bratem bliźniakiem męża. Nagle do ich sypialni wejdzie Piotrek...

"M jak miłość" odcinek 1535 - wtorek, 20.10.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Awaria w domu Zduńskich w 1535 odcinku "M jak miłość" popchnie Kingę i Pawła do zdrady? Tak to z pozoru będzie wyglądało, bo kiedy po wielkiej ulewie zacznie przeciekać dach Paweł znów pośpieszy żonie Piotrka na ratunek! Nie będzie się wahał ani chwili gdy zrozpaczona Kinga zadzwoni i wyzna, że pokój bliźniaczek, a ona sama nie wie co robić.

Pechowo w 1535 odcinku "M jak miłość" podczas naprawy Paweł będzie miał wypadek i uderzy się w rękę. Po skończonej pracy wejdzie do sypialni Zduńskich, żeby zdjąć mokre ubrania. Zrzuci koszulkę i wtedy Kinga zauważy jego obrażenia. Z troską dotknie posiniaczonego ramienia Pawła. Oboje przejdzie dreszcz. Wystarczy krótka chwila i poczują się sobie bliżsi niż kiedykolwiek. Zwłaszcza, że Paweł pierwszy raz pokaże się bratowej półnago!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

Romantyczny nastrój w 1535 odcinku "M jak miłość" zepsuje Piotrek, który nagle wróci do domu i stanie w drzwiach sypialni. Widząc Kingę i Pawła razem będzie pewny, że łączy ich romans. Zazdrosny nie wytrzyma i zacznie krzyczeć. - Mogłem się tego spodziewać! Nie zważając, że obok stoi jego 6-letni syn Misiek (Aleksander Bożyk). Spanikowana Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi przestraszonego syna. - Chyba cię pogięło! - rzuci do Piotrka na odchodne.

M jak miłość. Sensacyjny powrót Piotrka. Paweł odbierze mu nie tylko Kingę, ale i dzieci! Wypomni bratu zdradę w Las Vegas

Jednak w 1535 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie przekonany, że doszło do zdrady! - Nie kłam. Mam oczy, widziałem...- zarzuci Kindze i bratu. Awantura u Zduńskich rozkręci się na dobre, bo w obronie swojego dobrego imienia i Kingi stanie równie wzburzony Paweł. Nie przyjmie do wiadomości oskarżeń brata, że pod jego nieobecność podrywa mu żonę. Odeprze atak i wypomni Piotrkowi jego romans z Kamilą (Anna Gorajska). 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1536: Piotrek zdradzi Kingę w ich własnym domu! Ucieknie od niego do Grabiny

Bliźniacy w 1535 odcinku "M jak miłość" rzucą się na siebie z pięściami. Zaraz po bójce Piotrek wybiegnie z domu i zostawi Kingę z dziećmi. Odbierze jednak rozpaczliwy telefon od córki Lenki (Marysia Głowacka) i zmieni zdanie. Z kolei Kinga w 1535 odcinku "M jak miłość" uprzedzi swoją teściową Marysię (Małgorzata Pieńkowska), że nie zamierza wybaczać mężowi tak podłych oskarżeń. I przepraszać, że Paweł zajął się nią i dziećmi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze